X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe staraczki :)
Odpowiedz

Czerwcowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    dziewczyny czy miałyście zawsze owulację w tym terminie co wam detektor wyznaczał?


    Ja nie. wykres sie nieraz myli. mialam monitoring ktory wykazal owulacje w 17 dc a wykres pokazal owu pare dni wczesniej. wiec ja do konca nie wierze wykresowi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lis87 ja dużo czytałam o tym żelu Conceive plus. dużo pozytywnych opini, że niby działa cuda. Znam przypadki że z żelem się udało. Ja go mam i chce w tym cyklu uzyc. Mam w aplikatorach a Ty?

  • Tyczka Ekspertka
    Postów: 233 79

    Wysłany: 17 maja 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia89 wrote:
    witaj w klubie, tez wykryto u mnie za wysoka prolaktyne. biore bromergon od kilku dni.Z tym ze juz 4 lata sie staram.

    Ja mam prolaktyne na granicy gornej normy. Poprzedni ginekolog uznal rok temu, ze nie ma problemu, i kazal sie nadal starac. Uwierzylam, bo wszystkie inne badania wyszly ok, ale oczywiscie starania nic nie daly. Niedawno zmienilam lekarza, ktory zlecil te same badania, i teraz zaczelam diagnozowac sie sama...i znalazlam informacje, ze moja prolaktyna jest za wysoka...
    Wizyte mam dopiero za 3 tygodnie, ale na wlasne ryzyko zaaplikowalam sobie Castagnus, moze na razie choc troche pomoze :)

    gosia89 lubi tę wiadomość

  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 17 maja 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa30 wrote:
    czy na koniec ksiądz egzorcysta wykłada ręce na błogosławieństwo nad głowami ochotników-a oni ,,mdleją '' zasypiają w duchu świętym ? byłam raz... siedziałam zamurowana-nie mogłam się ruszyć chyba ze strachu-podejść nie podeszłam :)
    Tak wlasnie tak :) byłam juz kilka razy na tym :) i wyszłam na środek bałam sie okropnie!! Podszedł do mnie ten ksiądz i w głębi mowilam sobie, ze nie moge upaść no bo do cholery jak??? Kazał mi zamknąć oczy - chyba widział moj strach...obudziłam sie na ziemi, leżałam byłam w szoku nie wiedziałam co sie dzieje, chciałam wstać ale nie mogłam. Miałam tak juz dwa raz- nie za każdym razem kiedy tam szlam :) dzisiaj ide z mama, ona mi mowila ze wtedy wstępuje w człowieka Duch Święty- niektórych to moze prowadzić do śmiechu ja jednak to przeżyłam i to było cos pięknego, teraz co miesiąc tam chodzę :) naprawde warto wyjec na środek :)


    Gosia to super słyszeć takie nowinki o tym żelu :) ja ten cykl teraz go używam, rowniez mam w aplikatorze i w tubce jakby jeszcze było potrzebne na zewnątrz badz dla męża ;) aplikuje sobie go 15mij przed tak po cichutku aby nie widział :) bo zaraz sie nakręci i nici z tego :) mam nadzieje ze zdziała i u nas cuda :) w postaci zielonej kropeczki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2016, 17:56

    gosia89 lubi tę wiadomość

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 17 maja 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jeszcze przed owu. Robilam test i druga kreska widoczna,ale blada. Następny test zrobie za dwa trzy dni.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 17 maja 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki ja dzis wpadam na chwilke bo jestem strsznie padnieta po pracy i jeszcze musialam wpasc do sklepu masakra. Do mnie dzis przyszly testy owu i juz niemoge sie doczekac kiedy bd sikac :) ale do owu mam jeszcze ok 10dni to sobie troszke poczekam. A co do wykresu na ovu to czasem faktycznie nie zazncza dobrze owu mino ze wszystkie znaki na to wskazuja kiedys tak mialam i u dziewczyn tez widzialam ale na ogol jest ok :)

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 17 maja 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia89 wrote:
    Lis87 ja dużo czytałam o tym żelu Conceive plus. dużo pozytywnych opini, że niby działa cuda. Znam przypadki że z żelem się udało. Ja go mam i chce w tym cyklu uzyc. Mam w aplikatorach a Ty?
    Używaliśmy w tym cyklu :) czy skuteczny? Czas pokaże ;)

    gosia89 lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 17 maja 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ovu w pełni, ledwo siadam, ledwo chodzę, jajniki bola okropnie o dziwo czuje i lewego-zawsze tylko prawy sie odzywał :) Inna a używacie tego aplikatora czy w tubce?

    91Ewela09 lubi tę wiadomość

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • vitae13 Autorytet
    Postów: 455 677

    Wysłany: 18 maja 2016, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)
    Wczoraj bylam w Rossmanie i gdyby ktoras z was byla zainteresowana to testy owulacyjne Facelle sa w promocji, z 20zl na 16zl :)

    CHŁOPCZYK OLEK :)
    qjn3p1.png1kjSp2.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 18 maja 2016, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O! I to jest dobra wiadomość o testach! Ja czekam na owulke... Jutro badania lh i progesteron...

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 18 maja 2016, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, u mnie tez zaczyna sie owu, tak jak u Ciebie lis87 jak nigdy czuje lewy jajnik. Mam nadzieje ze nie na marne sie odzywa.

    lis87 lubi tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 18 maja 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Witajcie :)
    Ewela to super wiadomość :) jutro idę do lekarza to zobaczymy co tam mi powie- było ovu czy mi się przyśniło :)
    jednak coś mnie dzisiaj zastanowiło, wczoraj robiłam testy ovu wyszły ok ta druga kreska równa bądź delikatnie bledsza (robię testy domowe laboratorium i te tańsze z allegro) dzisiaj zrobiłam test i DL ta druga kreska była mocniejsza od tej pierwszej i to konkretnie a te z allegro wykazały ovu ale tak z ledwością :( któremu teraz wierzyć? niby te DL są lepsze droższe, no ale sama nie wiem :(

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 18 maja 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem domowe laboratorium jest bardziej wiarygodne. Czytałam trochę o testach bo nigdy nie miałam z nimi do czynienia i wszędzie było że domowe laboratorium jest jednym z lepszych testów.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 18 maja 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ufff no to mnie uspokoiłaś - dziwiło mnie, że tutaj taka konkretna mega krecha a tam normalnie z lupa patrzeć :D już się podłamałam, że przegapiłam najważniejsze, no ale dzisiaj widząc ta gruba krechę musiałam wziąć M w garść, nie ma spania.
    Ewela a Ty robiłaś test? jak już zaczyna się ovu :)super, że idziemy równo :D będzie raźniej testować :D

    91Ewela09 lubi tę wiadomość

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 18 maja 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie wczoraj trochę jaśniejsza kreska od tej kontrolnej więc owulacja będzie pewnie za trzy dni najpóźniej. Akurat na weekend :)

    lis87 lubi tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 18 maja 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    O! I to jest dobra wiadomość o testach! Ja czekam na owulke... Jutro badania lh i progesteron...
    Na razie nie widać owu? pewnie znowu będzie odrobinkę później :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 18 maja 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się tak zastanawiam, dzisiaj w nocy chyba miałam (niestety o 1,5h musiałam wcześniej zmierzyć temperaturę) to teraz jeszcze tak około 2 dni jestem płodna? dopiero teraz jak zaczęłam siebie obserwował, zauważyłam że mam śluz tylko wodnisty (choc nie jakoś mega dużo) nie mam tego rozciągliwego...
    Ewela oby owocny weekend :D
    a powiedz mi bo niestety nie pamiętam jakieś badania robiłaś?

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 18 maja 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ja nie robiłam żadnych badań. Jeśli do sierpnia się nie uda wtedy lekarz mnie skieruje na wszystko. Na razie na spokojnie do tego podchodzimy. Fajnie by było gdyby się udało, Fantastyczny i na całe życie prezent na 1 rocznicę ślubu ;)

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 18 maja 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozumiem, zdrowe podejście :) ja robiłam badania z racji poronienia, ale tfu tfu nic nie wyszło jak na razie ;)
    a kiedy macie rocznice ślubu? my też pierwsza we wrześniu :)

    atdc2n0anx2cx72s.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 18 maja 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5 czerwca i w tym dniu powinnam dostać @. Oby nie przyszła zrobię dzień albo dwa dni wcześnie test może już będzie widać chociaż cień cienie :)

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ