X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ciekawy sposób na niepewne bladziochy
Odpowiedz

Ciekawy sposób na niepewne bladziochy

Oceń ten wątek:
  • CarmeLatte93 Ekspertka
    Postów: 121 125

    Wysłany: 20 sierpnia 2021, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Zakładam nowy temat bo wydaje mi się że takiego jeszcze nie było.
    Wczoraj wyszedł mi po czasie bladzioch na teście facelle. Szukając informacji czy jest wiarygodny natrafiłam na niemieckie forum gdzie dziewczyny mają bardzo ciekawy sposób na to jak się dowiedzieć czy kreska jest od hcg czy to tylko przebarwienie fabryczne.
    Otóż taki wyschnięty test trzeba jeszcze raz na chwilę zanurzyć w wodzie i pozwolić żeby przesiąknął (parę sekund, tak jak w moczu).
    Jeżeli test faktycznie był pozytywny to nic się nie zmieni. Test się "odswierzy".
    Jeżeli to było tylko wybarwienie to po paru minutach zniknie.
    No i powiem Wam że to chyba działa.
    Dla porównania zrobiłam tak z moim starym testem ciążowym z facelle z poprzedniej ciąży i nie zmieniło się nic.
    A wczorajszy bladzioch całkowicie sie wybielił, ani śladu po kresce ciążowej, nawet następnego dnia po wyschnięciu. To by się zgadzało bo dziś inny test też wyszedł negatywnie.

    Świeżynka, AguniWaj94, Mama8latka, Paulina666, Miphuhiz, Felinka94, Hania007, Aypis, agusia_246, Biała1987, KarolinaAnastazja, LINAA30, Malinowa92 lubią tę wiadomość

    ckaigzu34628i45b.png
    21.10.2021 10dpo pozytywny test 😍😍😍
    26.04.2021 ❤ przestalo bić 8t6d 👼💔
    02.04.2021 beta pozytywna a😍
    Od 05.2019 starania o rodzenstwo
    9.10.2018 Benio jest już z nami 👨‍👩‍👦😍
  • Miphuhiz Autorytet
    Postów: 1412 1897

    Wysłany: 30 grudnia 2021, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo ciekawe. Naprawdę. Dobrze wiedzieć :)

    👩‍🦱84 - niewydolnosc przysadki (wtórna niewydolność tarczycy, nadnerczy, gonad)
    👨‍🦱85 wyniki siusiakowe OK. HLAC ❌

    AMH -1,01 ->1,59
    Mutacja MTHFR 677C-T i PAI-1 4G ❌
    Kir AA ❌, białko S - 58% ❌
    Kariotypy OK, brak stanu zapalnego endometrium.

    12.2021 cb 😭
    08.2023 start ivf
    30.08 transfer 3BB 💔😭

    11.2023 II podejście do ivf
    ❄️❄️❄️ na zimowisku

    05.02 transfer 4AA (accofil, intralipid, encorton, prograf, bryophyllum, acard, heparyna)
    5dpt - beta 24; 7dpt - beta 93; 9dpt - beta 214; 11 dpt - beta 600 22dpt mamy ♥️
    8tc - 1,72 cm 🐣
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarmeLatte93 wrote:
    Hej dziewczyny. Zakładam nowy temat bo wydaje mi się że takiego jeszcze nie było.
    Wczoraj wyszedł mi po czasie bladzioch na teście facelle. Szukając informacji czy jest wiarygodny natrafiłam na niemieckie forum gdzie dziewczyny mają bardzo ciekawy sposób na to jak się dowiedzieć czy kreska jest od hcg czy to tylko przebarwienie fabryczne.
    Otóż taki wyschnięty test trzeba jeszcze raz na chwilę zanurzyć w wodzie i pozwolić żeby przesiąknął (parę sekund, tak jak w moczu).
    Jeżeli test faktycznie był pozytywny to nic się nie zmieni. Test się "odswierzy".
    Jeżeli to było tylko wybarwienie to po paru minutach zniknie.
    No i powiem Wam że to chyba działa.
    Dla porównania zrobiłam tak z moim starym testem ciążowym z facelle z poprzedniej ciąży i nie zmieniło się nic.
    A wczorajszy bladzioch całkowicie sie wybielił, ani śladu po kresce ciążowej, nawet następnego dnia po wyschnięciu. To by się zgadzało bo dziś inny test też wyszedł negatywnie.

    Super sprawa 🙂

  • niemamnicku Ekspertka
    Postów: 189 339

    Wysłany: 1 marca 2023, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżam, hop, bo to ciekawy wątek :)
    Mój bladzioch po ponownym zamoczeniu w wodzie nadal jest, ale jest tak blady, że go nawet foto nie łapie.
    Boje się, że go wymyśliłam 🤷‍♀️🤷‍♀️

  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 1 marca 2023, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niemamnicku wrote:
    Odświeżam, hop, bo to ciekawy wątek :)
    Mój bladzioch po ponownym zamoczeniu w wodzie nadal jest, ale jest tak blady, że go nawet foto nie łapie.
    Boje się, że go wymyśliłam 🤷‍♀️🤷‍♀️
    Pierwsze słyszę o takiej metodzie 😁 ja to roboe zdjęcie aparatem z opcją makro. I zmieniam kontrast i nasycenie. Wtedy dobrze widac

    Joanne, LINAA30 lubią tę wiadomość

  • Kiki1997 Przyjaciółka
    Postów: 238 32

    Wysłany: 18 marca 2023, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam chyba z 5 nord testów na których są kreski ale dla mnie to kreski fabryczne . Po ponownym zamoczeniu w wodzie nic się nie zmienia ale jak dla mnie to nadal fabryczne 😁😁😁

  • Madeline Autorytet
    Postów: 381 294

    Wysłany: 24 marca 2023, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, damn, właśnie dziś rozstałam się z serią testów, w których też bladziochy, bo się poddałam już, a organizm sobie ze mnie drwi i nie wiem, czy nie iść grzebać w śmietniku 😅

    Kiki1997 - testowałas dalej? W którą stronę skręcił temat?

    preg.png

    06.07 7,86cm (13+6 OM)
    26.06 💙 chłopak, 7,00 cm, 12+3 wg OM ,13+1 wg USG
    26.05 słychać ❤️, 1,75cm. 8+1
    10.05 1sze USG - bije ♥️ 3,2mm, 6.tc
  • Kiki1997 Przyjaciółka
    Postów: 238 32

    Wysłany: 25 marca 2023, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madeline wrote:
    Hmm, damn, właśnie dziś rozstałam się z serią testów, w których też bladziochy, bo się poddałam już, a organizm sobie ze mnie drwi i nie wiem, czy nie iść grzebać w śmietniku 😅

    Kiki1997 - testowałas dalej? W którą stronę skręcił temat?
    W dniu planowanej miesiączki pojawiło się brazowe plamienie. Trwało 4 dni , potem brudna krew . W 6dniu dopiero żywa ale krotko. 7 i 8 dzień brazowe plamienie. Już mi ręce opadają na ten okres . Betę robilam w 4 dniu plamień i ujemna , progesteron 1,12 . Nie wiem skąd taka dziwna miesiaczka .
    W 7 dniu zrobiłam sobie test facelle nie wiem po co ale zrobiłam 🤣🤣🤣🤣i wyszedl cień 🙈 ale wiem , że te strumieniowe są do niczego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2023, 15:11

  • Madeline Autorytet
    Postów: 381 294

    Wysłany: 26 marca 2023, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki1997 wrote:
    W dniu planowanej miesiączki pojawiło się brazowe plamienie. Trwało 4 dni , potem brudna krew . W 6dniu dopiero żywa ale krotko. 7 i 8 dzień brazowe plamienie. Już mi ręce opadają na ten okres . Betę robilam w 4 dniu plamień i ujemna , progesteron 1,12 . Nie wiem skąd taka dziwna miesiaczka .
    W 7 dniu zrobiłam sobie test facelle nie wiem po co ale zrobiłam 🤣🤣🤣🤣i wyszedl cień 🙈 ale wiem , że te strumieniowe są do niczego

    No właśnie, a bladziochy Ci wychodzą w obrębie czasu testu? Bo mi wyszedł wczoraj po godzinie, choć bardzo widoczny, i płukanie go wcale nie wypłukało;)
    U mnie to już spadek temperatury i spodziewam się najdalej jutro 🐒.

    Choć ktoś mi mówił,że to może być ciąża pozamaciczna 😳. Może nastawiaj sie, że jesteś w nowym cyklu,ale w międzyczasie sprawdź u gina czy wszystko w normie(?)

    preg.png

    06.07 7,86cm (13+6 OM)
    26.06 💙 chłopak, 7,00 cm, 12+3 wg OM ,13+1 wg USG
    26.05 słychać ❤️, 1,75cm. 8+1
    10.05 1sze USG - bije ♥️ 3,2mm, 6.tc
  • Kiki1997 Przyjaciółka
    Postów: 238 32

    Wysłany: 26 marca 2023, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madeline wrote:
    No właśnie, a bladziochy Ci wychodzą w obrębie czasu testu? Bo mi wyszedł wczoraj po godzinie, choć bardzo widoczny, i płukanie go wcale nie wypłukało;)
    U mnie to już spadek temperatury i spodziewam się najdalej jutro 🐒.

    Choć ktoś mi mówił,że to może być ciąża pozamaciczna 😳. Może nastawiaj sie, że jesteś w nowym cyklu,ale w międzyczasie sprawdź u gina czy wszystko w normie(?)
    Dziś 9 dzień od początku plamień I mam taki lekko brązowy sluz. Już nie rozumiem totalnie tego okresu.
    Ten facelle strumieniowy wyszedł po kilku minutach ale nie biorę go na poważnie bo bardzo często oszukuje. Nord testy jak moczyłam jeszcze raz w wodzie to była mocniejszą kreska ale beta ujemna była

  • Madeline Autorytet
    Postów: 381 294

    Wysłany: 26 marca 2023, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki1997 wrote:
    Dziś 9 dzień od początku plamień I mam taki lekko brązowy sluz. Już nie rozumiem totalnie tego okresu.
    Ten facelle strumieniowy wyszedł po kilku minutach ale nie biorę go na poważnie bo bardzo często oszukuje. Nord testy jak moczyłam jeszcze raz w wodzie to była mocniejszą kreska ale beta ujemna była

    A może masz tak bardzo mały okres, chorowałas w poprzednim cyklu, miałaś owulację? Ja po covidzie ostatnio miałam BAAARDZO skąpy okres, takie 1,5dnia a reszta plamienia.

    Jeśli i tak masz obawy,umów się do gina,żeby zobaczył,czy wszystko okay. Przy okazji Ci powie, gdzie jesteś w cyklu,czy owu zachodzi/zaszła, w zależności od tego na kiedy uda Ci się znaleźć termin wizyty.
    Trzymam kciuki :)

    preg.png

    06.07 7,86cm (13+6 OM)
    26.06 💙 chłopak, 7,00 cm, 12+3 wg OM ,13+1 wg USG
    26.05 słychać ❤️, 1,75cm. 8+1
    10.05 1sze USG - bije ♥️ 3,2mm, 6.tc
  • Madeline Autorytet
    Postów: 381 294

    Wysłany: 26 marca 2023, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo pamiętaj, że okres/plamienia to domknięcie tematu jajeczka z ostatniej owulacji. Czasami można o tym zapomnieć,bo podajemy go jako początek cyklu, ale fizjologicznie to jest zamknięcie poprzedniego... ;)
    Dlatego mówię,że rozpocznij nowy rozdział, głowa do góry, check u doktora. :)

    preg.png

    06.07 7,86cm (13+6 OM)
    26.06 💙 chłopak, 7,00 cm, 12+3 wg OM ,13+1 wg USG
    26.05 słychać ❤️, 1,75cm. 8+1
    10.05 1sze USG - bije ♥️ 3,2mm, 6.tc
  • Kiki1997 Przyjaciółka
    Postów: 238 32

    Wysłany: 27 marca 2023, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madeline wrote:
    A może masz tak bardzo mały okres, chorowałas w poprzednim cyklu, miałaś owulację? Ja po covidzie ostatnio miałam BAAARDZO skąpy okres, takie 1,5dnia a reszta plamienia.

    Jeśli i tak masz obawy,umów się do gina,żeby zobaczył,czy wszystko okay. Przy okazji Ci powie, gdzie jesteś w cyklu,czy owu zachodzi/zaszła, w zależności od tego na kiedy uda Ci się znaleźć termin wizyty.
    Trzymam kciuki :)
    Już ten "okres' się skończył. Do lekarza termin dopiero na kwiecień wiec trzeba czekać. Owulacji raczej nie mialam bo w 12dc nie było pecherzyka dominującego i lekarz spisał cykl na straty. Na początku starań nie mialam owulacji przez 5 cykli i okres zawsze był normalny. Nie chorowałam na nic ostatnio więc tym bardziej okres mnie zdziwił. I właśnie przy bezowulacyjny cykli mialam nawet okres że skrzepami gdzie endo mialam 3,5mm .

  • Kiki1997 Przyjaciółka
    Postów: 238 32

    Wysłany: 27 marca 2023, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie wiem który mam dc przez ten okres.. przez 4 dni plamienia brazowe później brudna krew I dopiero w 6dniu od plamień żywa krew tylko przez chwilę bo później 7 i i dzień znów brazowe plamienie..

  • Madeline Autorytet
    Postów: 381 294

    Wysłany: 27 marca 2023, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki1997 wrote:
    Już ten "okres' się skończył. Do lekarza termin dopiero na kwiecień wiec trzeba czekać. Owulacji raczej nie mialam bo w 12dc nie było pecherzyka dominującego i lekarz spisał cykl na straty. Na początku starań nie mialam owulacji przez 5 cykli i okres zawsze był normalny. Nie chorowałam na nic ostatnio więc tym bardziej okres mnie zdziwił. I właśnie przy bezowulacyjny cykli mialam nawet okres że skrzepami gdzie endo mialam 3,5mm .
    Hmmm, to ja nie mam pomysłów.

    Poniekąd jestem tutaj z podobną zagwozdką, tylko dopiero mi się wyklaruje temat... jakieś brązowe plamienia w 22-23 dc brązowe plamienia, potem 24-25 śluz kremowy, a dziś 26 i kremowe w konsystencji i barwie plamienia/śluz, kłucie w jajniku który owulował. Mam nadzieję, że jutro przyjdzie normalna @, bo już dostaję świra z tym czekaniem.
    Jakoś nie chce się rozkręcić temat.

    Normalne cykle mam co 26 dni, ale aplikacje ześwirowały i były pewne, że w 24 dc tym razem dostanę @, więc już wg Premom jestem 2 dni po terminie.

    W czwartek mam gina, to jak chcesz, to Ci napiszę, jak u mnie się temat potoczy i czy będzie mieć jakieś nowe koncepcje.

    preg.png

    06.07 7,86cm (13+6 OM)
    26.06 💙 chłopak, 7,00 cm, 12+3 wg OM ,13+1 wg USG
    26.05 słychać ❤️, 1,75cm. 8+1
    10.05 1sze USG - bije ♥️ 3,2mm, 6.tc
  • Kiki1997 Przyjaciółka
    Postów: 238 32

    Wysłany: 28 marca 2023, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madeline wrote:
    Hmmm, to ja nie mam pomysłów.

    Poniekąd jestem tutaj z podobną zagwozdką, tylko dopiero mi się wyklaruje temat... jakieś brązowe plamienia w 22-23 dc brązowe plamienia, potem 24-25 śluz kremowy, a dziś 26 i kremowe w konsystencji i barwie plamienia/śluz, kłucie w jajniku który owulował. Mam nadzieję, że jutro przyjdzie normalna @, bo już dostaję świra z tym czekaniem.
    Jakoś nie chce się rozkręcić temat.

    Normalne cykle mam co 26 dni, ale aplikacje ześwirowały i były pewne, że w 24 dc tym razem dostanę @, więc już wg Premom jestem 2 dni po terminie.

    W czwartek mam gina, to jak chcesz, to Ci napiszę, jak u mnie się temat potoczy i czy będzie mieć jakieś nowe koncepcje.
    Ten miesiąc chyba taki jest dziwny , ile na grupach kobiet w tym miesiącu ma dziwny okres albo się spóźnia
    Daj znać koniecznie !

  • Madeline Autorytet
    Postów: 381 294

    Wysłany: 28 marca 2023, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki1997 wrote:
    Ten miesiąc chyba taki jest dziwny , ile na grupach kobiet w tym miesiącu ma dziwny okres albo się spóźnia
    Daj znać koniecznie !
    No to może przesilenie wiosenne się jakoś dziwnie łączy z naszymi macicami 😄 w sumie Marzanna utopiona,to może to jakiś podły dla kobiet miesiąc🫢

    Sheelie lubi tę wiadomość

    preg.png

    06.07 7,86cm (13+6 OM)
    26.06 💙 chłopak, 7,00 cm, 12+3 wg OM ,13+1 wg USG
    26.05 słychać ❤️, 1,75cm. 8+1
    10.05 1sze USG - bije ♥️ 3,2mm, 6.tc
  • Kiki1997 Przyjaciółka
    Postów: 238 32

    Wysłany: 28 marca 2023, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madeline wrote:
    No to może przesilenie wiosenne się jakoś dziwnie łączy z naszymi macicami 😄 w sumie Marzanna utopiona,to może to jakiś podły dla kobiet miesiąc🫢
    Coś w tym jest 😄
    Zamówiłam sobie termometr owulacyjny i był test pink do tego. Na początku nic nie wyszło. Jak wysechl to wydawało mi się, że coś lekko przebija. Wlałam wode i pokazał się bardziej widoczny cień ale wiem, że to niemożliwe. Ja nie wiem dlaczego mnie tak testy oszukują. Może ta reakcja z wodą to jednak nie jest prawda i tym bardziej wtedy test oszukuje

  • Madeline Autorytet
    Postów: 381 294

    Wysłany: 28 marca 2023, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ta woda to działała kiedyś, a na nowe testy już nie...
    Zalewam te testy i u mnie nic to nie zmienia.
    Aż z tego wszystkiego nasikalam kolejny raz na ten sam xD nie wiem,czego się nie spodziewałam,ale nic zupełnie,jakby jakąś blokadka była już. 😄

    preg.png

    06.07 7,86cm (13+6 OM)
    26.06 💙 chłopak, 7,00 cm, 12+3 wg OM ,13+1 wg USG
    26.05 słychać ❤️, 1,75cm. 8+1
    10.05 1sze USG - bije ♥️ 3,2mm, 6.tc
  • Madeline Autorytet
    Postów: 381 294

    Wysłany: 28 marca 2023, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinien powstać temat na forum "staraczkowe no limits", gdzie mogłybyśmy się podzielić tymi najdurniejszymi pomysłami w czasie starań 😄

    preg.png

    06.07 7,86cm (13+6 OM)
    26.06 💙 chłopak, 7,00 cm, 12+3 wg OM ,13+1 wg USG
    26.05 słychać ❤️, 1,75cm. 8+1
    10.05 1sze USG - bije ♥️ 3,2mm, 6.tc
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ