Forum W oczekiwaniu na testowanie BLADZIOCHY CZY ZWIDY???
Odpowiedz

BLADZIOCHY CZY ZWIDY???

Oceń ten wątek:
  • *KasiaS* Autorytet

Wysłany: 3 września 2019, 20:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joa wrote:
    Witajcie kochane!

Wracam do was po 2 miesięcznej przerwie , dodam że całkowicie z mężem odpuściliśmy dziecko. I stało się coś nieoczekiwanego dziś pierwszy dzień planowanej miesiączki i proszę taki efekt🙂
    https://zapodaj.net/180454d3ac4d3.jpg.html
    Zazwyczaj te blade kreski po godzinie znikały a ta cały czas jest widoczna ale pierwszy zrobiłam 4 dni przed planowaną miesiączka i była właśnie bardzo ale to bardzo blada widoczna tylko dla mnie - tel tego nie uchwycił.
    Po takim porannym teście poleciałam od razu na betę i otrzymałam wynik 146,60 ☺️ cuda naprawdę się zdarzają dodam tylko że objawy nie wskazywały nic innego jak nadejście miesiączki. Z ciekawości zajrzałam w kalendarz online kiedy teoretycznie przyszło by na świat wskazało datę 13 maja dokładnie tego samego dnia urodziłam córkę🙂 Trzymam za was kciuki i pozdrawiam Was serdecznie ☺️

Gratulacje! I jak fajnie się daty złożyły :) życzę spokojnych 9 miesięcy! :)

15.04.2016 synek Filipek ❤️
    12.01.2018 Aniołek [*] 8 tc (cp) usunięty lewy jajowód
    31.03.2019 Bliźniaki [*][*] 12 tc poronienie zatrzymane
  • Joa Koleżanka

Wysłany: 3 września 2019, 21:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    *KasiaS* wrote:
    Gratulacje! I jak fajnie się daty złożyły :) życzę spokojnych 9 miesięcy! :)

Bardzo dziękuję ależ się cieszę, teraz tylko oby zdrowo ciąża przebiegła 🙂 i dzieciątko zdrowe a reszta nieistotna :) mam już córkę 11 lat i syna 7 więc radość dzieci będzie ogromną póki co jednak nikomu nie powiem 🙂 ciekawa jestem też bety w czwartek. Ale wiem że będzie dobrze. Pozdrawiam 😘

Wiadomość wyedytowana przez autora 3 września 2019, 21:05

• Joa Koleżanka

Wysłany: 5 września 2019, 16:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja dzisiejsza beta 418,81 !🙂 lekarz w przyszłym tygodniu 🙂

• panan12 Autorytet

Wysłany: 11 września 2019, 08:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Czy robicie testy pepino? One sa tak malo czule? Zrobilam facelle pozytywny a pepino ledwo widac druga kreska.

f2w3k0s3plke7odf.png
  • Akmelap Znajoma

Wysłany: 12 września 2019, 10:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Cały czas czytam forum ale się nie udzielam jednak kibicuje każdej z osobna !
    Apropo tematu tego wątku... Czy to zwida ? Zdjęcie robione pod światło więc nie wiem czy się liczy... Dostaje paranoi z tym testowaniem .. Nawet jak drugiej kreseczki nie ma to ja i tak ją zobaczę.. Tym razem jednak chyba widać coś gołym okiem.. Co myślicie ? Dziś wypada dzień miesiączki.

https://naforum.zapodaj.net/c921a36e87ea.jpg.html

• *KasiaS* Autorytet

Wysłany: 12 września 2019, 11:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akmelap wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Apropo tematu tego wątku... Czy to zwida ? Zdjęcie robione pod światło więc nie wiem czy się liczy... Dostaje paranoi z tym testowaniem .. Nawet jak drugiej kreseczki nie ma to ja i tak ją zobaczę.. Tym razem jednak chyba widać coś gołym okiem.. Co myślicie ? Dziś wypada dzień miesiączki.

Jeżeli to są testy z Allegro to na nich jak się patrzy pod światło widać taką kreskę. Odbija się ten pasek który jest pod spodem. Czy jak test leży normalnie to też widać tą kreseczkę? Może spróbuj powtórzyć jakimś innym i będziesz miała pewność :)

15.04.2016 synek Filipek ❤️
    12.01.2018 Aniołek [*] 8 tc (cp) usunięty lewy jajowód
    31.03.2019 Bliźniaki [*][*] 12 tc poronienie zatrzymane
  • Alunis Ekspertka

Wysłany: 12 września 2019, 19:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akmelap wrote:
    Cześć dziewczyny,

Ja też tak robiłam, co miesiąc szukałam kresek i patrzyłam pod światło - niestety to były negatywy :( Zobacz, czy jutro będzie mocniejsza kreska, na teście położonym na płasko. U mnie druga kreska była 12 dni po owulacji

f2w3yx8dcxnplptn.png

Termin porodu: 28 marca 2020r. 😍

Mutacja czynnika V Leiden hetero.
    Neoparin 0,4 + acard 150.
  • Joa Koleżanka

Wysłany: 13 września 2019, 15:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety i ja takie kreski przechodzilam, z mojego punktu widzenia to tylko ślad tej kreski. Jednak wiem co czujesz z tą paranoja bo też tak mialam.Jeśli chodzi o testy allegro ja osobiście nie polecam wiele razy się na nich zawiodlam. A testy owulacyjne to dla mnie w ogóle kosmos 🤔 Jeśli natomiast chodzi o słabe kreski testowe to u siebie zauważyłam, że mimo że blada kreska się pojawiała ale za kilka godzin po wyschnięciu już jej widać nie było to w ciąży nie bylam. Teraz ten 4 dni przed miesiączką jak zrobiłam pierwszy pojawiła się blada kreska i nadal jest widoczna i ciąża jest. Życzę dużo wytrwałości kochane. Ja jestem już po lekarzu to 6 tydzień ale nie ma jeszcze bicia serduszka usłyszę je mam nadzieję za miesiąc.

• Akmelap Znajoma

Wysłany: 13 września 2019, 15:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joa super! To będzie piękne uczucie słyszeć serduszko 😍 a usłyszysz na pewno :)

Apropo tego mojego wczorajszego testu nie biorę go pod uwagę jak będzie ciąża i zrobię test w odpowiednim terminie RANO a nie po południu jak mi się to zdarza - to kreska będzie widoczna gołym okiem bez wpartywania się i wyszukiwania cenia,cienia - cienia ;)) - muszę sobie tak wmawiać żeby nie oszalec.
    Wczoraj był termin miesiączki i zaczęły się plamienia takie brązowawe jesli do jutra @ się nie rozkręci zatestuje jeszcze raz :)

• Alunis Ekspertka

Wysłany: 13 września 2019, 19:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joa wrote:
    Niestety i ja takie kreski przechodzilam, z mojego punktu widzenia to tylko ślad tej kreski. Jednak wiem co czujesz z tą paranoja bo też tak mialam.Jeśli chodzi o testy allegro ja osobiście nie polecam wiele razy się na nich zawiodlam. A testy owulacyjne to dla mnie w ogóle kosmos 🤔 Jeśli natomiast chodzi o słabe kreski testowe to u siebie zauważyłam, że mimo że blada kreska się pojawiała ale za kilka godzin po wyschnięciu już jej widać nie było to w ciąży nie bylam. Teraz ten 4 dni przed miesiączką jak zrobiłam pierwszy pojawiła się blada kreska i nadal jest widoczna i ciąża jest. Życzę dużo wytrwałości kochane. Ja jestem już po lekarzu to 6 tydzień ale nie ma jeszcze bicia serduszka usłyszę je mam nadzieję za miesiąc.
    Ja z allegro polecam testy ciążowe paskowe, one pierwsze mi wykryły ciążę. :)

Co do ciąży, to jak byłam u lekarza w 5t6d to nie było jeszcze serduszka. Jak przyszłam tydzień później, czyli pod koniec 6 tygodnia, to serce pięknie biło, więc jeśli nie chcesz, to nie musisz czekać aż miesiąca. :) Ja bym poszła za 2 tygodnie

f2w3yx8dcxnplptn.png

Termin porodu: 28 marca 2020r. 😍

Mutacja czynnika V Leiden hetero.
    Neoparin 0,4 + acard 150.
  • Joa Koleżanka

Wysłany: 16 września 2019, 14:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alunis wrote:
    Ja z allegro polecam testy ciążowe paskowe, one pierwsze mi wykryły ciążę. :)

Co do ciąży, to jak byłam u lekarza w 5t6d to nie było jeszcze serduszka. Jak przyszłam tydzień później, czyli pod koniec 6 tygodnia, to serce pięknie biło, więc jeśli nie chcesz, to nie musisz czekać aż miesiąca. :) Ja bym poszła za 2 tygodnie

Wiem, wiem lekarka mówiła że około 7 tygodnia ale mam górę badań do ogarnięcia więc i tak trochę się zejdzie no i chce poczekać aż mąż akurat zjedzie z pracy 🙂 póki co wszystko dobrze żadnych mdłości tylko czasem senność i apetyt (to akurat najbardziej mi dokucza)
    Co do testów chyba zależy gdzie się kupi ja widocznie źle trafiłam 🙂

• Joa Koleżanka

Wysłany: 17 września 2019, 17:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akmelap wrote:
    Joa super! To będzie piękne uczucie słyszeć serduszko 😍 a usłyszysz na pewno :)

Apropo tego mojego wczorajszego testu nie biorę go pod uwagę jak będzie ciąża i zrobię test w odpowiednim terminie RANO a nie po południu jak mi się to zdarza - to kreska będzie widoczna gołym okiem bez wpartywania się i wyszukiwania cenia,cienia - cienia ;)) - muszę sobie tak wmawiać żeby nie oszalec.
    Wczoraj był termin miesiączki i zaczęły się plamienia takie brązowawe jesli do jutra @ się nie rozkręci zatestuje jeszcze raz :)

Akmelap i jak u Ciebie? Jestem ciekawa jak rozwinęła się sytuacja ? 🙂

• Sinner0 Znajoma

Wysłany: 4 października 2019, 06:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o pomoc, widać coś czy ja już świruję ?

https://zapodaj.net/dd848d61b664e.jpg.html

Ika83 lubi tę wiadomość

Starania od marca 2017
    AMH - 3,820 -> 23 lata
    Niedoczynność tarczycy - euthyrox 75
    Problem z nasieniem - morfologia 3%, ruchliwość a+b = 18% Poprawa wyników po suplementacji : morfologia 7%, ruchliwość 24%

Wrzesień - Grudzień = CLO 1x1+ ovitrelle + duphaston
    21.12.2018r. - HSG jajowody drożne
    Styczeń - CLO 2x1
  • dzastina2005 Autorytet

Wysłany: 4 października 2019, 07:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sinner0 wrote:

Ja widzę wyraźnie 😀

Córcia 4 latka.
    Starania o rodzeństwo.
    PCOS
  • Joa Koleżanka

Wysłany: 4 października 2019, 18:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sinner0 wrote:

Ja też widzę 🙂

• Aleksandra 14 Debiutantka

Wysłany: 5 października 2019, 18:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sinner0 wrote:

Widać widać

• doomi03 Autorytet

Wysłany: 6 października 2019, 14:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sinner0 wrote:

Jest kreseczka :)

28 lat
    12cs (od 05.2019) , nast. @: 9.03

°letrox 75 (1/2)
    °FolActivin
    °D3 2000
    °Niepokalanek Swanson 400
    °Magnez + B6
    °Wiesiołek
    °B12 + E
    °C + wapń

TSH: 1,58 (12.2019)
    FT3: 3.68 (07.2019)
    FT4: 1,19 (07.2019)
    A-TPO: <9 (07.2019)
    LH: 7,4 (07.2019)
    FSH: 9,3 (07.2019)
    Prolaktyna: 17 (09.2019)
    Progesteron: 17,07 (7dpo 08.2019)

W planie : powtórka: Prolaktyna, progesteron + nowe: estriadol, testosteron, homocysteina, wit. D, wit. B12, kwas foliowy
    - badanie nasienia

f305f7ca956070de7857081ec9176a60.png
  • Sinner0 Znajoma

Wysłany: 7 października 2019, 10:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny serdecznie dziękuję za odpowiedź :) Z dnia na dzień kreska bardziej widoczna <3 po ponad 2,5 latach starań zobaczyć drugą kreskę - najpiękniejsze uczucie :) Teraz czekam na wynik bety wykonanej w sobotę <3

doomi03, Ika83 lubią tę wiadomość

Starania od marca 2017
    AMH - 3,820 -> 23 lata
    Niedoczynność tarczycy - euthyrox 75
    Problem z nasieniem - morfologia 3%, ruchliwość a+b = 18% Poprawa wyników po suplementacji : morfologia 7%, ruchliwość 24%

Wrzesień - Grudzień = CLO 1x1+ ovitrelle + duphaston
    21.12.2018r. - HSG jajowody drożne
    Styczeń - CLO 2x1
  • Evelle28 Autorytet

Wysłany: 7 października 2019, 10:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sinner0 wrote:
    Dziewczyny serdecznie dziękuję za odpowiedź :) Z dnia na dzień kreska bardziej widoczna <3 po ponad 2,5 latach starań zobaczyć drugą kreskę - najpiękniejsze uczucie :) Teraz czekam na wynik bety wykonanej w sobotę <3
    Daj znać jak tam beta :)

Mthfr 1298a-c Homo
    Pai 1 4G Homo
    Morfologia ✔️
    Tsh : 4,85 ⬆️
    Ft 3 : 2,97 ✔️
    Ft 4 : 0,97⬇️
    Kwas foliowy : 15,2 ng/ml ✔️
    Wit b 12 : 33,30 pmol/L ⬇️
    Homocysteina : 7,87 umol/L⬆️
    Białko C : 78% ✔️
    Ferrytyna : 38,3 ng/ml ✔️
    Anty Tg : 2,57 IU /ml ✔️
    Anty Tpo : 0,29 IU/ml ✔️
    DHEA-s : 210,2 ug/dl ✔️
    Prolaktyna : 17,44 ng/ml ⬆️
    Wit D3 : 48,8 ng/ml ✔️

💊 B COMPLEX bicaps, wit e, wit d, ovarin, acard, letrox 75, olej z wiesiołka,omega 3-6-9
    Wspieram się : dong quai, maca oraz Niepokalnek.
    Plan na ten cykl : seks, zero testów owu oraz mierzenia temp 😁🤰🤰

16 cs.
    21.03.2020 🤰poczatek wiosny początkiem ciąży 😁
    28 lat..

Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]
    23.11.2019 [*]
  • doomi03 Autorytet

Wysłany: 7 października 2019, 11:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sinner0 wrote:

Super :) gratuluję i trzymam kciuki za piękna bete (chociaż to już pewnie tylko formalność ;))

28 lat
    12cs (od 05.2019) , nast. @: 9.03

°letrox 75 (1/2)
    °FolActivin
    °D3 2000
    °Niepokalanek Swanson 400
    °Magnez + B6
    °Wiesiołek
    °B12 + E
    °C + wapń

TSH: 1,58 (12.2019)
    FT3: 3.68 (07.2019)
    FT4: 1,19 (07.2019)
    A-TPO: <9 (07.2019)
    LH: 7,4 (07.2019)
    FSH: 9,3 (07.2019)
    Prolaktyna: 17 (09.2019)
    Progesteron: 17,07 (7dpo 08.2019)

W planie : powtórka: Prolaktyna, progesteron + nowe: estriadol, testosteron, homocysteina, wit. D, wit. B12, kwas foliowy
    - badanie nasienia

f305f7ca956070de7857081ec9176a60.png
‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)