X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bol podbrzusza po owulacji.
Odpowiedz

bol podbrzusza po owulacji.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Nazywam się Patrycja. Pisze na forum z następującym zapytaniem:
    Kilka dni po owulacji mam codZiennie bóle podbrzusza tak jak przed miesiączka. Powiekszyly mi się gruczoły piersiowe i są obolale jak je dotykam. Z moim mężem w ostatnim czasie kochalismy się bez zabezpieczeń ale był to stosunek przerywany.
    Nie chcę sie nakrecac ze moze być ti ciąża ponieważ nie chce się zawieść.
    A co wy myślicie o tym? :)
    Pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2014, 17:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati1990, mam podobne objawy. niestety tylko test nas ratuje, który trzeba zrobic ok 2 tyg po owulacji :( masakra. tak sie nakręcam,że już dzisiaj zrobiłam test i wyszedł negatyw... za wcześnie mam nadzieje. ile jestes dni po owu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie całe dwa tygodnie po. Nigdy tak wcześniej nie miałam. Nie wiem co o tym myśleć co sądzić. ale mam w sobie bardzo pozytywne emocje. mam nadzieję że sie Nam uda :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrób test :)myślę że juz powinno Ci coś wyjść:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZięki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać co Ci wyszło :)mamy podobny przypadek. trzymam kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam znać :) w weekend będę dzialac w tym temacie :)

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 23 lipca 2014, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2015, 15:30

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 05:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez w weekend działam jak nie wyjdzie to we wtorek w dzień @. mam nadzieje ze @ nie przyjdzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczekiwanie jest najgorsze. Ja na stałe mieszkam w UK i barDzo dużo moich koleżanek z pracy ma problemy z zajściem w ciążę. Leczą się w klinikach lub decydują się na in vitro. Mam nadzieję że że mną jest wszystko ok :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, powodzenia! ja jestem w 9 dniu wyższych temperatur i chyba jeszcze sporo poczekam z testowaniem, chociaż strasznie mi się dłuży;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od dwóch dni mam 37.2 stopni.martita a ty kiedy bbedIesz robiła test? Ja sobie wczoraj też zakupilam i czekam .... :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najwcześniej chyba w czwartek, będę wtedy 15 dni po prawdopodobnej owulacji. To tempka ładna u Ciebie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać jak coś :)

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 25 lipca 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2015, 15:30

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, że za wcześnie zrobiłaś, jeszcze będziesz zawracać z tej pielgrzymki:D Ja jeszcze nie robię, ale powiem Wam, że od czterech nocy nie mogę przespać całej nocy, budzę się nad ranem na sikanie chociaż staram się nie pić wieczorem, ostatni raz tak miałam w poprzedniej ciąży, tylko wtedy to zaczęło się z dwa tygodnie później niż teraz. Jestem dobrej myśli chociaż staram się nie nakręcać.
    Dajcie znać dziewczyny po weekendowym testowaniu, ja wyjeżdżam więc zajrzę tu jutro wieczorem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dziś rano test i wyszedł negatywny. Może za wcześnie nie wiem .... Dllaczego kobiety które chcą mieć tak bardzo to małe szczęście maja problemy z zajaciem w ciążę, a te które nie powinny mieć dzieci nie mają z tym najmniejszego kłopotu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati1990 spokojnie jeszcze wyjdą 2 krechy :)kiedy masz mieć @? ja jutro rano testuje w ok 12 dc. ale chyba w czwartek na bete pójde. masz jakies objawy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za około 3 tyg. Przez 4 dni miałam po 37.2 kreski stopni temp. Nie moge dotknąć swoich piersi są bardzo obrzmiale i powiekszone brodawki.no i bóle w podbrzusza nie ustały.

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 27 lipca 2014, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2015, 15:30

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ