X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe staraczki :)
Odpowiedz

Czerwcowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili_87 wrote:
    Misia tak my tez jak cos to prywatnie.. my chyba damy sobie niecaly rok i tez inseminacja.. ile mozna czekac..eh


    Już mnie to irytuje. Przecież z dobrymi wynikami powinnam być już w ciąży. A oni zamiast szukać dalej, to mówią, żeby starać się dalej.. masakra

    Blackclouds lubi tę wiadomość

  • Lili_87 Koleżanka
    Postów: 71 15

    Wysłany: 23 maja 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dokladnie Misia.. skad ja to znam , lekarz tez nam to mowi , a mnie juz cholera trafia.. powinni szukac dalej jakies szczegolowe badania robic, 88 rocznik jestes?

    Lili_87
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 23 maja 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jest. Mój lekarz jest niby fajny, ale bardzo mało tłumaczy. Żeby czegoś się dowiedzieć trzeba go ciągnąć za język i dopiero wtedy coś wytłumaczy.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Lili_87 Koleżanka
    Postów: 71 15

    Wysłany: 23 maja 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela moj lekarz tez, jest bardzo konkretny i bezposredni ale tez malo tlumaczy..

    Lili_87
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili_87 wrote:
    no dokladnie Misia.. skad ja to znam , lekarz tez nam to mowi , a mnie juz cholera trafia.. powinni szukac dalej jakies szczegolowe badania robic, 88 rocznik jestes?


    Tak, 88. Ja niby trafiłam na fajnych. Na koniec lipca mam wizytę, jeżeli nic sie nie zmieni mają dać stymulację. Chociaż u mnie jest owulacja, pęcherzyki pękają. Progesteron ponad normę. Jakoś nie potrafię zaufać lekarzowi.

  • Lili_87 Koleżanka
    Postów: 71 15

    Wysłany: 23 maja 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez nie ufam do konca lekarzowi nigdy.. ale trzymam kciuki za Was Misia uda sie i to mam nadzieje juz niebawem:*

    Lili_87
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 23 maja 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem aż mam ochotę mu coś powiedzieć. Od 6 miesięcy biorę luteinę od 16 do 25 dc i dopiero teraz od innego lekarza się dowiedziałam, że luteina potrafi zablokować owulację. Jak ja miałam zajść w ciąże jak nie miałam nawet owulacji...

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Misiaimis Autorytet
    Postów: 514 124

    Wysłany: 23 maja 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lis, no oby było tak jak mówisz i obyśmy we dwie skończyły już z zieloną kropeczką w tym miesiącu :)

    Brak wiary w lepsze jutro... 18msc, 16cs...

    16mscy, 15cs...5t0d (*)
    12 mscy, 10cs...5t6d (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili_87 wrote:
    Tez nie ufam do konca lekarzowi nigdy.. ale trzymam kciuki za Was Misia uda sie i to mam nadzieje juz niebawem:*


    Dzięki, też trzymam kciuki za dziewczyny. Ja już spokojnie podchodzę do starań. Cały czas sobie powtarzam, że na każdą z Nas przyjdzie pora.

    I pomyśleć, że na początku starań chciałam zajść w ciążę tak, żeby urodzić na wiosnę. A teraz modlę się, żeby kiedykolwiek urodzić

  • Lili_87 Koleżanka
    Postów: 71 15

    Wysłany: 23 maja 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahh widzicie niby na kazda z Nas przyjdzie czas, ale kazda by chciala juz.. ja tak samo Misia na poczatku jak sie staralismy sie obliczalam sobie kiedy bym miala rodzic.. a teraz tez mysle, ze to juz nie wazne kiedy byleby w ogole zajsc w ta ciaze.. jeszcze wszedzie dookola mnie kobiety w ciazy ostatnio ahh...

    Lili_87
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili_87 wrote:
    ahh widzicie niby na kazda z Nas przyjdzie czas, ale kazda by chciala juz.. ja tak samo Misia na poczatku jak sie staralismy sie obliczalam sobie kiedy bym miala rodzic.. a teraz tez mysle, ze to juz nie wazne kiedy byleby w ogole zajsc w ta ciaze.. jeszcze wszedzie dookola mnie kobiety w ciazy ostatnio ahh...


    Bo to te nasze roczniki tak teraz rodzą. Mi też przykro jak widzę, jak innym to szybko idzie. A my niby nie mamy nic na przeszkodzie i nic..

  • Lili_87 Koleżanka
    Postów: 71 15

    Wysłany: 23 maja 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokladnie.. nie ma sprawiedliwosci , czlowiek sie stara dba o siebie , dobrze sie odzywia nie pali nie pije a np jakas patologia zachodzi non stop...

    Lili_87
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili_87 wrote:
    No dokladnie.. nie ma sprawiedliwosci , czlowiek sie stara dba o siebie , dobrze sie odzywia nie pali nie pije a np jakas patologia zachodzi non stop...


    No u mnie np. ten cykl trwa już 38 dni. Od soboty mam plamienia więc czekam na @. A cykle zazwyczaj mam 26-28 dni;/

  • Lili_87 Koleżanka
    Postów: 71 15

    Wysłany: 23 maja 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uu... kurcze od czego to zalezy , ze tak sie przesuwa?

    Lili_87
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili_87 wrote:
    uu... kurcze od czego to zalezy , ze tak sie przesuwa?


    Szczerze to nie wiem, myślałam, że mam owulację 12 dc. Ale chyba się coś poprzesuwało ;/ Pierwszy raz mam taki cykl

  • Lili_87 Koleżanka
    Postów: 71 15

    Wysłany: 23 maja 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha no pewnie duzo czynnikow moze miec wplyw na to ze sie poprzesuwalo, ja za to czuje jakbym ciagle miala od jakiegos tygodnia juz owulacje kluje mnie strasznie pod brzuchem i z jednej i drugiej strony ale to moze po HSG byc tez

    gosia89 lubi tę wiadomość

    Lili_87
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili_87 wrote:
    aha no pewnie duzo czynnikow moze miec wplyw na to ze sie poprzesuwalo, ja za to czuje jakbym ciagle miala od jakiegos tygodnia juz owulacje kluje mnie strasznie pod brzuchem i z jednej i drugiej strony ale to moze po HSG byc tez


    Ja po hsg też miałam kilka dni później owulację

  • Lili_87 Koleżanka
    Postów: 71 15

    Wysłany: 23 maja 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha no to calkiem mozliwe ze ja tez..

    Lili_87
  • Lili_87 Koleżanka
    Postów: 71 15

    Wysłany: 23 maja 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oki ja lece szykowac sie do pracy trzymajcie sie dziewczynki i dobrego dnia:*

    Lili_87
  • lis87 Autorytet
    Postów: 848 975

    Wysłany: 23 maja 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaimis wrote:
    Lis, no oby było tak jak mówisz i obyśmy we dwie skończyły już z zieloną kropeczką w tym miesiącu :)
    no u mnie spadek, a że pierwszy raz mierze tempkę to nie wiem czy to dobrze:P zobaczę jutro :) ale Moja Droga nie ma mowy o innym finale :)
    Lili my się staramy od października, w styczniu poroniłam i potem daliśmy sobie spokój, uważaliśmy - baliśmy się kolejnej straty :( dopiero od kwietnia zaczęliśmy na nowo ;)

    atdc2n0anx2cx72s.png
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ