X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bol podbrzusza po owulacji.
Odpowiedz

bol podbrzusza po owulacji.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2014, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie podobnie. wiem że to za wczesnie ale od kilku dni mam rano mega mdłości... albo wszystko w głowie siedzi... już sama nie wiem. :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj testowałam z samego rana............ negatyw:( nawet cienia nie było. straciłam nadzieje :((((( pozostało tylko czekać na nieszczęsną @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati a Ty jak tam? testowałaś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wczoraj rano i nic :( jedna kreska. Też mam nadzieję że nie przyjdzie @.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miejmy nadzieje, że @ nas ominie... kiedy robisz kolejny test?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobię za tydzień raz jeszcze :) może tym razem się uda :) a ty kiedy planujesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to najchętniej co godzine bym robiła hehe :) teoretycznie @ mam dostać we wtorek jeśli się nie pojawi to zrobie test w czwartek albo piątek

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, cierpliwości:)...wiem, łatwo się mówi gorzej z praktyką, sama dzisiaj przechodziłam koło apteki całodobowej i kupiłam dwa testy, mam nadzieję, że wytrzymam i nie zrobię, bo jutro dopiero 12 dzień fazy lutealnej.

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 27 lipca 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2015, 15:30

    pati1990 lubi tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena ja miałam z bolem brzucha spokoj ok 2 dni. tak delikatnie ćmil prawie wcale. Ale teraz coś mi sie rozkręca, mam nadzieje ze nie na @. pocieszam się, że lewy jajnik odczuwam, a przed @ mnie nie bolały jajniki. Zwariować idzie... Bądź tu mądra

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar_tita wrote:
    Hej dziewczyny, cierpliwości:)...wiem, łatwo się mówi gorzej z praktyką, sama dzisiaj przechodziłam koło apteki całodobowej i kupiłam dwa testy, mam nadzieję, że wytrzymam i nie zrobię, bo jutro dopiero 12 dzień fazy lutealnej.

    kochana nie rób jutro, możesz się rozczarować tak jak ja dzisiaj a też miałam 12 fazy lutealnej. szkoda nerwów

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 28 lipca 2014, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2015, 15:30

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wszystko się rozstrzygnie na dniach :) z tego co widzę :) miejmy nadzieje ze sie nie zjawi @ !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za otuche. mam jeszcze cień nadziei. oby nam się wszystkim udało :)
    Matleena, a jak u Ciebie z temp przed samym okresem? skok czy spadek? u mnie się waha od 3,8-37. ale mierze od owulki dopiero więc nie mam porównania jak w 1 fazie bylo :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alika wrote:
    kochana nie rób jutro, możesz się rozczarować tak jak ja dzisiaj a też miałam 12 fazy lutealnej. szkoda nerwów

    Alika, dopiero przeczytałam Twój post, pół nocy nie mogłam spać i w końcu oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam, może i dobrze, bo strasznie pozytywnie byłam nastawiona i jakby @ przyszłą to bym rozpaczała, a tak to się trochę zdystansowałam.

    Chociaż powiem Wam, zastanowił mnie przez chwilę wynik, ale nie chce sobie wkręcać, nie robiłam zbyt wielu testów w życiu, ale może któraś z Was miała taką sytuację. Wkropliłam mocz tak jak trzeba do okienka i zaczęło się różowić, jak doszło do T to pojawiła się kreska, normalna gruba i wyraźna, ale zanim doszło do końca, jak wybarwiała się kreska pzy C, to ta przy T całkowicie zniknęła. Mam nadzieję, że mnie rozumiecie, zrobiłam zaraz drugi test bo mnie to zastanowiło, ale on wyszedł odrazu negatywny. (pierwszy to był pink test 6 dni po zapłodnieniu, a ten drugi to nordtest, ale na nim nawet nie było napisane jaka czułość tylko, że robić w dniu spodziewanej @)

    Te pink zawsze się tak wybarwiają na chwię? Nie wiem czy kupić jakiś inny i powtarzać, bo może jeszcze było za wcześnie czy zekać na @, wiem, że teraz to 50/50%.

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 28 lipca 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2015, 15:31

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena, dzięki za odpowiedź. Jednak kobieca intuicja działa, mam nadzieję, że i moja nie okaże się fałszywa, chociaż nie wiem czy to intuicja czy bardziej nadzieja:p już teraz. Myślisz żeby powtórzyć tej samej firmy czy innej? I czy jutro nie będzie za wcześnie, pewnie lepiej się wstrzymać dłużej..? To czekanie mnie zabija, tym bardziej, że siedzę sama w domu, bo mam wolne, a mąż całe dnie w pracy.

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 28 lipca 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2015, 15:31

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh, ja jutro się umówiłam na mieście więc trochę szybciej mi dzień zleci, ale chyba i tak rano obsikam test. Wiem, że po czasie się nie powinno odczytywać wyniku, ale wyszła taka bladziocha, ale to nawet nie jest cień cienia, chociaż odbarwiona, ale naczytałam się o tych odczynnikach chemicznych, że po czasie wynik może być fałszywie dodatni, spróbuję nie sikać mocno wieczorem, to może rano coś wyjdzie. Chociaż nie wiem jak mi się to uda, bo latam do wc co godzinę.

    W Czarnobylu nie byłam nigdy i chyba bym sobie darowała w okresie starań, ale ja ogólnie jestem dość przewrażliwiona na tym punkcie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zapisałam się w sobotę na wizytye do ginekologa. Bóle nie ustają a i nie moge w dalszym ciągu dotknąć piersi. Miałam takie objawy tydZień przed okresem ale nie 3 przed.

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ