X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie cień cienia - czerwcowy test
Odpowiedz

cień cienia - czerwcowy test

Oceń ten wątek:
  • kubekkawy Ekspertka
    Postów: 232 84

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a który masz dpo? :)

    wow, ale super beta!

    To będzie dobry dzień, ale najpierw kawa.
  • agapat Koleżanka
    Postów: 47 13

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kubekkawy wrote:
    a który masz dpo? :)

    wow, ale super beta!
    jaaa? 3 dni spóźniony okres, ale ja nie mam super uregulowanego cyklu, raz 30 raz 36, wież ciężko było mi nawet ogarnąć kiedy mam dni płodne. Miałam 2 aplikacje i każda pokazywała inny termin, wiec kupiłam test owulacyjnych i mi trochę pomógł, chociaż tez nie dawał jasnej odpowiedzi. Zaczęłam się obserwować i uważnie obserwować śluz i tak zwane objawy dni płodnych. W jednej aplikacji już dawno byłam po a w drugiej końcówka końcówki :)

  • CatChili Koleżanka
    Postów: 48 9

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agapat wrote:
    to czekam razem z Tobą na wynik <3
    Dziękuję, Kochana! <3

    1 cs
  • agapat Koleżanka
    Postów: 47 13

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolorowaola wrote:
    U mnie cień był tak samo widoczny albo i mniej. Beta wyszła pozytywna ;) czekam na wizytę u ginekolog
    Kiedy masz wizytę? umówiłas się odrazu po becie, czy czekasz do 1000 bety? 6 tygodnia/7 tyg??? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2018, 21:12

  • CatChili Koleżanka
    Postów: 48 9

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbrzusze mnie boli, nie wiem z jakiego powodu. Nerwy, okres albo ciąża. :( Czekam na środę, a jednocześnie jej nie chcę. Może wolę żyć nadzieją...

    1 cs
  • agapat Koleżanka
    Postów: 47 13

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CatChili wrote:
    Podbrzusze mnie boli, nie wiem z jakiego powodu. Nerwy, okres albo ciąża. :( Czekam na środę, a jednocześnie jej nie chcę. Może wolę żyć nadzieją...
    trzymam kciuki !! <3, ja dzisiaj zrobiła betę druga i jest 312,7 wiec rośnie <3 2 lipca gin :)

  • CatChili Koleżanka
    Postów: 48 9

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agapat wrote:
    trzymam kciuki !! <3, ja dzisiaj zrobiła betę druga i jest 312,7 wiec rośnie <3 2 lipca gin :)
    Piękna beta! <3 Brzuch boli cały czas, trochę jak na @, może bardziej ciągnie? No i sikam co chwila, choć mało piję. Siedzę do jutra na chorobowym i już świruję coraz bardziej. Szyjka rozpulchniona, wysoko, raczej zamknięta, tak było wczoraj. Dzisiaj nie badałam.

    1 cs
  • agapat Koleżanka
    Postów: 47 13

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CatChili wrote:
    Piękna beta! <3 Brzuch boli cały czas, trochę jak na @, może bardziej ciągnie? No i sikam co chwila, choć mało piję. Siedzę do jutra na chorobowym i już świruję coraz bardziej. Szyjka rozpulchniona, wysoko, raczej zamknięta, tak było wczoraj. Dzisiaj nie badałam.
    no ja mam takie same objawy!! plus jeszcze mega zmęczenie, właśnie się położyłam do łóżka aaa noi temperatura 37,4. jutro rano testujesz ?? <3

  • CatChili Koleżanka
    Postów: 48 9

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agapat wrote:
    no ja mam takie same objawy!! plus jeszcze mega zmęczenie, właśnie się położyłam do łóżka aaa noi temperatura 37,4. jutro rano testujesz ?? <3
    Zmęczenie też, dzisiaj spałam po południu prawie 2 godziny, a przecież nawet nie byłam w pracy, więc nie miałam gdzie się zmęczyć. I ostatnio jak jadę z mężem nawet do sklepu, to kimam w aucie w czasie 15-minutowej drogi, hahaha. Rano testuję, planuję wcześniej wstać, bo jak będą złe wiadomości, to chociaż będę miała czas się wyryczeć przed pracą...

    1 cs
  • agapat Koleżanka
    Postów: 47 13

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CatChili wrote:
    Zmęczenie też, dzisiaj spałam po południu prawie 2 godziny, a przecież nawet nie byłam w pracy, więc nie miałam gdzie się zmęczyć. I ostatnio jak jadę z mężem nawet do sklepu, to kimam w aucie w czasie 15-minutowej drogi, hahaha. Rano testuję, planuję wcześniej wstać, bo jak będą złe wiadomości, to chociaż będę miała czas się wyryczeć przed pracą...
    to czekam rano na info i zdj testu !! :))

  • CatChili Koleżanka
    Postów: 48 9

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agapat wrote:
    to czekam rano na info i zdj testu !! :))
    Z przejęcia chyba nie zasnę... Wstawię po zrobieniu! :)

    1 cs
  • CatChili Koleżanka
    Postów: 48 9

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwa płytkowe białe, jeden strumieniowy z cieniem cienia. Poszłam załamana na betę, a wyniki po dwóch dniach.

    agapat lubi tę wiadomość

    1 cs
  • agapat Koleżanka
    Postów: 47 13

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CatChili wrote:
    Dwa płytkowe białe, jeden strumieniowy z cieniem cienia. Poszłam załamana na betę, a wyniki po dwóch dniach.
    strumieniowy ponoć bardziej czuły jest. Ile dni przed @ ? Jak pojawił się cień cienia to jest szansa, zobacz jak u mnie.... Kurde 2 dni czekać na betę ?? co tak długo? Zreszta nie ma się co załamywać tylko cierpię czekać, myśle ze cykl nie jest jeszcze stracony :*

  • CatChili Koleżanka
    Postów: 48 9

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwa dni. Próbowałam strzelić fotę tego cienia, ale mój telefon za bardzo przekłamuje i prawie nic nie widać. Kurdę, chyba kupię dziś taki sam i rano nasikam.

    1 cs
  • agapat Koleżanka
    Postów: 47 13

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CatChili wrote:
    Dwa dni. Próbowałam strzelić fotę tego cienia, ale mój telefon za bardzo przekłamuje i prawie nic nie widać. Kurdę, chyba kupię dziś taki sam i rano nasikam.
    2 dni przed to tez szybko, zazwyczaj w dniu okresu wychodzi cień cienia, albo nawet w całe. A o jakiej czułości miałaś te testy??? Ja tam dalej trzymam kciuki i jestem dobrej myśli :)

  • CatChili Koleżanka
    Postów: 48 9

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płytkowy jeden 10, drugi nie wiem. No i blade. A strumieniowy 25 z cieniem cienia.

    1 cs
  • *KasiaS* Autorytet
    Postów: 571 405

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Czy możecie spojrzeć na mój dzisiejszy test? Czy Wy coś na nim widzicie czy ja mam zwidy?

    https://naforum.zapodaj.net/52d4e32b2954.jpg.html

    15.04.2016 synek Filipek ❤️
    12.01.2018 Aniołek [*] 8 tc (cp) laparotomia, usunięty lewy jajowód
    31.03.2019 Bliźniaki [*][*] 12 tc poronienie zatrzymane

    Ja: 33 lata
    kwas foliowy, wit. D3, jod, kwasy DHA, magnez
    TSH 0,596
    Prolaktyna 8,6
    Testosteron 0,39

    On: 33 lata
    Cynk, selen, kwas foliowy, wit. D3

    Nie jesteś wybrakowana. Nie zrobiłaś niczego złego. Jesteś silna, jesteś odważna i zawsze pozostaje nadzieja. – Ashley Williams
  • agapat Koleżanka
    Postów: 47 13

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *KasiaS* wrote:
    Cześć dziewczyny! Czy możecie spojrzeć na mój dzisiejszy test? Czy Wy coś na nim widzicie czy ja mam zwidy?

    https://naforum.zapodaj.net/52d4e32b2954.jpg.html
    no ja powiem szczerze, ze nic nie widzę, ew serio jak się patrzysz długo to można jakiś cień czerwonego zobaczyć, ale olę dni przed/po @ robiłaś?:)

  • Karo-lenka Znajoma
    Postów: 21 2

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaS ja trochę widzę, ale to dopiero po jakimś czasie patrzenia. Jakiej firmy robiłas test? Mi miesiąc temu nawet wyraźniejsza kreseczka wyszla, a wszystkie późniejsze testy całkowita biel. Może test wadliwy?

    732e6258650c158919ff2f4641866077.png
  • *KasiaS* Autorytet
    Postów: 571 405

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem 2 dni po terminie @. W środę robiłam test i był napewno negatywny, ten dzisiejszy właśnie mam wątpliwości. Kreska pojawiła się praktycznie od razu, ale ciężko ją było uchwycić na zdjęciu. To jest nordtest. Też pomyślałam, że może być wadliwy. kupiłam test z innej firmy, jutro rano zrobię i będzie mam nadzieję wszystko jasne :)

    15.04.2016 synek Filipek ❤️
    12.01.2018 Aniołek [*] 8 tc (cp) laparotomia, usunięty lewy jajowód
    31.03.2019 Bliźniaki [*][*] 12 tc poronienie zatrzymane

    Ja: 33 lata
    kwas foliowy, wit. D3, jod, kwasy DHA, magnez
    TSH 0,596
    Prolaktyna 8,6
    Testosteron 0,39

    On: 33 lata
    Cynk, selen, kwas foliowy, wit. D3

    Nie jesteś wybrakowana. Nie zrobiłaś niczego złego. Jesteś silna, jesteś odważna i zawsze pozostaje nadzieja. – Ashley Williams
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ