X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ciąża czy nie ciąża?
Odpowiedz

Ciąża czy nie ciąża?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jonesey Autorytet
    Postów: 511 557

    Wysłany: 9 sierpnia 2021, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny potrzebuję porady, pocieszenia albo po prostu obiektywnej opinii.
    Cykle mam różne zwykle 28-32 dni. W lipcu 31dc zaszaleliśmy z mężem bez zabezpieczenia, bo byłam pewna, że lada moment będę mieć okres, więc zajście w ciążę jest niemożliwe. Dziś mija mi 43dc, a po @ ani śladu.. Co ciekawe, zrobiłam już kilka testów ciążowych (nawet dzisiaj rano jeden) i wszystkie do tej pory wychodziły negatywne. WTF? żeby było jeszcze ciekawiej, mam podwyższona temperaturę, obolałe piersi i ogólnie czuje się wzdęta. Byłam już raz w ciąży, mam 2.5 letniego syna, ale wtedy sytuacja była jasna na 2 dni przed @, a tym razem sama nie wiem co się dzieje z moim organizmem?
    Czy któraś z was miała lub słyszała o podobnym przypadku? Czy możliwe że zaszłam w ciążę 31dc i po prostu jest za wcześnie na wykrycie jej testem?

    atdc9vvjvmoe0t4i.png
    Nasz Ślub 1.10.2016 <3
  • bambusek93 Autorytet
    Postów: 432 446

    Wysłany: 10 sierpnia 2021, 05:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę dziwne, ale każdy cykl może się wydłużyć i owulacja przesunąć. Najlepiej będzie, jeśli skoczysz na betę :)

    iv09hdgernzbn7dp.png

    10.2019 początek starań
    05.06.2020 poronienie samoistne w 6tym tygodniu👼💔

    14.02 ❣️⏸️❣️
    15.02 Beta hCG 205,6 mIU/mL
    17.02 Beta hCG 480,0 mIU/mL
    22.02 Beta hCG 4320,0 mIU/mL
  • Jonesey Autorytet
    Postów: 511 557

    Wysłany: 10 sierpnia 2021, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieszkam w małej miejscowości i nie mam niestety możliwości iść na betę :/ zrobiłam dzisiaj znowu sikańca i nic, biel wizira. O co w tym wszystkim chodzi? :(

    atdc9vvjvmoe0t4i.png
    Nasz Ślub 1.10.2016 <3
  • Izabela Koleżanka
    Postów: 49 11

    Wysłany: 14 sierpnia 2021, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, co myślicie o tym? Jest tu coś czy nie bo ja już normalnie wariuje.. zostały dwa dni do spodziewnej miesiączki.

    https://zapodaj.net/67c930455424d.jpg.html




    3jvz9vvjae85nlba.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2021, 09:25

    04.2019 - Szymek ❤
    06.2021 - Aniołek 💔👼 14tc
    08.2021 - ⏸❤

    3jvz9vvjae85nlba.png
    3jgxugpj9ra7lfqj.png
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5588 6981

    Wysłany: 14 sierpnia 2021, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabela wrote:
    Cześć dziewczyny, co myślicie o tym? Jest tu coś czy nie bo ja już normalnie wariuje.. zostały dwa dni do spodziewnej miesiączki.

    https://zapodaj.net/67c930455424d.jpg.html
    Nie rób domowych testów z krwi (one zawsze pokazują cień) zrób test z moczu - np Facelle z Rossmanna, tylko nie Pink bo one lubią ostatnio bardzo oszukiwać

    Księgowa lubi tę wiadomość

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Jonesey Autorytet
    Postów: 511 557

    Wysłany: 15 sierpnia 2021, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja sytuacja znowu się skomplikowała :(
    W czwartek dostałam mini krwawienia jasna krwią i byłam pewna, że zaczął się okres. Od tamtej pory okres był baaardzo skąpy i dzisiaj nie wiem co mnie naszło zrobiłam test rano z drugiego moczu i wyszła jasniutenka druga kreska.. Przed chwilą powtórzyłam test bo aż uwierzyc nie mogłam że to może być ciąża no i ten drugi już wyszedł negatywny :| sama już nie wiem co jest grane. Najdziwniejsze jest to że jestem już w 49dc i gdyby to była ciąża to chyba test powinien już być wyrazny? Ja już głupieje serio :D

    atdc9vvjvmoe0t4i.png
    Nasz Ślub 1.10.2016 <3
  • Świeżynka Ekspertka
    Postów: 144 91

    Wysłany: 15 sierpnia 2021, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może krwawienie było wywołane implantacją zarodka. Powtórz test tylko z pierwszego porannego moczu 😊 najlepsza byłaby beta ale jak doczytałam nie masz takiej możliwości.... trzymam kciuki za kolejne sikańce ✊🍀

    Jonesey lubi tę wiadomość

  • Jonesey Autorytet
    Postów: 511 557

    Wysłany: 15 sierpnia 2021, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak też sobie myślę, że to mogła być implantacja, ale to by oznaczało, że doszło do niej 15 dni po stosunku. Czy to nie za późno na implantacje?

    atdc9vvjvmoe0t4i.png
    Nasz Ślub 1.10.2016 <3
  • Świeżynka Ekspertka
    Postów: 144 91

    Wysłany: 15 sierpnia 2021, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Implantacja zachodzi miedzy 6 a 12 dniem od zaplodnienia. Weźmy pod uwagę że plemniki w sprzyjających warunkach mogą przetrwac nawet kilka dni... także myślę że wszystko jest możliwe. Ekspertem nie jestem, może bardziej doświadczone dziewczyny potwierdzą albo mnie poprawią 😊

  • Ola_Pola Koleżanka
    Postów: 48 27

    Wysłany: 15 sierpnia 2021, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jonesey wrote:
    A moja sytuacja znowu się skomplikowała :(
    W czwartek dostałam mini krwawienia jasna krwią i byłam pewna, że zaczął się okres. Od tamtej pory okres był baaardzo skąpy i dzisiaj nie wiem co mnie naszło zrobiłam test rano z drugiego moczu i wyszła jasniutenka druga kreska.. Przed chwilą powtórzyłam test bo aż uwierzyc nie mogłam że to może być ciąża no i ten drugi już wyszedł negatywny :| sama już nie wiem co jest grane. Najdziwniejsze jest to że jestem już w 49dc i gdyby to była ciąża to chyba test powinien już być wyrazny? Ja już głupieje serio :D

    Możliwe, że owulacja mocno Ci się przesunęła. I udało się zajść w ciążę :D

    ckaiyx8dv7bnq9lq.png
  • Jonesey Autorytet
    Postów: 511 557

    Wysłany: 15 sierpnia 2021, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli ta ciąża się potwierdzi to będzie to największy pech i cud zarazem w moim życiu :D we wtorek mam wizytę u ginekologa, ciekawe czy będzie w stanie już coś potwierdzić

    atdc9vvjvmoe0t4i.png
    Nasz Ślub 1.10.2016 <3
  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 15 sierpnia 2021, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest na forum jedna dziewczyna która miala 3 owulację w ciągu jednego cyklu, i to przy tej trzeciej owulacji zaszła w ciążę, to był chyba z 38 dc, więc wszystko jest możliwe :)

    I nie pisz że to jest pech... Jest tu wiele dziewczyn które starają się latami i może być im zwyczajnie przykro jak ktoś tak pisze wiedząc jakie one mają problemy... To jest forum staraniowe więc trochę empatii

    Wiolala lubi tę wiadomość

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Jonesey Autorytet
    Postów: 511 557

    Wysłany: 15 sierpnia 2021, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka, a to bardzo ciekawe, nawet nie wiedziałam że można mieć 3 owulacje w trakcie jednego cyklu :O

    To byłby mój osobisty pech, biorąc pod uwagę moja prywatna sytuację życiowa, mam nadzieje ze nikt nie poczuł się urażony tym stwierdzeniem.
    Jasne, że są pary, które latami się starają i nie wychodzi, albo kobiety po wielokrotnych poronieniach, co jest po prostu straszne, ale są też takie, które zachodzą w ciążę "niechcący", w najmniej odpowiednim momencie i jest to ich osobista tragedia i nie można im tej tragedii ujmować tylko dlatego, że nie miały problemu z zajściem w przeciwieństwie do innych kobiet. Ja uważam, że dziecko to zawsze cud i błogosławieństwo, w moim przypadku nawet jeśli nie planowane to i tak bardzo chciane :)
    Bez urazy, ale to forum jest dla wszystkich kobiet, także tych którym zdarzy się "wpadka", nie tylko dla wieloletnich staraczek.

    atdc9vvjvmoe0t4i.png
    Nasz Ślub 1.10.2016 <3
  • Izabela Koleżanka
    Postów: 49 11

    Wysłany: 16 sierpnia 2021, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    Nie rób domowych testów z krwi (one zawsze pokazują cień) zrób test z moczu - np Facelle z Rossmanna, tylko nie Pink bo one lubią ostatnio bardzo oszukiwać


    Zrobiłam dzisiaj test ❤

    https://zapodaj.net/2aaffd43c721a.jpg.html




    3jvz9vvjae85nlba.png

    04.2019 - Szymek ❤
    06.2021 - Aniołek 💔👼 14tc
    08.2021 - ⏸❤

    3jvz9vvjae85nlba.png
    3jgxugpj9ra7lfqj.png
  • Świeżynka Ekspertka
    Postów: 144 91

    Wysłany: 16 sierpnia 2021, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabela wrote:
    Zrobiłam dzisiaj test ❤

    https://zapodaj.net/2aaffd43c721a.jpg.html




    3jvz9vvjae85nlba.png
    No i piękna kreseczka 😊 gratulacje 😘🍀

  • Izabela Koleżanka
    Postów: 49 11

    Wysłany: 16 sierpnia 2021, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świeżynka wrote:
    No i piękna kreseczka 😊 gratulacje 😘🍀


    Dziękuje bardzo 😁🥰 właśnie wybieram się do lekarza 😍


    3jvz9vvjae85nlba.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2021, 15:50

    04.2019 - Szymek ❤
    06.2021 - Aniołek 💔👼 14tc
    08.2021 - ⏸❤

    3jvz9vvjae85nlba.png
    3jgxugpj9ra7lfqj.png
  • Justyna.Optyk Autorytet
    Postów: 2260 4448

    Wysłany: 16 sierpnia 2021, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jonesey wrote:
    Alutka, a to bardzo ciekawe, nawet nie wiedziałam że można mieć 3 owulacje w trakcie jednego cyklu :O

    To byłby mój osobisty pech, biorąc pod uwagę moja prywatna sytuację życiowa, mam nadzieje ze nikt nie poczuł się urażony tym stwierdzeniem.
    Jasne, że są pary, które latami się starają i nie wychodzi, albo kobiety po wielokrotnych poronieniach, co jest po prostu straszne, ale są też takie, które zachodzą w ciążę "niechcący", w najmniej odpowiednim momencie i jest to ich osobista tragedia i nie można im tej tragedii ujmować tylko dlatego, że nie miały problemu z zajściem w przeciwieństwie do innych kobiet. Ja uważam, że dziecko to zawsze cud i błogosławieństwo, w moim przypadku nawet jeśli nie planowane to i tak bardzo chciane :)
    Bez urazy, ale to forum jest dla wszystkich kobiet, także tych którym zdarzy się "wpadka", nie tylko dla wieloletnich staraczek.

    Troszkę się nie zgodzę. To forum jest dla kobiet, które starają się o dziecko. Zrzesza panie, które łączy jeden cel - zajść w ciążę. Wśród nas nie zdarzają się "wpadki". Co nie oznacza, że osobom, którym się ta "wpadka" zdarzyła, nie doradzimy, o ile będziemy umiały. Alutka zwróciła Ci tylko uwagę na to, byś w takim miejscu jakim jest forum staraniowe uważała na słowa. Nie ze złośliwości do Ciebie ! Z szacunku do tych naszych koleżanek, które starają się przez wiele lat, do tych, które swoje dzieci mają niestety tylko w sercu, bo poroniły. Nie chodzi o krytykowanie Ciebie. Chodzi o to, żeby zachować takt i szacunek, do tych, które od wielu miesięcy a nawet lat żyją rozczarowaniem.
    Jeśli zaszłaś w ciążę, nawet nieplanowaną, to serdecznie gratuluję, bo jak dama stwierdziłaś, dziecko to cud :) Mam nadzieję, że wszystko w Twoim życiu poukłada się tak, byś była szczęśliwa :)

    K&K, anka, Mersalla, Wiolala lubią tę wiadomość

    wnidupjyplv8ipq3.png

    Hanusia, 3870g czystego szczęścia, 57cm miłości ❤️
    39+3 tc
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5588 6981

    Wysłany: 16 sierpnia 2021, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabela wrote:
    Zrobiłam dzisiaj test ❤

    https://zapodaj.net/2aaffd43c721a.jpg.html




    3jvz9vvjae85nlba.png
    Tutaj nie ma wątpliwości ☺️

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ