X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwas czasami mam mysli ze gdyby maz znalazl sobie inna dziewczyne/zone to moze by juz mial dzieci i bylby szczesliwy/ mial by tematy z bratem na temat dzieci / wspolne wyjazdy a tak to jest zemna z osoba ktora nie potrafi dac mu dziecka

    p.s chyba mam dzis taki dzien, placzliwy i dolujacy... nie bede smucic na forum.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2017, 14:41

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Na wyjezdzie i co dzien spotykam na ulicy kobiety w zaawansowanej ciazy albo z wozkami, tez sobie zadaje pytanie kiedy ja bede w ciazy i szla z wozeczkiem na spacer? moj maz mowi jak przechodzimy kolo placu zabaw ze kiedys tam pojdziemy z wlasnym dzieckiem, a ja sie pytam kiedy to nastapi i czy w ogole
    Agniechaaaa tak jak pisamysmy malo kogo obchodzi los innej osoby, patrza na siebie i tylko o swojej rodzinie by gadali.

    Moja tesciowa by non stop gadala o wnukach, bo brat meza ma dwojke, a ja nie mam ani jednego i tylko Aniolki w niebie, tesciowa non stop mogla by o tych dzieciach gadac, ja rozumiem ze sie cieszy itp ale mi to sprawia bol wiedzac jaka jest u nas sytuacja. Smutne to jest.


    Paranoja a ja koch docinki psob które wodze raz na ruski rok "moze czas na dziecko", albo "zapach sie Aga" albo "ja rozumiem ze wykształcenie jest ważne ale bez dzieci sie nie da a latka wam lecą" ha ha 25 lat i jyz mi wypominają :p

    Mam taką jedna "ukochana" ciocie co najpierw dogadywała, ze bez ślubu mieszkamy a teraz ze bez dzieci a wiecie co jest najfajniejsze, ze jej wnuczka ma 30lat mieszka z jakimś gościem który nigdy sie na żadnej imprezie rodzinnej nie pokazał o dzieciach nie ma nawet mowy :O Ale Nam to do dogadania sa pierwsi

  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba każda z nas miała taki moment planowania, dobrego czasu na ciąże :) ja też chciałam urodzić w tym roku, a jak na razie to nawet w ciąży nie jestem :)

    pierwsze miesiące to były,że na pewno tym razem się udało a teraz to raczej już na spokojnie czekam do terminu @

    właśnie kupiłam kolejną partię 50 testów owulacyjnych :) czas się przyszykować na kolejne miesiące bo z ostatniej partii pozostały już tylko 2, oby doszły do poniedziałku

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Malwas czasami mam mysli ze gdyby maz znalazl sobie inna dziewczyne/zone to moze by juz mial dzieci i bylby szczesliwy/ mial by tematy z bratem na temat dzieci / wspolne wyjazdy a tak to jest zemna z osoba ktora nie potrafi dac mu dziecka

    MiLam zacytować nie polubić :/

    Mam talie same mysli i one zadręczają mnie najbardziej

  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwas wrote:
    Ech te teściowe, może nie do końca rozumie Waszą sytuację i chce Was w ten sposób dopingować.

    Tak, pewnie. A moja teściowa położna przynajmniej 2-3 razy w tygodniu jeździ na patronaże do noworodków, sprawdzać, jak się mają i czy są zadbane. No i oczywiście potem nam relacjonuje, jakie one słodkie, ile ważą i mierzą. A mój biedny M musi z nią jeździć jako kierowca.

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Kazio14 Autorytet
    Postów: 1182 680

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech... W moim otoczeniu też pełno ciąż... A jak na ostatnim spotkaniu po latach ze znajomymi jedna koleżanka zapytała czy nie planujemy rodzeństwa dla córki to myślałam że wyjdę stamtąd... Ogólnie nie mam problemu z rozmową na temat drugiej ciąży ale jakoś nie chciało mi się psuć atmosfery. A moja mama też mi ciągle opowiada kto w ciąży kto urodził... Chyba stwierdziła że już mnie to nie rusza...

    Tp 26/27.04.2021
    10.2019 Aniołek 18tc
    02.2018 Synek
    12.2016 Aniołek 24tc
    09.2014 Córeczka
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lzy sie same cisna do oczu jak sie pomysli o tym wszystkim i ta bezradnosc ze sie nie przeskoczy pewnych rzeczy :(

    Ale trzeba sie wziac w garsc, przynajmniej postarac sie. W koncu zaswieci dla nas sloneczko.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Lzy sie same cisna do oczu jak sie pomysli o tym wszystkim i ta bezradnosc ze sie nie przeskoczy pewnych rzeczy :(

    Ale trzeba sie wziac w garsc, przynajmniej postarac sie. W koncu zaswieci dla nas sloneczko.


    Bierzemy sie w garść :D uśmiech i cyc do przodu! Ide ogarnę podłogi wyjątkowo M dzis wraca ;D

    Karma88, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mój M leży w domu z jakimś zatruciem pokarmowym, był godz w pracy i wrócił do domu bo dostał wymiotów...
    lipa jest taka że nie mogę zjechać z pracy bo czekam aż kolega wróci z delegacji i mnie zabierze autem bo tu nie ma jak onaczej dojechać... eh jeszcze 2-3 h w pracy...

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oglądałam ostatnio w tv jakiś program-pokazywali takie oddziały dla porzuconych noworodków. Nie były to domy dziecka, jakieś placówki opiekuńcze raczej. Były tam dzieci od urodzenia do kilku miesięcy i wypowiadali się wolontariusze jak przychodzą pomagać. Pomyślałam, że jeśli się nie uda to będę musiała się jakoś pogodzić z tym. Wtedy poszukam w swoim mieście takiego ośrodka i zgłoszę się. Może będzie mi łatwiej a przy okazji coś dobrego dla tych dzieciaczków zrobię :)

    Bocianiątko, Czrna 81 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Abs Ekspertka
    Postów: 137 62

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Malwas czasami mam mysli ze gdyby maz znalazl sobie inna dziewczyne/zone to moze by juz mial dzieci i bylby szczesliwy/ mial by tematy z bratem na temat dzieci / wspolne wyjazdy a tak to jest zemna z osoba ktora nie potrafi dac mu dziecka

    p.s chyba mam dzis taki dzien, placzliwy i dolujacy... nie bede smucic na forum.
    Nie można tak myśleć. Ja też tak kiedyś myślałam i podzieliłam się tymi myślami z moim mēżem. I wiecie co powiedział, że być może miałby i inną żonę z dzieckiem, ale to nie znaczy że byłby szczęśliwy i np mógłby już być po rozwodzie. No od razu mnie to uspokoiło. W sumie nie wiemy co byłoby gdyby... może jesteśmy mniej szczęśliwe z powodu braku dziecka ale za to mamy inne powody do szczęścia i trzeba to doceniać.

    Lunaris lubi tę wiadomość

    2016 Pawełek 28tc
    2018 Weronika moja największa radość
    2020 Piotruś moja druga największa radość
  • Abs Ekspertka
    Postów: 137 62

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazio widzę w Twoim podpisie że straciłaś dzieciätko w 24tc. Jeśli nie jest to zbyt bolesne to może mogłabyś napisać co było przyczyną straty? Ja też jestem po późnej stracie i interesuje mnie wszystko co z tym związane.

    2016 Pawełek 28tc
    2018 Weronika moja największa radość
    2020 Piotruś moja druga największa radość
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer nawet nie wiesz jak bardzo rozumiem Twoje obawy i jak mocno trzymam za Ciebie kciuki!

    summer86 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazwyczaj sie jakos trzymam, ale dzis jakis mam taki dzien, chyba hormony jeszcze buzuja we mnie po tym wszystkim!

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna jak sytuacja ?????
    Hopeless co u Ciebie ? Jak się czujesz?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer, Kochana przyrost w normie :) Ja już się pozbierałam i wszystkie niedomówienia wyjaśniłam z kliniką. Generalnie w telegraficznym skrócie chodziło o podejście embriologa, który niczego nie tłumaczył i robił łaskę, że wogóle udziela jakichkolwiek informacji. A u nas maluchów jest piątka - 3 ładne zarodeczki i 2 leniuchy pozostawione do dalszej obserwacji. 1 z tej trójki mrozimy jutro, 2 podajemy - transfer o 12. Kibicuje pozostałej dwójce bałwanków, żeby nadrobiły i nie opuszczały rodzeństwa. Miałam dzisiaj pobierany progesteron i szał jak nigdy - 59pg!! :D W życiu nie osiągnęłam takiego poziomu, oby maluchy zostały pod serduchem na 9 miesięcy, szykuję im na razie chatkę. ;)

    Agniechaaaa, staraczka1111, Sarna84, Bocianiątko, Czrna 81, summer86, bazylkove, emi2016, nowa na dzielni, Lunaris, 91Ewela09, AnnaManna, Amy333, madzia8lenka lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do dziewczyn co są po poronieniu i łyżeczkowaniu. Czy czekałyście ze staraniami zalecane 3 cykle czy raczej nie?

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh człowiek płaci kupę kasy, a traktowany jest tak z góry i z łaską, że tylko awantura coś potrafi zdziałać.

    Czyli trzymamy kciuki za całą piątkę! <3

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy trzymamy! Szykuj im tam porzadna wysciolke!:D

    innamorata88, Karma88 lubią tę wiadomość

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer trzymam mocno za Ciebie kciuki! Staraj się nie denerwować. Wiem, że to nie proste. Umów się na wizytę. Jak na razie odpoczywaj i niestety musisz uzbroić się w cierpliwość. Będzie dobrze!

    summer86 lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
‹‹ 142 143 144 145 146 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ