X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie BRĄZOWE PLAMIENIE
Odpowiedz

BRĄZOWE PLAMIENIE

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • MaBi Przyjaciółka
    Postów: 120 43

    Wysłany: 25 maja 2018, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki u mnie brązowe plamienia są zazwyczaj równo przed terminem @ (7 dnia zazwyczaj dostaję @). Lekarz stwierdził ze taki mój urok, bo zazwyczaj w II fazie cyklu biorę duphaston albo luteine.
    12.05 mieliśmy pierwszą IUI. A dziś rano zaczęłam plamic, niedużo tylko trochę zauważyłam na bieliźnie. Więc chyba IUI się nie udała...
    Wiecie co może być powodem tych plamien? Niedomoge lutealna odrzucam bo biorę progesteron.

    3887d3bdc2b6cf8293695bbcd36a71e6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaBi wrote:
    Dziewczynki u mnie brązowe plamienia są zazwyczaj równo przed terminem @ (7 dnia zazwyczaj dostaję @). Lekarz stwierdził ze taki mój urok, bo zazwyczaj w II fazie cyklu biorę duphaston albo luteine.
    12.05 mieliśmy pierwszą IUI. A dziś rano zaczęłam plamic, niedużo tylko trochę zauważyłam na bieliźnie. Więc chyba IUI się nie udała...
    Wiecie co może być powodem tych plamien? Niedomoge lutealna odrzucam bo biorę progesteron.

    A prolaktyna jaka?

  • MaBi Przyjaciółka
    Postów: 120 43

    Wysłany: 25 maja 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed obciążeniem: 22,7 ng/ml
    Po obciążeniu po godzinie: 170,00 ng/ml

    3887d3bdc2b6cf8293695bbcd36a71e6.png
  • kubekkawy Ekspertka
    Postów: 232 84

    Wysłany: 25 maja 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś dostałam plamienia w nocy i trwa.. Brzuch bardzo boli i już sama nie wiem, czy to @ się rozkreca. Zobaczymy co będzie wieczorem.

    To będzie dobry dzień, ale najpierw kawa.
  • MaBi Przyjaciółka
    Postów: 120 43

    Wysłany: 25 maja 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też niestety :( I teraz tego sporo, tzn wkładka wystarczy, ale jest o wiele więcej niż rano. Po pracy zadzwonię do mojej Pani Doktor, bo chyba pora odstawić Duphaston... Co prawda miałam go brać do pojawienia się @ ale nie wiem czy jest sens. Brzuch pobolewa mnie raz z prawej raz z lewej strony, ale to nie jest ból jak na @.
    Coraz bardziej oswajam się z myślą, że znów się nie udało... Tylko nie wiem jak powiem o tym Mężowi.

    3887d3bdc2b6cf8293695bbcd36a71e6.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ