X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie brazowe plamki
Odpowiedz

brazowe plamki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • jastjast Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 20 marca 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ,mam pytanko,dzisiaj powinnam dostać miesiaczke ( zwykle jest to rano) zamiast miesiączki mam kilka brązowych kropek na wkładce,wogole nie przypomina to krwi, temp.utrzymuje się ,nie było spadku,co o tym myśleć? Czy miał ktoś podobnie?

  • RIP + ? Znajoma
    Postów: 20 16

    Wysłany: 20 marca 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam dokładnie to samo dzisiaj. Zrobiłam betę wynik 1,2 więc za niski, ale ciotki dalej nie. czekam do jutra, może jutro będzie spadek tempy

    It make's me fighter...
  • jastjast Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 20 marca 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też czekam do jutra ,w zeszłym miesiącu były też plamki ale w południe już krew a dziś nic małe kropeczki na wkładce,

  • RIP + ? Znajoma
    Postów: 20 16

    Wysłany: 21 marca 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak dzisiaj? u mnie bez zmian, tempa w miejscu,nieliczne brązowe plamki w śluzie, brzuch mniej boli, ale czuję że @ blisko. Myślę że jutro przyjdzie :(

    It make's me fighter...
  • Catherine Koleżanka
    Postów: 40 53

    Wysłany: 29 marca 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie od 6 dni plamienie, temoka dzis spadla, ale nadal nie ma @

    Chwalebny Ojcze, święty Dominiku, który otrzymałeś od Boga tyle pomocy dla tych, którzy polecają się Tobie w obrazie z Soriano , weź także i mnie pod swoją łaskawą opiekę i wyjednaj łaski dla duszy oraz inne dobrodziejstwa, tak mi obecnie potrzebne. Amen.
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 29 marca 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robilas test moze? mialas catherine sprawdzane progesteron po owulacji? czasami takie plamienia ciagna sie od ciazy a czasami od niedoboru progesteronu.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    swoją droga są kobietki które miały takie plamienia skąpe(nawet bardzo) i były w ciąży??u mnie też podobnie (wczoraj dosłownie 4 plamki jak główki od szpilki) dziś tez minimalnie, nie wiem co o tym myśleć.

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ