X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Ciąża?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Iluzja00 Koleżanka
    Postów: 44 8

    Wysłany: 15 marca 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    Piszę bo myślę i myślę..
    Nie byłaby to moja pierwsza ciąża bo mam już córkę, ale..
    Kilka dni po "okresie" jesli można to tak nazwać - bo był skąpy i spóźniony 2 dni, zrobiłam test.
    Nic nie wyszło, sprawdziłam następnego dnia i była słaba kreska.
    Następny test zrobiłam jakoś 2 dni później.Jedna kreska..
    Zastanawiam się teraz czy to może być ciąża.Czy kreska po prostu tak wyszła.
    Okres mam dostać za 2 dni.W międzyczasie miałam dni kiedy źle się czułam.
    Test najwcześniej zrobić mogę jutro...
    Nie wiem dlaczego tak o tym myślę.Czuje się jak nastolatka która nie wie nic o ciąży i testach - a tak nie jest.
    Może dlatego że chciałabym drugie dziecko i łudzę się że jednak ta druga kreska ma znaczenie...
    Jak nie myśleć? Przecież przez to okres też może się spóźnić i wtedy wogóle zeświruje :P

    Iluzja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tak myśle i myślę i jest coś takiego jak beta hcg. Polecam

    Madziulla, zizia_a, tomania2806, Maczek, lauda. lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tez polecam :P bedziesz miala czarno na bialym czy jestes w ciazy czy nie

  • Iluzja00 Koleżanka
    Postów: 44 8

    Wysłany: 15 marca 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    A ja tak myśle i myślę i jest coś takiego jak beta hcg. Polecam

    Wiem o tym.Nie myślałam jeszcze o becie bo to koszt 60zł.Wynik testu był mało wiarygodny dlatego nie chce wydawać pieniędzy niepotrzebnie na badania, tym bardziej że okres blisko

    Iluzja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poszukaj w innym labolatorium....60 zl za bete to rozbój w bialy dzien... ja place 25

  • Iluzja00 Koleżanka
    Postów: 44 8

    Wysłany: 15 marca 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    poszukaj w innym labolatorium....60 zl za bete to rozbój w bialy dzien... ja place 25

    U nas niestety tylko sieć diagnostyk jest więc ceny takie jakie są.W szpitalu podobnie.
    Chyba zostaje mi czekać do czwartku i nie wariować :) A wtedy wybrać się na bete

    Iluzja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak bedzie najlepiej. staraj sie o tym nie myslec tyle bo tym tez blokujesz @. wiem ze łatwo powiedziec a trudniej zrobic. ja staram sie o dziecko 3 lata i wiem jak bardzo umysł blokuje @. czasem zdarza sie ze jestem na 100% pewna ze ciazy nie ma a test czy bete robię tylko po to żeby odblokować psychikę.
    poczekaj kilka dni i powtórz test albo od razu na bete. powodzenia :)

  • Iluzja00 Koleżanka
    Postów: 44 8

    Wysłany: 15 marca 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podziwiam Cie, 3 lata..straszne.
    Z córką udało nam się za pierwszym razem.Teraz niby nie staramy się, ale byłabym przeszczęśliwa.
    Jutro zrobię test..zobaczymy.
    Dziękuje za rady

    Madziulla lubi tę wiadomość

    Iluzja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestey 3 lata....tak czasem bywa.. :( zazdroszczę ale pozytywnie tym co tak szybko sie udaje. trzymam kciuki. napisz prosze jak sie wyjasni ;)

    Misiaa94 lubi tę wiadomość

  • Iluzja00 Koleżanka
    Postów: 44 8

    Wysłany: 17 marca 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    niestey 3 lata....tak czasem bywa.. :( zazdroszczę ale pozytywnie tym co tak szybko sie udaje. trzymam kciuki. napisz prosze jak sie wyjasni ;)

    Dzisiaj powinnam dostac @ , na razie tylko bialy sluz.
    Wczoraj test pokazal jedna kreske

    Iluzja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iluzja, myślę, że masz bardzo odpowiedni nick. Ja mam takie marzenie, żeby każda dziewczyna przestała żyć iluzjami przedokresowymi i nie nakręcać się przynajmniej do czasu, aż minie tydzień od spodziewanej @.

    ps. tak piszę teraz, a jestem jeszcze przed staraniami, gdyż dopiero co poroniłam. Mam nadzieję, że takie podejście utrzymam, jak zacznę starania. Tzn. nawet nie chcę tego nazywać staraniami. Będziemy się bzykać i już :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2016, 11:16

    lauda. lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elaria bardzo mi przykro :( wiem co czujesz bo ja też poroniłam ale no juz prawie 1.5 roku temu. Przykre to ze nas to spotyka. Oby to był koniec naszej złej passy

    Elaria lubi tę wiadomość

  • Iluzja00 Koleżanka
    Postów: 44 8

    Wysłany: 18 marca 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczekiwan na okres ciag dalszy.. :D

    Iluzja
  • Aaagata85 Koleżanka
    Postów: 145 14

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iluzja00 wrote:
    Podziwiam Cie, 3 lata..straszne.
    Z córką udało nam się za pierwszym razem.Teraz niby nie staramy się, ale byłabym przeszczęśliwa.
    Jutro zrobię test..zobaczymy.
    Dziękuje za rady
    My też się nie staramy ale ja jednak bym już chciała druga dzidze. Mąż zdecydowanie na razie nie. Póki co czekam na @ po ciazy. Właśnie skończyłam karmić piersią.

  • ma90 Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie sprawa wygląda tak... W zeszłym miesiącu poronilam w 5 tc... :( ale nie poddaliśmy sie i dalej próbujemy w 35dc temperatura w granicy 37C szyjka średniowysoka ale zamknieta i nie jest twarda. Śluz mleczno wodnisty boje się testować nie chce się rozczarowac. Zastanawiam sie czy to nie sa jakies zawirowania hormonalne po utracie naszej fasolki

    Monia
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ