X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ćwiczenia po owulacji a zagnieżdżenie - co jest bezpieczne?
Odpowiedz

Ćwiczenia po owulacji a zagnieżdżenie - co jest bezpieczne?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nikira Koleżanka
    Postów: 57 2

    Wysłany: 8 listopada 2016, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!

    Zaczynam juz chyba fiksiwsc, bo pomyslałam sobie, ze po owulacji nie powinnam chodzić na siłownie czy basen czy zajęcia jogi, Pilatesa, tai chi. No ale przecież ruch jest zdrowy? Pomóżcie co wolno (jakie konkretne ćwiczenia) a czego nie wolno żeby nie zaszkodzić zagnieżdżeniu? Jakich konkretnych ćwiczeń (deska? Brzuszku?) unikać.

    Bardzo na Was liczę, bo jyz fiksuje.
    Pozdrawiam,
    N

    10 cykl, niski progesteron, wysoka prolaktyna, 1mln plemników, 1% prawidłowych i inne złe dane spermy.
  • jenni Przyjaciółka
    Postów: 78 38

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jestem aktywna i bede chciala cwiczyc nadal dopoki brzuszek nie bedzie widoczny. Akurat jestem troche przeziebiona wiec nie cwicze ale wyjde pobiegac jak tylko dojde do siebie. Jesli cwiczysz juz od dawna to Twoj organizm jest przyzwyczajony do wysilku, wiec ja bym nie zmieniala style zycia z aktywny na kanapowy z powodu ciazy. na samym poczatku pewnie mozesz cwiczyc jak cwiczylas, ale spytaj sie swojego lekarza na wszelki wypadek, on pewnie odpowe Ci bardziej prezyzyjnie ktore cwiczenia sa dozwolone :)

    w4sqdqk3mfw34azb.png


    "Daj każde­mu dniu szansę sta­nia się naj­piękniej­szym w całym twoim życiu. "

    Mark Twain
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ