X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Brazowe plamienia
Odpowiedz

Brazowe plamienia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 7 listopada 2018, 05:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam problem z plamieniem po owulacji. test owulacyjny wyszedł pozytywny w sobotę W dzień,wieczorem czulam bol brzucha kłucie więc myślę że to był moment owulacji. O dzidzie staraliśmy się już 2 dni wcześniej jak i wieczorem w dniu owulacji. Jednak od wczoraj tj. Wtorku mam brazowe plamienie. Delikatne takie raczej zabrudzenia no ale są. Myślę że na implantacjie jest za wcześnie, a badania progesteronu i prolaktyna są w normie. Ma ktoś jakiś pomysł co to może być?

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 8 listopada 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze jakas infekcja?

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • OtojaA Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 19 listopada 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podczas niektórych cykli mam podobnie. Po owulacji 4-5dni krwawienia... Powiedziałam o tym kiedyś lekarzowi to powiedział żeby się nie przejmować. Mam już nowego lekarza zamierzam się na początku grudnia zapytać. Mam miesniaka i podejrzenie polipa. Lepiej sprawdzić. Tyłozgieta daj znać jeśli pójdziesz do lekarza

  • Marianka@87 Autorytet
    Postów: 1122 666

    Wysłany: 26 listopada 2018, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tak od ponad roku, wykryto u mnie wtedy cystę, nic groźnego (i by to niby powód plamien). Dostałam lek, który miał uregulować pracę ciałka żółtego. Po cyście nie ma śladu ale plamienia pozostaly... Dodam że moje plamienia potrafią pojawić się ok 2 dni po owulacji i trwać do samego okresu... Dotąd żaden z lekarzy nie ustalił przyczyny krwawień. Wyniki w normie, cyst brak, endometrium też w normie. W moich cyklach starań przeżywam rozczarowanie dwa razy: najpierw gdy po owulacji zaczynam plamić a potem jak przychodzi @... :(


    lprkqps6ca147zr2.png

    Starania od 2016 r.
    Decyzja o IVF grudzień 2018.
    I podejście: kwiecień 2019
    30/4 transfer, 8/5 dwie kreski! 10/6 pierwsze USG i jest ❤
    Wrzesień 2020- zaczynamy starania o drugie dziecko!
    15/1 dwie kreski!!!
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ