X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Cień cienia testu ciążowego.
Odpowiedz

Cień cienia testu ciążowego.

Oceń ten wątek:
  • Martyna Autorytet
    Postów: 813 1013

    Wysłany: 23 lipca, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BondiBlue wrote:
    Dziękuję! Jeju, to miejsce ma taką moc… w końcu mam z kim podyskutować na takie tematy i do tego ze wsparciem i zrozumieniem 💜

    Zrobię betę i powiem jak wyjdzie :)

    Mam tylko nadzieję, że tym razem finał będzie szczęśliwy 🌈 moje podejście po stracie się zmieniło i teraz chcę tego milion razy bardziej niż w pierwszej, krotkotrwajacej ciąży.

    Dzięki dziewczyny!
    Jak widzisz po mojej stopce też szybko zaszłam w ciążę po stracie, bo jednak dziecko jest dla mnie bardzo ważne. Ale to co zauważyłam już od samego początku to dużo bardziej panikuje, bo jednak to wszystko się pamięta 😕
    Ale przetrwamy to teraz i wierzę, że będą zdrowe, duże dzieciątka 🌼

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    24.07❤️1,05cm❤️
    7.08 ❤️2,4cm 🐻
    07.09 7,5cm 👧 🩷 ryzyka niskie
    16.09 120g szczęścia 🥰
    2.10 213g wstydziocha 🫣
    15.10 300g gwiazdy ✨ II prenatalne OK
    preg.png
  • BondiBlue Koleżanka
    Postów: 42 17

    Wysłany: 23 lipca, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna wrote:
    Jak widzisz po mojej stopce też szybko zaszłam w ciążę po stracie, bo jednak dziecko jest dla mnie bardzo ważne. Ale to co zauważyłam już od samego początku to dużo bardziej panikuje, bo jednak to wszystko się pamięta 😕
    Ale przetrwamy to teraz i wierzę, że będą zdrowe, duże dzieciątka 🌼

    Też się obawiam właśnie lęku w czasie ciąży, ale przetrwałam okrutne rzeczy i wierzę że miało mnie (Nas) to tylko umocnić.
    Trzymam za nas kciuki ✊🏻♥️

    Martyna lubi tę wiadomość

  • Martyna Autorytet
    Postów: 813 1013

    Wysłany: 24 lipca, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chwal się kochana beta 🌼🤞🏽

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    24.07❤️1,05cm❤️
    7.08 ❤️2,4cm 🐻
    07.09 7,5cm 👧 🩷 ryzyka niskie
    16.09 120g szczęścia 🥰
    2.10 213g wstydziocha 🫣
    15.10 300g gwiazdy ✨ II prenatalne OK
    preg.png
  • just.hoppoe Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 26 lipca, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny- jestem trochę rozdarta i nie wiem co mam sądzić o zrobionych testach. Kupiłam domowy test z krwii i widzę na nim bladą kreskę. Zrobiony test z moczu jest biały jak ściana (superczuly). Jutro wyjeżdżam i nie zdążę pojechać na betę hcg. Miesiączka za dwa dni planowo. Biorę duphaston i jeśli jestem w ciąży to nie mogę odstawić - a jeśli mam mieć miesiączkę to muszę. Czy mogłam mieć fałszywie pozytywny wynik?

  • Martyna Autorytet
    Postów: 813 1013

    Wysłany: 26 lipca, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just.hoppoe wrote:
    Cześć dziewczyny- jestem trochę rozdarta i nie wiem co mam sądzić o zrobionych testach. Kupiłam domowy test z krwii i widzę na nim bladą kreskę. Zrobiony test z moczu jest biały jak ściana (superczuly). Jutro wyjeżdżam i nie zdążę pojechać na betę hcg. Miesiączka za dwa dni planowo. Biorę duphaston i jeśli jestem w ciąży to nie mogę odstawić - a jeśli mam mieć miesiączkę to muszę. Czy mogłam mieć fałszywie pozytywny wynik?
    Krwi nigdy nie robiłam w domu, ale beta najpierw pojawia się we krwi, a później w moczu. Zrób dziś test i sprawdzaj czy pojawi się kreska. Ja bym na pewno przez najbliższe dni brała jeszcze dupka

    just.hoppoe lubi tę wiadomość

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    24.07❤️1,05cm❤️
    7.08 ❤️2,4cm 🐻
    07.09 7,5cm 👧 🩷 ryzyka niskie
    16.09 120g szczęścia 🥰
    2.10 213g wstydziocha 🫣
    15.10 300g gwiazdy ✨ II prenatalne OK
    preg.png
  • just.hoppoe Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 26 lipca, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna wrote:
    Krwi nigdy nie robiłam w domu, ale beta najpierw pojawia się we krwi, a później w moczu. Zrób dziś test i sprawdzaj czy pojawi się kreska. Ja bym na pewno przez najbliższe dni brała jeszcze dupka

    Ok, chyba tak zrobię i w poniedziałek jeszcze raz sprawdzę… dzięki!

  • SaraN Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 2 października, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może mi coś doradzicie. Spóźnia mi się okres 4 dzień, do tej pory tak do 2 dni było akceptowalne. Piersi bolą mnie już od tygodnia, przez 3 dni miałam tak jakby śluz zabarwiony na brązowy kolor, dzisiaj wydaje mi się że to ustało. Brzuch boli mnie jak na okres z rana i wieczorem aczkolwiek dużo słabiej.Robiłam test w 1 dniu spodziewanej @, w czasie zalecanym pokazał się cień, a po czasie cień już bym bardzo dobrze widoczny gołym okiem, ale jaśniejszy i cieńszy niż kreska testowa, kolejnego dnia ta sama sytuacja, do 5 min ledwo widoczny cień, a po 15 min kreska różowa ale jaśniejsza i cieniutka jak włos, kolejnego dnia 2 testy płytkowe z pink pokazały lekki cień, trzeba się przyjrzeć ale to też po ok 7 minutach, i dzisiaj 4 dzień, znowu test strumieniowy z pink, do 4 min cień który trzeba dojrzeć, po 10 min różowa kreska cieńka jak włos. Na chwilę obecną nie mam możliwości iść na krew, czy to możliwe że 4 testy dzień po dniu z porannego moczu pokazują cień wcześniej bądź późnej. Wydaje mi się że ta kreska nawet żeby była,powinna być co raz bardziej widoczna. Czy 4 dzień spodziewanej @ to jeszcze wcześnie? Mogę kupić test innej firmy niż pink i jutro z rana przetestuje

  • Lusia3131 Ekspertka
    Postów: 222 67

    Wysłany: 2 października, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SaraN wrote:
    To może mi coś doradzicie. Spóźnia mi się okres 4 dzień, do tej pory tak do 2 dni było akceptowalne. Piersi bolą mnie już od tygodnia, przez 3 dni miałam tak jakby śluz zabarwiony na brązowy kolor, dzisiaj wydaje mi się że to ustało. Brzuch boli mnie jak na okres z rana i wieczorem aczkolwiek dużo słabiej.Robiłam test w 1 dniu spodziewanej @, w czasie zalecanym pokazał się cień, a po czasie cień już bym bardzo dobrze widoczny gołym okiem, ale jaśniejszy i cieńszy niż kreska testowa, kolejnego dnia ta sama sytuacja, do 5 min ledwo widoczny cień, a po 15 min kreska różowa ale jaśniejsza i cieniutka jak włos, kolejnego dnia 2 testy płytkowe z pink pokazały lekki cień, trzeba się przyjrzeć ale to też po ok 7 minutach, i dzisiaj 4 dzień, znowu test strumieniowy z pink, do 4 min cień który trzeba dojrzeć, po 10 min różowa kreska cieńka jak włos. Na chwilę obecną nie mam możliwości iść na krew, czy to możliwe że 4 testy dzień po dniu z porannego moczu pokazują cień wcześniej bądź późnej. Wydaje mi się że ta kreska nawet żeby była,powinna być co raz bardziej widoczna. Czy 4 dzień spodziewanej @ to jeszcze wcześnie? Mogę kupić test innej firmy niż pink i jutro z rana przetestuje
    Po intensywności kreski na tescie w szczególności, kiedy codziennie sprawdzasz i porównujesz- nie ocenimy czy beta prawidłowo przyrasta.

    2018 Rysio♡♡♡♡♡ !!! 3590 38tc! ♡♡♡♡

    2020 13 tydzień;( bliźniaki.. 😞
    2021 11 tydzień:(
    2021 5× ciąża biochemiczna
    2022 2x ciąża biochemiczna

    2023 Tadzio !! ♡♡♡♡ 3490 38tc♡♡♡♡♡

    Lipiec 2024 starania o trzeciego maluszka !
‹‹ 209 210 211 212 213
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ