X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie BRĄZOWE PLAMIENIE
Odpowiedz

BRĄZOWE PLAMIENIE

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • JulkaB Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Mam do Was pytanie. Otóż owulacje miałam 6. Kwietnia. Potwierdzona testem owulacyjnym. Dzis (9.kwietnia) dostałam jasno brązowego plamienia, przy tym ból delikatny podobny do przed miesiączkowego. Mialyscie tak? Możliwe ze jestem w ciazy? Na test niestety za szybko chyba? Nawet 10mlU?

    JulkaB
  • nikolaem Koleżanka
    Postów: 45 4

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowanie za szybko. Ja miałam coś takiego, ale w 8 i 9 dpo i też ból jak na @. Jeszcze czekam na testowanie, żeby nie zrobić za wcześnie i się nie rozczarować.

  • Maryla Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam też kłopot z plamieniem. Owu prawdopodobnie 01.04., przytulanie 06.04. i od 10.04. kilka dni brązowego plamienia, ale brałam luteinę od 03.04. Nawet pytam o moją sytuację tutaj https://ovufriend.pl/forum/w-oczekiwaniu-na-testowanie/luteina-plamienie-i-panika,15559.html
    Ja chyba nie wytrzymam napięcia i zrobię jutro test...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maryla wrote:
    Mam też kłopot z plamieniem. Owu prawdopodobnie 01.04., przytulanie 06.04. i od 10.04. kilka dni brązowego plamienia, ale brałam luteinę od 03.04. Nawet pytam o moją sytuację tutaj https://ovufriend.pl/forum/w-oczekiwaniu-na-testowanie/luteina-plamienie-i-panika,15559.html
    Ja chyba nie wytrzymam napięcia i zrobię jutro test...

    A ja w tym wątku powyższym odpowiedziałam, że na podstawie samych plamień nie można nic stwierdzić.
    Mogą mieć różne podłoże i najlepiej udać się do ginekologa.
    Plamienie po owulacji może skutkować robiącą się torbielą krwotoczną, niedomogą ciałka, co za tym idzie niskim progesteronem. Może mieszać tutaj prolaktyna.
    Diagnoz które wynikają z samego plamienia jest wiele.

  • nikolaem Koleżanka
    Postów: 45 4

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale plamienie dzień po owulacji jest chyba normalne i nie jest powodem do niepokoju, co nie?

  • Maryla Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie mam takiego doświadczenia, nigdy nie plamiłam po owu. Tylko teraz z tą luteiną... Trzymam za Was kciuki!

  • Madziulka1991 Koleżanka
    Postów: 45 3

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienie mam od 4 dni brązowe jak więcej pochodzę to to strasznie mnie jajniki bolą i śluz zabarwiony krwią taki kolor bordowy test wczoraj negatywny. Dziwi mnie tylko to że zawsze miałam bardzo obfite @.



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy plamieniu o jakim mówicie przy owulacji, miałam słabego proga 7dpo.
    Analiza z 9 cykli wykazała, że akurat u mnie plamienia nie wróżyły nic dobrego.
    Robiła się torbiel krwotoczna po każdej takiej owulacji.

    A w cyklu w którym się udało, nie było żadnych plamień. I wyniki były wtedy bardzo dobre w porównaniu do cykli z plamieniem okołoowulacyjnym.

  • nikolaem Koleżanka
    Postów: 45 4

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1003 zmartwiłam się teraz :((

    Agafiga lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wątku Maryla
    Luteina, plamienie, panika wrzuciłam swoje tabelki z cykli z wynikami.

  • Stokrotka402 Nowa
    Postów: 10 0

    Wysłany: 15 maja 2018, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Witam mam 24 lata, moje cykle trwaja 26dni. Od pewnego czasu staramy sie o dziecko. 15kwietnia mialam okres normalnie a kochalisny sie 1,2,7,8,22,24,27,28kwietnia i 6maja
    12maja dostalam okres ale trwal tylko przez jeden dzien, bolal mnie brzuch tak ja zawsze krwawienie rowniez bylo normalne moze nawet troszke bardziej obfite. Troche mnie to zdziwilo bo pierwszy raz mialam cos takiego.
    Gdy okres sie skonczyl przez dwa dni kompletnie nic nie lecialo, a dzisiaj mam takie brązowe plamienia, niezbyt obfite ale widoczne. Robilam niedawno test ale byl negatywny. Co moga oxnaczac te plamienia? Nie mam zadnych innych objawow

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2018, 13:39

    Stokrotka402
  • Stokrotka402 Nowa
    Postów: 10 0

    Wysłany: 15 maja 2018, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam 24 lata, moje cykle trwaja 26dni. Od pewnego czasu staramy sie o dziecko. 15kwietnia mialam okres normalnie a kochalisny sie 1,2,7,8,22,24,27,28kwietnia i 6maja
    12maja dostalam okres ale trwal tylko przez jeden dzien, bolal mnie brzuch tak ja zawsze krwawienie rowniez bylo normalne moze nawet troszke bardziej obfite. Troche mnie to zdziwilo bo pierwszy raz mialam cos takiego.
    Gdy okres sie skonczyl przez dwa dni kompletnie nic nie lecialo, a dzisiaj mam takie brązowe plamienia, niezbyt obfite ale widoczne. Robilam niedawno test ale byl negatywny. Co moga oxnaczac te plamienia? Nie mam zadnych innych objawow

    Stokrotka402
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbadaj progesteron 7dpo. Wygląda na niedomogę lutealną.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2018, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam się trochę przebadać...

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ab086c314b98.jpg

    Z samych obserwacji nic nie będzie wynikać.
    3 cykle badań i monitoringów. Wtedy można wyciągać jakiekolwiek wnioski.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak masz cykle 26 dniowe, to wtedy licz owulkę w 12dc- przesunięcie względem tego co jest w tabelce o 2 dni szybciej.

  • kubekkawy Ekspertka
    Postów: 232 84

    Wysłany: 17 maja 2018, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas 12maja było serduszko- podejrzewam, że wtedy była owulacja (kłucie w jajniku),13 maja brązowe plamienie i kłucie, ból podbrzusza jak na @, 14 i 15 maja podobnie, ale plamienie brązowe zaczęły powoli zamieniać się w jasno różowe. 16 maja żadnych plamień, tylko ból podbrzusza. Co mnie niepokoi, to jest to, że pochwa boli jakbym się uderzyła..być może coś było za mocno.. nie wiem.. za dwa tyg planowana miesiączka. I szczerze mówiąc, to bardziej martwię się tym, że plamienia to wynik czegoś niedobrego w organizmie..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2018, 00:34

    To będzie dobry dzień, ale najpierw kawa.
  • MaryAnn Koleżanka
    Postów: 38 37

    Wysłany: 21 maja 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :) orientujecie się może czy w 12 dpo przy becie 138,44 mlU/ml i progesteronie 24,49 ng/ml możliwe jest plamienie implantacyjne? I to w dodatku brązowego koloru...? Plus czuję ból jajników i coraz mniejszą bolesność piersi :( Oczywiście będę robiła przyrost po 48 godz.i juz pisałam do gina. Bardzo boję się, że to może oznaczać CB :( dodam, że jestem posiadaczką mutacji obu MTHFR i Pai i do tej pory nigdy nie miałam pozytywnego testu, a progesteron jak na mnie jest bardzo wysoki...

    👶11.01.2019 r. ❤️ ♀️
  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 21 maja 2018, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienie nie musi być implantajyjne, u wielu kobiet na początku skąpe plamienie to norma (o ile nie boli). Wiem, że ciężko się nie stresować, ale poczekaj na drugie badanie. Beta jest bardzo ładna.

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • MaryAnn Koleżanka
    Postów: 38 37

    Wysłany: 21 maja 2018, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glass wrote:
    Plamienie nie musi być implantajyjne, u wielu kobiet na początku skąpe plamienie to norma (o ile nie boli). Wiem, że ciężko się nie stresować, ale poczekaj na drugie badanie. Beta jest bardzo ładna.
    Dziękuję, postaram się jakoś w miarę spokojnie dotrwać do środy. Zobaczę też, co powie lekarz i będziemy działać dalej.

    A Wam życzę dużo zdrówka :)

    👶11.01.2019 r. ❤️ ♀️
  • maj2018 Koleżanka
    Postów: 37 12

    Wysłany: 23 maja 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaryAnn wrote:
    Cześć Dziewczyny :) orientujecie się może czy w 12 dpo przy becie 138,44 mlU/ml i progesteronie 24,49 ng/ml możliwe jest plamienie implantacyjne? I to w dodatku brązowego koloru...? Plus czuję ból jajników i coraz mniejszą bolesność piersi :( Oczywiście będę robiła przyrost po 48 godz.i juz pisałam do gina. Bardzo boję się, że to może oznaczać CB :( dodam, że jestem posiadaczką mutacji obu MTHFR i Pai i do tej pory nigdy nie miałam pozytywnego testu, a progesteron jak na mnie jest bardzo wysoki...
    Powtórzyłaś betę, jaki wynik? I co z tymi Twoimi plamieniami?

    Glass lubi tę wiadomość

    maj
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ