Dowiedz się czym jest OvuFriend i w jaki sposób pomoże Ci zajść w ciążę
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Tyłozgięta
Znajoma
1

Wysłany: 7 listopada, 05:22
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej, mam problem z plamieniem po owulacji. test owulacyjny wyszedł pozytywny w sobotę W dzień,wieczorem czulam bol brzucha kłucie więc myślę że to był moment owulacji. O dzidzie staraliśmy się już 2 dni wcześniej jak i wieczorem w dniu owulacji. Jednak od wczoraj tj. Wtorku mam brazowe plamienie. Delikatne takie raczej zabrudzenia no ale są. Myślę że na implantacjie jest za wcześnie, a badania progesteronu i prolaktyna są w normie. Ma ktoś jakiś pomysł co to może być?

lukaszkowa
Koleżanka
14

Wysłany: 8 listopada, 09:03
Cytuj | (0) | Zgłoś
Moze jakas infekcja?

Ja: Letrox, Bromek, D3. Naturalna owulacja.
AMH: 2.
HSG: ok. Grudzień IUI.

M: Formy prawidłowe 3%, 74%ruch a+b.
HBA 82%.
Fragmentacja DNA plemnika 31%.

OtojaA
Nowa
0

Wysłany: 19 listopada, 21:23
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja podczas niektórych cykli mam podobnie. Po owulacji 4-5dni krwawienia... Powiedziałam o tym kiedyś lekarzowi to powiedział żeby się nie przejmować. Mam już nowego lekarza zamierzam się na początku grudnia zapytać. Mam miesniaka i podejrzenie polipa. Lepiej sprawdzić. Tyłozgieta daj znać jeśli pójdziesz do lekarza

[email protected]
Koleżanka
20

Wysłany: 26 listopada, 22:26
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja mam tak od ponad roku, wykryto u mnie wtedy cystę, nic groźnego (i by to niby powód plamien). Dostałam lek, który miał uregulować pracę ciałka żółtego. Po cyście nie ma śladu ale plamienia pozostaly... Dodam że moje plamienia potrafią pojawić się ok 2 dni po owulacji i trwać do samego okresu... Dotąd żaden z lekarzy nie ustalił przyczyny krwawień. Wyniki w normie, cyst brak, endometrium też w normie. W moich cyklach starań przeżywam rozczarowanie dwa razy: najpierw gdy po owulacji zaczynam plamić a potem jak przychodzi @... :(

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)