X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie BLADZIOCHY CZY ZWIDY???
Odpowiedz

BLADZIOCHY CZY ZWIDY???

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2019, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane!

    Wracam do was po 2 miesięcznej przerwie , dodam że całkowicie z mężem odpuściliśmy dziecko. I stało się coś nieoczekiwanego dziś pierwszy dzień planowanej miesiączki i proszę taki efekt🙂
    https://zapodaj.net/180454d3ac4d3.jpg.html
    Zazwyczaj te blade kreski po godzinie znikały a ta cały czas jest widoczna ale pierwszy zrobiłam 4 dni przed planowaną miesiączka i była właśnie bardzo ale to bardzo blada widoczna tylko dla mnie - tel tego nie uchwycił.
    Po takim porannym teście poleciałam od razu na betę i otrzymałam wynik 146,60 ☺️ cuda naprawdę się zdarzają dodam tylko że objawy nie wskazywały nic innego jak nadejście miesiączki. Z ciekawości zajrzałam w kalendarz online kiedy teoretycznie przyszło by na świat wskazało datę 13 maja dokładnie tego samego dnia urodziłam córkę🙂 Trzymam za was kciuki i pozdrawiam Was serdecznie ☺️

  • *KasiaS* Autorytet
    Postów: 571 405

    Wysłany: 3 września 2019, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joa wrote:
    Witajcie kochane!

    Wracam do was po 2 miesięcznej przerwie , dodam że całkowicie z mężem odpuściliśmy dziecko. I stało się coś nieoczekiwanego dziś pierwszy dzień planowanej miesiączki i proszę taki efekt🙂
    https://zapodaj.net/180454d3ac4d3.jpg.html
    Zazwyczaj te blade kreski po godzinie znikały a ta cały czas jest widoczna ale pierwszy zrobiłam 4 dni przed planowaną miesiączka i była właśnie bardzo ale to bardzo blada widoczna tylko dla mnie - tel tego nie uchwycił.
    Po takim porannym teście poleciałam od razu na betę i otrzymałam wynik 146,60 ☺️ cuda naprawdę się zdarzają dodam tylko że objawy nie wskazywały nic innego jak nadejście miesiączki. Z ciekawości zajrzałam w kalendarz online kiedy teoretycznie przyszło by na świat wskazało datę 13 maja dokładnie tego samego dnia urodziłam córkę🙂 Trzymam za was kciuki i pozdrawiam Was serdecznie ☺️

    Gratulacje! I jak fajnie się daty złożyły :) życzę spokojnych 9 miesięcy! :)

    15.04.2016 synek Filipek ❤️
    12.01.2018 Aniołek [*] 8 tc (cp) laparotomia, usunięty lewy jajowód
    31.03.2019 Bliźniaki [*][*] 12 tc poronienie zatrzymane

    Ja: 33 lata
    kwas foliowy, wit. D3, jod, kwasy DHA, magnez
    TSH 0,596
    Prolaktyna 8,6
    Testosteron 0,39

    On: 33 lata
    Cynk, selen, kwas foliowy, wit. D3

    Nie jesteś wybrakowana. Nie zrobiłaś niczego złego. Jesteś silna, jesteś odważna i zawsze pozostaje nadzieja. – Ashley Williams
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *KasiaS* wrote:
    Gratulacje! I jak fajnie się daty złożyły :) życzę spokojnych 9 miesięcy! :)

    Bardzo dziękuję ależ się cieszę, teraz tylko oby zdrowo ciąża przebiegła 🙂 i dzieciątko zdrowe a reszta nieistotna :) mam już córkę 11 lat i syna 7 więc radość dzieci będzie ogromną póki co jednak nikomu nie powiem 🙂 ciekawa jestem też bety w czwartek. Ale wiem że będzie dobrze. Pozdrawiam 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2019, 21:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2019, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja dzisiejsza beta 418,81 !🙂 lekarz w przyszłym tygodniu 🙂

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 11 września 2019, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Czy robicie testy pepino? One sa tak malo czule? Zrobilam facelle pozytywny a pepino ledwo widac druga kreska.

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Akmelap Znajoma
    Postów: 27 15

    Wysłany: 12 września 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Cały czas czytam forum ale się nie udzielam jednak kibicuje każdej z osobna !
    Apropo tematu tego wątku... Czy to zwida ? Zdjęcie robione pod światło więc nie wiem czy się liczy... Dostaje paranoi z tym testowaniem .. Nawet jak drugiej kreseczki nie ma to ja i tak ją zobaczę.. Tym razem jednak chyba widać coś gołym okiem.. Co myślicie ? Dziś wypada dzień miesiączki.

    https://naforum.zapodaj.net/c921a36e87ea.jpg.html

  • *KasiaS* Autorytet
    Postów: 571 405

    Wysłany: 12 września 2019, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akmelap wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Cały czas czytam forum ale się nie udzielam jednak kibicuje każdej z osobna !
    Apropo tematu tego wątku... Czy to zwida ? Zdjęcie robione pod światło więc nie wiem czy się liczy... Dostaje paranoi z tym testowaniem .. Nawet jak drugiej kreseczki nie ma to ja i tak ją zobaczę.. Tym razem jednak chyba widać coś gołym okiem.. Co myślicie ? Dziś wypada dzień miesiączki.

    https://naforum.zapodaj.net/c921a36e87ea.jpg.html

    Jeżeli to są testy z Allegro to na nich jak się patrzy pod światło widać taką kreskę. Odbija się ten pasek który jest pod spodem. Czy jak test leży normalnie to też widać tą kreseczkę? Może spróbuj powtórzyć jakimś innym i będziesz miała pewność :)

    15.04.2016 synek Filipek ❤️
    12.01.2018 Aniołek [*] 8 tc (cp) laparotomia, usunięty lewy jajowód
    31.03.2019 Bliźniaki [*][*] 12 tc poronienie zatrzymane

    Ja: 33 lata
    kwas foliowy, wit. D3, jod, kwasy DHA, magnez
    TSH 0,596
    Prolaktyna 8,6
    Testosteron 0,39

    On: 33 lata
    Cynk, selen, kwas foliowy, wit. D3

    Nie jesteś wybrakowana. Nie zrobiłaś niczego złego. Jesteś silna, jesteś odważna i zawsze pozostaje nadzieja. – Ashley Williams
  • Alunis Autorytet
    Postów: 383 350

    Wysłany: 12 września 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akmelap wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Cały czas czytam forum ale się nie udzielam jednak kibicuje każdej z osobna !
    Apropo tematu tego wątku... Czy to zwida ? Zdjęcie robione pod światło więc nie wiem czy się liczy... Dostaje paranoi z tym testowaniem .. Nawet jak drugiej kreseczki nie ma to ja i tak ją zobaczę.. Tym razem jednak chyba widać coś gołym okiem.. Co myślicie ? Dziś wypada dzień miesiączki.

    https://naforum.zapodaj.net/c921a36e87ea.jpg.html

    Ja też tak robiłam, co miesiąc szukałam kresek i patrzyłam pod światło - niestety to były negatywy :( Zobacz, czy jutro będzie mocniejsza kreska, na teście położonym na płasko. U mnie druga kreska była 12 dni po owulacji

    Córeczka 13.03.2020 <3
    Jest i on 💕 24.06.2021r.
    atdcpiqv6jtb1fho.png

    Mutacja czynnika V Leiden hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2019, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety i ja takie kreski przechodzilam, z mojego punktu widzenia to tylko ślad tej kreski. Jednak wiem co czujesz z tą paranoja bo też tak mialam.Jeśli chodzi o testy allegro ja osobiście nie polecam wiele razy się na nich zawiodlam. A testy owulacyjne to dla mnie w ogóle kosmos 🤔 Jeśli natomiast chodzi o słabe kreski testowe to u siebie zauważyłam, że mimo że blada kreska się pojawiała ale za kilka godzin po wyschnięciu już jej widać nie było to w ciąży nie bylam. Teraz ten 4 dni przed miesiączką jak zrobiłam pierwszy pojawiła się blada kreska i nadal jest widoczna i ciąża jest. Życzę dużo wytrwałości kochane. Ja jestem już po lekarzu to 6 tydzień ale nie ma jeszcze bicia serduszka usłyszę je mam nadzieję za miesiąc.

  • Akmelap Znajoma
    Postów: 27 15

    Wysłany: 13 września 2019, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joa super! To będzie piękne uczucie słyszeć serduszko 😍 a usłyszysz na pewno :)

    Apropo tego mojego wczorajszego testu nie biorę go pod uwagę jak będzie ciąża i zrobię test w odpowiednim terminie RANO a nie po południu jak mi się to zdarza - to kreska będzie widoczna gołym okiem bez wpartywania się i wyszukiwania cenia,cienia - cienia ;)) - muszę sobie tak wmawiać żeby nie oszalec.
    Wczoraj był termin miesiączki i zaczęły się plamienia takie brązowawe jesli do jutra @ się nie rozkręci zatestuje jeszcze raz :)

  • Alunis Autorytet
    Postów: 383 350

    Wysłany: 13 września 2019, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joa wrote:
    Niestety i ja takie kreski przechodzilam, z mojego punktu widzenia to tylko ślad tej kreski. Jednak wiem co czujesz z tą paranoja bo też tak mialam.Jeśli chodzi o testy allegro ja osobiście nie polecam wiele razy się na nich zawiodlam. A testy owulacyjne to dla mnie w ogóle kosmos 🤔 Jeśli natomiast chodzi o słabe kreski testowe to u siebie zauważyłam, że mimo że blada kreska się pojawiała ale za kilka godzin po wyschnięciu już jej widać nie było to w ciąży nie bylam. Teraz ten 4 dni przed miesiączką jak zrobiłam pierwszy pojawiła się blada kreska i nadal jest widoczna i ciąża jest. Życzę dużo wytrwałości kochane. Ja jestem już po lekarzu to 6 tydzień ale nie ma jeszcze bicia serduszka usłyszę je mam nadzieję za miesiąc.
    Ja z allegro polecam testy ciążowe paskowe, one pierwsze mi wykryły ciążę. :)

    Co do ciąży, to jak byłam u lekarza w 5t6d to nie było jeszcze serduszka. Jak przyszłam tydzień później, czyli pod koniec 6 tygodnia, to serce pięknie biło, więc jeśli nie chcesz, to nie musisz czekać aż miesiąca. :) Ja bym poszła za 2 tygodnie

    Córeczka 13.03.2020 <3
    Jest i on 💕 24.06.2021r.
    atdcpiqv6jtb1fho.png

    Mutacja czynnika V Leiden hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2019, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alunis wrote:
    Ja z allegro polecam testy ciążowe paskowe, one pierwsze mi wykryły ciążę. :)

    Co do ciąży, to jak byłam u lekarza w 5t6d to nie było jeszcze serduszka. Jak przyszłam tydzień później, czyli pod koniec 6 tygodnia, to serce pięknie biło, więc jeśli nie chcesz, to nie musisz czekać aż miesiąca. :) Ja bym poszła za 2 tygodnie

    Wiem, wiem lekarka mówiła że około 7 tygodnia ale mam górę badań do ogarnięcia więc i tak trochę się zejdzie no i chce poczekać aż mąż akurat zjedzie z pracy 🙂 póki co wszystko dobrze żadnych mdłości tylko czasem senność i apetyt (to akurat najbardziej mi dokucza)
    Co do testów chyba zależy gdzie się kupi ja widocznie źle trafiłam 🙂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2019, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akmelap wrote:
    Joa super! To będzie piękne uczucie słyszeć serduszko 😍 a usłyszysz na pewno :)

    Apropo tego mojego wczorajszego testu nie biorę go pod uwagę jak będzie ciąża i zrobię test w odpowiednim terminie RANO a nie po południu jak mi się to zdarza - to kreska będzie widoczna gołym okiem bez wpartywania się i wyszukiwania cenia,cienia - cienia ;)) - muszę sobie tak wmawiać żeby nie oszalec.
    Wczoraj był termin miesiączki i zaczęły się plamienia takie brązowawe jesli do jutra @ się nie rozkręci zatestuje jeszcze raz :)

    Akmelap i jak u Ciebie? Jestem ciekawa jak rozwinęła się sytuacja ? 🙂

  • Sinner0 Znajoma
    Postów: 16 12

    Wysłany: 4 października 2019, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o pomoc, widać coś czy ja już świruję ?

    https://zapodaj.net/dd848d61b664e.jpg.html

    Ika83 lubi tę wiadomość

    Starania od marca 2017
    AMH - 3,820 -> 23 lata
    Niedoczynność tarczycy - euthyrox 75
    Problem z nasieniem - morfologia 3%, ruchliwość a+b = 18% Poprawa wyników po suplementacji : morfologia 7%, ruchliwość 24%

    Wrzesień - Grudzień = CLO 1x1+ ovitrelle + duphaston
    21.12.2018r. - HSG jajowody drożne
    Styczeń - CLO 2x1
  • dzastina2005 Autorytet
    Postów: 2197 1501

    Wysłany: 4 października 2019, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sinner0 wrote:
    Proszę o pomoc, widać coś czy ja już świruję ?

    https://zapodaj.net/dd848d61b664e.jpg.html

    Ja widzę wyraźnie 😀

    2015 córcia
    Obecnie 3 lata starań

    Wyniki nasienia w normie.
    01.03.2021 sono hsg ( jajowody drożne, nie uwidoczniono żadnych cech zmiennych)

    Progesteron:
    7 dpo 5,91
    9 dpo 8,49
    13 dpo 12,7 duphaston 3x1, luteina 100 dopochwowa 2x1

    Beta HCG
    22.03.2021 - 53,6 🥰
    24.03.2021 - 97,0
    26.03.2021 - 270,0 🙀( już mam nie sprawdzać)
    06.04.2021 - 17920 😍
    13.04.2021 mamy ♥️
    20.05.2021 🎂 prenatalne
    15.07.2021 II prenatalne mamy 350g
    18.08.2021 960g
    30.09.2021 III badanie prenatalne 1860g
    02.11.2021 2800g
    08.11.2021 3400g
    16.11.2021 przyjęcie na odział CC.

    17.11.2021 Anielka ♥️
    3100g, 55cm szczęścia 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2019, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sinner0 wrote:
    Proszę o pomoc, widać coś czy ja już świruję ?

    https://zapodaj.net/dd848d61b664e.jpg.html


    Ja też widzę 🙂

  • Aleksandra 14 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 5 października 2019, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sinner0 wrote:
    Proszę o pomoc, widać coś czy ja już świruję ?

    https://zapodaj.net/dd848d61b664e.jpg.html
    Widać widać

  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 6 października 2019, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sinner0 wrote:
    Proszę o pomoc, widać coś czy ja już świruję ?

    https://zapodaj.net/dd848d61b664e.jpg.html

    Jest kreseczka :)

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Sinner0 Znajoma
    Postów: 16 12

    Wysłany: 7 października 2019, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny serdecznie dziękuję za odpowiedź :) Z dnia na dzień kreska bardziej widoczna <3 po ponad 2,5 latach starań zobaczyć drugą kreskę - najpiękniejsze uczucie :) Teraz czekam na wynik bety wykonanej w sobotę <3

    doomi03, Ika83 lubią tę wiadomość

    Starania od marca 2017
    AMH - 3,820 -> 23 lata
    Niedoczynność tarczycy - euthyrox 75
    Problem z nasieniem - morfologia 3%, ruchliwość a+b = 18% Poprawa wyników po suplementacji : morfologia 7%, ruchliwość 24%

    Wrzesień - Grudzień = CLO 1x1+ ovitrelle + duphaston
    21.12.2018r. - HSG jajowody drożne
    Styczeń - CLO 2x1
  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 2909 3498

    Wysłany: 7 października 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sinner0 wrote:
    Dziewczyny serdecznie dziękuję za odpowiedź :) Z dnia na dzień kreska bardziej widoczna <3 po ponad 2,5 latach starań zobaczyć drugą kreskę - najpiękniejsze uczucie :) Teraz czekam na wynik bety wykonanej w sobotę <3
    Daj znać jak tam beta :)

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔
‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ