X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ból podbrzusza 3 dni po stosunku i owulacji - co może oznaczać?
Odpowiedz

Ból podbrzusza 3 dni po stosunku i owulacji - co może oznaczać?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mikrusek Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie.
    W weekend 18-19 współżyliśmy z partnerem bez zabezpieczenia, były to stosunki przerywane. Jak później wyliczyłam na weekend przypadły moje dni płodne. A według kilku kalkulatorów 19-go podobno wypadała owulacja. Mam w miarę regularne cykle 26-27 dni.
    Piszę tutaj drogie kobietki ponieważ od wtorku tj. 21 mam niemalże ciągły tępy ból w podbrzuszu, ból jajników. Nie podejrzewam, że to objawy ciąży bo na to jest za wcześnie. Mój lekarz aktualnie jest na urlopie do końca miesiąca i niestety muszę poczekać na wizytę. Dlatego piszę do Was. Dodam jeszcze, że planowana miesiączka ma być 5-go a nigdy wcześniej nie miałam takich dolegliwości. Ponadto jakieś 4 miesiące temu robiłam wszystkie badania i było ok. Czy powinnam zacząć się martwić? Jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie?
    Z góry dziękuję za odpowiedzi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od owulacji odczuwałam ból podbrzusza jak na @. Bez plaminia, dużo śluzu kremowego. Okazało się, że zwiastowało to ciąże.

    Mikrusek lubi tę wiadomość

  • Mikrusek Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiwlys wcale bym się nie pogniewała gdyby to faktycznie była ciąża :) Nie planowaliśmy tego ale i też jakoś specjalnie się nie zabezpieczaliśmy licząc się jak najbardziej z możliwością pojawienia się maluszka. Na test jeszcze za wcześnie niestety. A nie chcę się za bardzo nakręcać, że to ciąża żeby później nie było rozczarowania gdy pojawi się jedna kreseczka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikrusek musisz poczekać. Ja też wariowałam, ale my to wstrzeliliśmy się w owulację i to świadomie. Więc podejrzewałam, że to jednak to ;)
    Poczytaj sobie temat "bóle jak na okres, a ciąża" :)

  • Mikrusek Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiwlys właśnie przewertowałam cały wątek. I coraz bardziej mam nadzieję, że to to. Mam wrażenie, że na już siłę zaczynam się doszukiwać objawów żeby potwierdzić swoje przeczucie, że może jednak przypadkiem się udało. No cóż... pozostaje mi uzbroić się w cierpliwość i poczekać na test.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety nic innego nie zrobisz. Ale 12dpo (dni po owulacji) możesz iść na badnia krwi będziesz mieć pewność ;)

  • Madera2000 Autorytet
    Postów: 1032 721

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mialam 3 dni po owulacji, o ile dobrze ja wyiczylam i rozpoznalam, takie klucia jajnika. Staramy sie juz drugi miesiac. Dzis sie dowiedzialam o 2 nowych ciazach wsrod znajomych z czego jedni wpadli. Czlowiek tu sie stara a inni sie zabezpieczaja a i tak w ciaze zachodza... Trzeba byc dobrej mysli ze i tam sie uda :) jeszcze jakies 10 dni i moge testowac.

    edytkaa93 lubi tę wiadomość

    2013 córeczka 💜
    2 aniołki
    Ja: NT i przeciwciała Atg i Atpo; MTHFR 1298
    dqprx1hp00wr3pez.png
  • Mikrusek Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madera trzymam kciuki żebyś Ty też zobaczyła w końcu 2 kreseczki. Daj znać po teście czy się udało.

  • Mikrusek Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właściwie już nawet nie biorę pod uwagę możliwości ciąży :( To by był za duży zbieg okoliczności i za dużo szczęścia. Przecież to był stosunek przerywany więc tak naprawdę szanse są znikome. Niepotrzebnie się nakręciłam.

  • Madera2000 Autorytet
    Postów: 1032 721

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymaj kciuki trzymaj :) jedni znajomi wlasnie tak teraz wpadli stosunek przerywany i to raz a tu ciaza. A tyle par celuje w owulacje i nic :P

    2013 córeczka 💜
    2 aniołki
    Ja: NT i przeciwciała Atg i Atpo; MTHFR 1298
    dqprx1hp00wr3pez.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ