X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata

Oceń ten wątek:
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien seksu??? To ide mojego wybzykac, po potem to nie bedzie kiedy. :-)

    Dziewczynki walczymy!!!
    Jutro,dwie kreseczki ktos ma wrzucic albo przyrost bety!!!

    staraczka1111, Flowwer, Sarna84 lubią tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od 22rż a za pare dni juz 28 urodziny. Niby mloda jeszcze jestem ale same wiecie jak to jest.. zaluje ze po pierwszym roku nie poszlam do kliniki.

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Flowwer, tulę mocno <3 jest szansa, że na weekend trochę odpoczniesz? Kalafior przy wzdęciach to nie najlepszy pomysł niestety :( Smutek ze zmęczenia czy jeszcze są jakieś przyczyny?
    Cały weekend w pracy dyżury mam po 12h ;) tak to jest jak sie w medycznym zawodzie pracuje. Ale jutro 4h u fryzjera hihi trochę się nasiedzę. Mój obniżony nastrój wynika z braku zielonego światła, cały czas coś nie tak. A na każdej wizycie mam przedrzucane ze jestem kobietą 35+ i z długim jak tasiemiec okresem starania o dziecko co nie wróży nic dobrego.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, teraz to normalne, że kobiety zachodzą po 35., mam koleżankę która urodziła pierwsze dziecko mając 43. Też jesteś człowiekiem jak my wszystkie i masz prawo do chwil słabości, pamiętaj, że zawsze możesz się nam tu wygadać.
    I pamiętaj kochana, że owulkę masz od niedawna, więc te wcześniejsze naście lat się nie liczy.
    Walczysz jak lwica i wiem, że wywalczysz maleństwo! Przy okazji jesteś wzorem dla nas wszystkich.

    Ja w tym tygodniu też ciągnę po naście godzin w robocie.. oczywiście bezpłatne nadgodziny ;) przynajmniej nie mam wiele czasu na myślenie. Miałam opcję wziąć L4, ale chyba bym po ścianach chodziło.. a tak chociaż czas szybciej zleci.

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Ja od 22rż a za pare dni juz 28 urodziny. Niby mloda jeszcze jestem ale same wiecie jak to jest.. zaluje ze po pierwszym roku nie poszlam do kliniki.

    My szybko trafiliśmy do kliniki a dzidzi jak nie było tak nie ma :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    My szybko trafiliśmy do kliniki a dzidzi jak nie było tak nie ma :(

    Ja mysle, ze bedziemy sie starac do tego grudnia. Jesli ciazy nie bedzie to moj wyjedzie na pol roku i po powrocie chyba przystapimy do in vitro :/
    W kazdym badz razie, teraz dalszy plan dzialania to zrobienie badania nasienia z testem mar (ostatnio robilismy fragmentacje) i kolejna wizyta w klinice- niech zerkna czy wszystko ok..

  • Madzik34 Autorytet
    Postów: 473 458

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Madzik co u Ciebie
    Inna i jak sytuacja ?

    Flo u mnie nic ciekawego.
    Po hsg okazalo sie,ze mam drozny jajowod,ale niesprawny jajnik(zrosty z jelitami).
    Owu wystepuje z lewego jajnika,gdzie nie mam jajowodu....
    Lekarka powiedziala,ze w takim wypadku zaleca in vitro.
    Niestety nie mamy na razie pieniedzy,bo jeszcze czeka nas operacja mlodszej corki.
    Moze kiedys....ale powoli oswajam sie z mysla,ze nigdy juz dzieci miec nie bede.
    Smutno,ale mam dwie corki wiec i tak jestem bardzo szczesliwa.

    Madzik
    l22nroeqnx13mwm3.png
    Mama 3 corek:)
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik bardzo mi przykro ♥ Jesteś dzielną kobietą, która docenia to co ma. Powodzenia, może jeszcze się kiedyś zorganizuje kasa i spełni się twoje marzenie ;-)

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    DZIŚ PRZYPADA MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ SEKSU!!!
    Pamiętaj aby dzień święty święcić!! :)

    O proszę -a palcem się liczy? ewentualnie sex-telefon? jak mnie to wnerwia, że mam faceta tylko w weekend :( weź tu sobie dziecko zaplanuj... "żona marynarza" kurde :(

    Anna Stesia lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    O proszę -a palcem się liczy? ewentualnie sex-telefon? jak mnie to wnerwia, że mam faceta tylko w weekend :( weź tu sobie dziecko zaplanuj... "żona marynarza" kurde :(


    Znam to z własnego życia. Ale dzis wyjątkow mój M wraca ;D i w nocy jedziemy do Wawy na 1 dzien zawieść towar :) ale razem tyle godzin juz sie tak cieszę :D!!!

    innamorata88, Flowwer, Lunaris, Karma88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciescie sie.. moj w sierpniu znow na 2 tygodnie wyjezdza :(
    Nie lubie bys sama tyle czasu w domu. Zalamie sie jak na pol roku wyjedzie.

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie z zupełnie innej beczki :-D Otórz często Was czytam jak to raczycie się winem. Ja niestety nie lubię... ale czego się nie zrobi dla fasolki?! :-D Kupiłam dzisiaj pierwsze z brzegu, jedynymi kryteriami było: gronowe, czerwone no i słodkie jak dla początkującej :-D El Sol czy jakoś tak, no i.... yyyeehh!!! Smakuje jak skisiały napój. Dwie dychy pójdą w kibel :-) Doradźcie dobre wino. Jakie pijecie?

    Czarna81
    22 cs.
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer, choc woem o Twojej becie od poludnia, dopiero teraz moge napisac. Prawidłowy przyrost, logiczne wytłumaczenie: kreta droga= długa wedrowka=  późne zagnieżdżenie + słowa lekarza, że należy być dobrej myśli + nasze wsparcie mają Cię uspokoić i sprawic,  że uwierzysz w swoją Fasoline! !!!  Bo my wierzymy, oczekujemy pięknego przyrostu w pt (wiem, że i tak zrobisz bete) i cudnego pęcherzyka w środę! !!

    Inna, tak się ciesze, ze juz jutro dzieciaki będą pod Twoim serduszkiem, trzymam kciuki za Ciebie i cala piątkę maluchów!

    Flower, to musi być trudne walczyć ze swoimi problemami i na dodatek przeżywać i rozwiązywać kłopoty dziewczyn z całej Polski, jeśli tylko masz gorszy dzień, przelej swoje emocje tu, a my na pewno zrobimy wszystko by wesprzeć Cię tak jak Ty wspierasz nas tutaj każdego dnia.

    Anna Stesia, summer86, Lunaris lubią tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze ze ten dzień się kończy, bo był naprawdę fatalny. Najpierw zaspalam do pracy, w pracy remont, wiec cały dzień hałas, wróciłam do domu "wypluta" z zamiarem drzemki, niestety u sąsiadów (dom blizniak) robia remont, a na koniec moja cudowna, wspaniała i niezastąpiona teściowa tak mi podniosła ciśnienie, ze po 2 latach mieszkania razem poslalam jej wiazanke, powiedziałam jej wszystko co mi lezalo na sercu.
    Musialam jakos odreagowac ten straszny dzien ;)
    Takze jutro rano wstajemy prawa noga z szerokim uśmiechem na buzi.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wczoraj któraś z zagranicy szukała luteiny. Mam niecałe (bez może 2-3 tab.) opakowanie podjezykowej 50 mg. Mogę wysłać za darmo. Marzę, że lada cykl będzie mi potrzebna, ale przecież mieszkam w Polsce i w każdej chwili mogę iść po recepte. Jeśli sprawa aktualna, dajcie znać kto i co dalej, wysłać mogę najwcześniej w sobotę bo w moim miasteczku poczta do 15.

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarna84 wrote:
    Dziewczyny, wczoraj któraś z zagranicy szukała luteiny. Mam niecałe (bez może 2-3 tab.) opakowanie podjezykowej 50 mg. Mogę wysłać za darmo. Marzę, że lada cykl będzie mi potrzebna, ale przecież mieszkam w Polsce i w każdej chwili mogę iść po recepte. Jeśli sprawa aktualna, dajcie znać kto i co dalej, wysłać mogę najwcześniej w sobotę bo w moim miasteczku poczta do 15.
    Ja z ta dziewczyna pisalam i jakies dwie babeczki jej za darmo wyslapo 2 opakowania z ciazowymi fluidkami ^^

    Flowwer, Sarna84 lubią tę wiadomość

  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Ja z ta dziewczyna pisalam i jakies dwie babeczki jej za darmo wyslapo 2 opakowania z ciazowymi fluidkami ^^

    To super, jeśli chcesz możesz jej napisać o mnie, może przyda jej się odrobina więcej towaru :-)

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra poprawiłam sobie humor kupiłam torebkę :D
    I nie mam mowy bym was zostawiła !!! Póki będę walczyć będę z wami. Sarna ja w was mam siłę ♡ chyba widać to ilości moich postów hihi

    Sarna84, Anna Stesia, summer86, Lunaris, Karma88, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Ja z ta dziewczyna pisalam i jakies dwie babeczki jej za darmo wyslapo 2 opakowania z ciazowymi fluidkami ^^
    I jak nie kochać tutaj dziewczyn !!!!!
    Gdzie można mieć takie wsparcie i zrozumienie ♡

    Lucia88, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    DZIŚ PRZYPADA MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ SEKSU!!!
    Pamiętaj aby dzień święty święcić!! :)


    Ubiegłaś mnie...chciałam o tym napisać!!!
    My na pewno uświęcimy ten dzień, bo dzisiaj w końcu wyszedł mi pozytywny test owu.

    Flowwer, Anna Stesia, staraczka1111, Lunaris lubią tę wiadomość

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ