X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie brązowe plamienie 12 dpo?
Odpowiedz

brązowe plamienie 12 dpo?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sachmet1769 Znajoma
    Postów: 21 4

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEj dziewczyny:-) powiedzcie mi co może oznaczac brążowe plamienie.. Ba nawet nie pamienie bo nic na zwenatrz sie nie wydostaje tylko w środku podczas badania szyjki dostrzegłam taki zabarwiony brunatnie śuz, wczoraj wieczorem było troszke krwi. dodam, że zaczeo sie 2 dni przed spodziewaną @ a nigdy wcześniej mi sie to nie zdazyo stąd moje zapytanie o co kaman :-)?

    Sachmetka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zalezy. Mnie sie takie zaczelo ostatnio w 10dpo dokladnie tak samo nic na zewnatrz nie bylo a w 15 dpo dostala okres. Tez nigdy wczesniej nie plamilam przed okresem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo @ albo, zagnieżdżenie. Może to też być jakaś choroba.... Nikt na forum ci tego nie powie bo nie jesteśmy lekarzami....

  • sachmet1769 Znajoma
    Postów: 21 4

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozumiem, po prostu zastanowiło mnie to bo nigdy wczesniej mi sie to nie zdazylo a staramy się o maluszka. bede czekac w takim razie. dzieki za odpowiedzi

    Sachmetka
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapewne wkrótce dopadnie Cię okres. Czasem takie plamienia pojawiają się wskutek niedoboru progesteronu, ale jeśli to jednorazowa sprawa, to bym sie tym nie przejmowała ;)

    Jeśli coś Cię dodatkowo swędzi/piecze/inaczej dokucza, to udaj się do lekarza.

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dostaniesz okresu trzeba isc sprawdzic na usg, moze byc nadzerka, torbiel, a moze masz taki cykl.Zbadac hormony, a jak nie dostaniesz okresu zrobic bete i wyjdzie czy plusowa.

  • sachmet1769 Znajoma
    Postów: 21 4

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziwne, bo juz przeszlo trwalo to tylko okolo 12 godzin ale dzieki za odpowiedzi :-)

    Sachmetka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sachmet1769 wrote:
    dziwne, bo juz przeszlo trwalo to tylko okolo 12 godzin ale dzieki za odpowiedzi :-)
    czasami tak jest na implantacje, zagniezdzenie itd.(owulacja moze sie przesuwac,moze byc mniej niz 12 d. po) ale lepiej tam paluchow nie sadzac zeby nie podrazniac, w sumie niedługo sie okaze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2015, 18:07

  • sachmet1769 Znajoma
    Postów: 21 4

    Wysłany: 6 czerwca 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dokładnie to jutro powinnam dostać @ wiec zobaczymy a paluchów juz pchac nie mam zamiaru :-D tak dla BHP :-))

    może zerknela bys na moj wykres i kiedy twoim zdaniem mogłam ją miec?:-)

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 11 lipca 2015, 12:11

    Sachmetka
  • Drica78 Koleżanka
    Postów: 96 18

    Wysłany: 6 lipca 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata jak to die zakonczylo ? Mam podobny klopot
    Przeczytaj moj post


    Nie potrafie jeszcze Czytac samej siebie I zwracam się o prosbę ...
    Wczoraj przypadal dzien mojej miesiaczki ... Przy zalatwianiu się spogladalam czy jest @ ! Kiedy podcieralam się zauwazylam blado rozowy sluz ...wlozylam wiec gleboko palca aby sprawdzic czy jest tego wiecej ... I bylo stosunkowo malo ... Po kilku godzinach wydobyla się brazowa wydzielina ... Przy zalatwianiu się nie wyplywala wraz z moczem musialam "zbadac " to wkladajac palucha
    Nie wyglada mi na okres gdyz u mnie okres poprostu zalewa mnie czy to mocno czy slabo ale rano pojawia się Zwykle z zywa krwia... A tu jest tak jak przy ostatnim dniu okresu brazowa brudna Krew ... Dzis obudzilam się rano I myslalsm ze moze łozko jest zalane ale nie ... Badajac się mam tylko brudna Krew
    I jest tego malo na tyle malo ze nie wydostaje się to ze mnie jak przy miesiaczce.... Boje się ze mo nie wyszlo znow ... Lub moze to wlasnie krwawienie implantacyjne ? Czy ktoras tak miala ?
    Boje się x

    Ferrari
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sachmet1769 - proszę, korzystaj z opcji edytowania wpisów

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ