X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata

Oceń ten wątek:
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko waham się czy powtarzać.. zastanawiam się czy po prostu nie iść w piątek na wizytę do innego lekarza, żeby spojrzał na to "z boku". Niepokoi mnie bol w okolicach prawego jajnika..

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak najpierw muszę doczekać się pierwszej @. A z tego co piszecie to może potrwać. Jak już będzie po to pójdę z wynikami badań hist-pat do gina i przy okazji podglądane endo. Skonsultuje z nim i wtedy będę się zastanawiać. Najchętniej już bym próbowała bo najgorsza taka bezczynność. No ale nie ma co ryzykować. Pewnie na czas oczekiwania na pierwszą normalna @ zawieszę moja działalność na forum. Odpoczne trochę. Trzymam za Was mocno kciuki!
    Inna za transfer!
    Summer za spokojną ciążę!
    Hopeless za twoją betę, żeby jednak nie wróżyła nic złego.
    Agniechaaa, następnym razem na pewno będzie sukces!
    Flowwer zanim wrócę na forum to u Ciebie mają być II kreski
    I wszystkie pozostałe dziewczyny, POWODZENIA!

    Bocianiątko, Czrna 81, Bajkaaa, Sarna84, Lunaris lubią tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malka trzymaj się kochana <3 wierzę, że wrócisz tu do nas szybko i jeszcze szybciej uciekniesz na fioletową stronę.

    malka lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malka <3 tez znikam po każdym poronieniu. Odpoczywaj i nabieraj sił <3

    malka lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sammer takie bóle są normalne ale wiem że i tak nie wytrzymasz i zrobisz betę. Ja bym zrobiła ;) koniec smutasow bo nie mogę czytać o cp. Fasolek jest i tyle !!!

    Malka u mnie raczej klapa coraz bardziej dochodzi do mnie że szane znikome.

    Inna szkoda gadać człowiek oczekuje informacji a olewają ciepłym moczem.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Bocianiątko waham się czy powtarzać.. zastanawiam się czy po prostu nie iść w piątek na wizytę do innego lekarza, żeby spojrzał na to "z boku". Niepokoi mnie bol w okolicach prawego jajnika..
    Summer, jeśli Cię to ma uspokoić to idź do innego gina... ale powtórz betę rano, razem z ptogesteronem i estradiolem, i idź po południu z wynikiem... bo jak nic nie będzie widać to przez weekend będziesz szaleć z niepewności... trzymam za Ciebie kciuki Kochana i mocno wierze ze wszystko jest w porządku! I Ty też musisz w to uwierzyć! :*

    Malka, odpocznij i wróć do nas z nową siłą! <3 A potem szybciutko na fioletową, a nas wirusami zarażać! ;)

    Lunaris lubi tę wiadomość

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malka - po pierwszy poronieniu czekałam ze staraniami i co, klapa, po kolejnym po pierwszej @ zaszłam i bio-chem, po nim od razu i znowu klapa. później starania odłożyliśmy ze względu na wyniki kariotypów na co czekaliśmy, brałam krótko antyki, sądzę, że to one narobiły mi dużo szkody, choć pierwszy cykl był po ostatniej łyżeczce 27 dni, ale po antykach jak skończyłam były 27, 26... 2 normalne cykle były w miarę tylko z 6-ciu.

    Summer - czytałam o twojej becie, trzymam kciuki, przyrost był w normie :)

    Ja w tej ciąży hmm zaszalałam z betą, pierwsza no niska, zrobiłam po 23h bo na następny dzień do lekarza i była ok. Kolejna za 48h za mała... Przyrost tylko 45%... a to malutkie wartości gdzie beta niby powinna szaleć Miałam już nieprawidłowe przyrosty i byłam przygotowana na "najgorsze". Do tego wraz z małym przyrostem bardzo duży spadek progesteronu, z 39ng na 11,4 ng mimo Luteiny 100mg 2x1 i tego dnia wieczorem w sumie była krew zamiast śluzu przy szyjce. Gdybym nie robiła tego badania po 23h to przyrost byłby względnie ok. Zwiększyłam od razu Lutke na 3x1. No kolejne po 4 dobach pełnych od tego felernego przyrostu było już dobrze :) Więcej nie badałam. Tylko teraz u mnie inna sytuacja, bo biorę Clexane i Encorton, czego w żadnej z poprzednich ciąż nie brałam.
    Plamienia miałam jeszcze nie raz, choć sama krew nigdy się nie powtórzyła.

    Innamorata - trzymam kciuki za transfer i żeby reszta bałwanków została na zimowisku :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2017, 17:48

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    malka, tak 3 cykle, żeby macica doszła do siebie.
    Ehh Karma88 prawda jest taka, że to ogromny biznes i jak wyłuszczą z Ciebie kasę, to już traktują jak natręta. Mam nadzieję, że ustawiłam ich tam dzisiaj skutecznie do pionu. :P
    Trzymajcie dziewczyny! Dobre fluidy wskazane!!

    Mocne, dobre fluidy od gangu staraczek! :)
    summer86 wrote:
    Przepraszam, że sie nie odzywalam ale dopiero wyszłam z pracy :(
    Rozmawiałam z lekarzem, powiedział że przyrost fizjologiczny, nie wiadomo kiedy było zagniezdzenie i mam być dobrej myśli. Wizyta w środę za tydzień, bo dopiero przy poziomie ok. 1000 cokolwiek widac. Postaram się nie zwariować do tego czasu :(

    Posłuchaj lekarza i spróbuj wierzyć w maleństwo. Kto jak nie Ty! Ciężki czas przed Tobą, ale kobiety są silne i nawet jeśli wydaje Ci się, że zwariujesz to tak nie będzie. Będziesz mieć to wszystko non stop w głowie, a siłę znajdziesz. :*

    malka ja bym się wstrzymała ze staraniami. Mi lekarz tak zalecił po łyżeczkowaniu. Wiem, że nie ma reguł jedne nie czekają i jest ok, a inne czekają te 3 miechy i bach klapa. Nie ma reguły, ale wiem po sobie, że gdybym wcześniej działała i nie daj Boże znowu by była strata to bym to sobie wypominała do końca życia, że mogłam poczekać i może wtedy by się udało.
    Dla świętego spokoju.


    Mi się zaczęło delikatne plamienie i na środku brody pryszczol wyłazi... Jak co okres. Także lada chwila się rozkręci i od krwawienia liczę cykl. Clo, kontrola u gina i dalej walka! Będzie dobrze.

    A na razie mam najbardziej gorący czas w pracy. :D :D :D

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa no i w tym cyklu co zaszłam teraz to był 9 cykl licząc ten od razu po zabiegu.

    W 16dc (owu 15dc przed południem sądząc po objawach różnych) wieczorem na usg lekarz nie mógł za bardzo ciałka żółtego uwidocznić, ale płyn był, także owu domniemana też, endo było 11mm prawie, bez żadnych wspomagaczy ;) chociaż nie, brałam Acard od poprzedniego cyklu bez przerwy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2017, 17:57

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczcie jaka zajebiaszcza pizamke sobie kupie jak juz bede w ciazy :D

    http://granatovo.com/produkt/ptaszki/

    Flowwer, Yoselyn82, Bocianiątko, Lunaris lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Zobaczcie jaka zajebiaszcza pizamke sobie kupie jak juz bede w ciazy :D

    http://granatovo.com/produkt/ptaszki/


    Zajebista! Aż link sobie zapisałam :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Zajebista! Aż link sobie zapisałam :D

    Wiedzialam ze nie tylko mi sie spodoba:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wprawdzie uzywany ale w bardzo dobrym stanie i bez uszkodzen. Zgadnijcie ile za niego zaplacilam :D
    http://www.fotoszok.pl/show.php/2873229_screenshot-2017-06-07-18-05-03.png.html

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Zobaczcie jaka zajebiaszcza pizamke sobie kupie jak juz bede w ciazy :D

    http://granatovo.com/produkt/ptaszki/
    Rewelka i praktyczna !!!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny.. mam prosbe do ktorejs z Was. Mam upatrzony ten wiszacy fotel na olx i czekan az mi podadza dane do przelewu.. ale mam male watpliwosci- fotel jest dosyc tani nawet jak na uzywany, tak mi sie wydaje. Koszt przesylki pokrywaja Oni. Wysylka do 7 dni. Pani nie chciala sie zgodzic na platnosc przy odbiorze ani na wystawienia fotela na allegro. Moze to bez znaczenia,ale kolezanka kiedys kupila wozek i tez tak zaplacila i wozka nigdy nie zobaczyla.. a co ciekawe, maja oni tam wystawione jeszcze dwa inne fotele wiszace.. ten moj juz jest usuniety. No i konto utsorzone w czerwcu 2017.. czy ktoras z Was - najlepiej z okolicy Krakowa, mogla napisac do nich ze jest zainteresowana ktoryms z foteli i czy mozna przyjechac go zobaczyc badz odebrac osobiscie? Nic wiecej. Chcialabym wiedziec jak zareaguja. Wtedy bym sie uspokoila ze oni te fotele faktycznie maja..

  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Inna, super wieści. Trzymam mocno kciuki <3

    Przepraszam, że sie nie odzywalam ale dopiero wyszłam z pracy :(
    Rozmawiałam z lekarzem, powiedział że przyrost fizjologiczny, nie wiadomo kiedy było zagniezdzenie i mam być dobrej myśli. Wizyta w środę za tydzień, bo dopiero przy poziomie ok. 1000 cokolwiek widac. Postaram się nie zwariować do tego czasu :(

    Dziewczyno, spokojnie!
    Ja miałam pierwszą betę około 510 i poszlam do gin po tygodniu i było widać pęcherzyk, a gin powiedział, że nie jest pewien. Tak za wczasu piszę, żebyś się znowu nie stresowała.
    Ciesz się, bo jesteś w ciąży, a twoje martwienie się nic nie da.

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Dziewczyny.. mam prosbe do ktorejs z Was. Mam upatrzony ten wiszacy fotel na olx i czekan az mi podadza dane do przelewu.. ale mam male watpliwosci- fotel jest dosyc tani nawet jak na uzywany, tak mi sie wydaje. Koszt przesylki pokrywaja Oni. Wysylka do 7 dni. Pani nie chciala sie zgodzic na platnosc przy odbiorze ani na wystawienia fotela na allegro. Moze to bez znaczenia,ale kolezanka kiedys kupila wozek i tez tak zaplacila i wozka nigdy nie zobaczyla.. a co ciekawe, maja oni tam wystawione jeszcze dwa inne fotele wiszace.. ten moj juz jest usuniety. No i konto utsorzone w czerwcu 2017.. czy ktoras z Was - najlepiej z okolicy Krakowa, mogla napisac do nich ze jest zainteresowana ktoryms z foteli i czy mozna przyjechac go zobaczyc badz odebrac osobiscie? Nic wiecej. Chcialabym wiedziec jak zareaguja. Wtedy bym sie uspokoila ze oni te fotele faktycznie maja..
    Agniechaaaa jest z Krakowa :)

    Wiesz co, dla mnie to śmierdzi wałkiem na kilometr. :/

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewuszki :) ja jak zwykle na chwilę. Ja jestem wyrąbana, cały tydzień chodzę do pracy na praktycznie 12 godzin... Jak wracam przed 19 to padam jak mucha, ale plus jest taki, że czas mi leci szybko i niewiadomo kiedy. Dzisiaj 27 dc i do @ pewnie 3-4 dni. Podejrzewam, że znowu nic się nie zadziało, bo nic nie czuję, poza tym średnio było z serduszkami w tym cyklu. Do starań podchodzę już na zimno. W sumie nie wiem kiedy była owulka, zrobiłam jeden znaleziony gdzieś na głebokim dnie szafki w kuchni! test ovu i w 17 dc tj. sobota był pozytyw, a owulka chyba była w poniedziałek. Już się nawet nie łudzę, nie mam ochoty iść nawet do endo żeby zbadać poziom TSH, czy jest taki jaki powinien być.

    Jak ja Was podziwiam, że się tak kłujecie non stop, masa badań.... mi to się nie chce, i może to mnie gubi.A może nie jestem gotowa na fasolę. Pewnie jak przyjdzie @ zrobi mi się smutno i będę jeszcze bardziej obojętna na to, niż dotąd...

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    chyba każda z nas miała taki moment planowania, dobrego czasu na ciąże :) ja też chciałam urodzić w tym roku, a jak na razie to nawet w ciąży nie jestem :)

    pierwsze miesiące to były,że na pewno tym razem się udało a teraz to raczej już na spokojnie czekam do terminu @

    właśnie kupiłam kolejną partię 50 testów owulacyjnych :) czas się przyszykować na kolejne miesiące bo z ostatniej partii pozostały już tylko 2, oby doszły do poniedziałku

    Mi to się miało udać za pierwszym razem :) Boże, gdybym wiedziała, że to tyle potrwa, to bym zaczęła dużo wcześniej!

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Agniechaaaa jest z Krakowa :)

    Wiesz co, dla mnie to śmierdzi wałkiem na kilometr. :/

    No wlasnie.. no bo co komu zalezy wyslac za pobraniem albo wystawic na allegro.. poprosilam o zdj fotela z boku.. ciekawe czy zrobia..

    innamorata88, Karma88 lubią tę wiadomość

‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ