X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ból zęba
Odpowiedz

Ból zęba

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lubię pomarańcze Znajoma
    Postów: 22 9

    Wysłany: 15 lipca 2022, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 9+2 ciąży. Mam problem z zębem. Ząb został miesiąc temu otwarty wyczyszczony i zostało założone lekarstwo. Nie bolał po tym czasie wstawiłam plombę na laser tydzień temu. Od wczoraj jestem opuchnięta i boli mnie cała kość policzkowa! Boli też mnie też ząb. Dziś mam dentystę, jestem zdecydowana usunąć tego zęba, ale z drugiej strony boje się o dziecko. Co robić?

    17.06.2022- II
    11.10.2022-połówkowe 21t6d 456g chłopczyk 😍😍😍
    Termin porodu 16.02.2023r.
    11.02.2023- chłopiec 👶 Urodzony siłami natury 3550kg 55cm. Moje szczęście 🥰
  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 15 lipca 2022, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię pomarańcze wrote:
    Jestem w 9+2 ciąży. Mam problem z zębem. Ząb został miesiąc temu otwarty wyczyszczony i zostało założone lekarstwo. Nie bolał po tym czasie wstawiłam plombę na laser tydzień temu. Od wczoraj jestem opuchnięta i boli mnie cała kość policzkowa! Boli też mnie też ząb. Dziś mam dentystę, jestem zdecydowana usunąć tego zęba, ale z drugiej strony boje się o dziecko. Co robić?
    Iść do dentysty i powiedzieć że jesteś w ciąży, on już będzie wiedział jak przeprowadzić wizytę :) czytałam że znieczulenia są możliwe w ciąży więc spokojnie :)

  • Lubię pomarańcze Znajoma
    Postów: 22 9

    Wysłany: 15 lipca 2022, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała87 wrote:
    Iść do dentysty i powiedzieć że jesteś w ciąży, on już będzie wiedział jak przeprowadzić wizytę :) czytałam że znieczulenia są możliwe w ciąży więc spokojnie :)
    Akurat moja pani doktor jest poinformowana o mojej ciąży gdyż u dentysty jestem raz na 2 tygodnie. Cholerka wie co się dzieje, nigdy w życiu nie miałam opuchlizny na twarzy a teraz coś takiego. Zawsze się coś przyplacze 😭 wiem że taki stan zapalny nie jest bezpieczny dla dziecka. Wszystko wskazuje na zapalenie okostnej

    17.06.2022- II
    11.10.2022-połówkowe 21t6d 456g chłopczyk 😍😍😍
    Termin porodu 16.02.2023r.
    11.02.2023- chłopiec 👶 Urodzony siłami natury 3550kg 55cm. Moje szczęście 🥰
  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 15 lipca 2022, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię pomarańcze wrote:
    Akurat moja pani doktor jest poinformowana o mojej ciąży gdyż u dentysty jestem raz na 2 tygodnie. Cholerka wie co się dzieje, nigdy w życiu nie miałam opuchlizny na twarzy a teraz coś takiego. Zawsze się coś przyplacze 😭 wiem że taki stan zapalny nie jest bezpieczny dla dziecka. Wszystko wskazuje na zapalenie okostnej
    Zobaczysz co dentystka zaleci, w każdym razie coś trzeba zrobić żeby zapobiec rozprzestrzenienie się stanu zapalnego

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ