X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze malo nas testuje to dobrze, znaczy ze dziewczyny szybko zachodza w ciaze i nawet nie pomysla o tym zeby sie logowac na ovufriend. Bardziej mnie martwi, ze co miesiac testuja weteranki a tylko 2-3 osoby dochodza.. one zachodza a my wciaz tu trwamy. Strasznie dobijajace:(

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie lamcie się :) Ja jak tylko dostanę @ to lecę zapisać się na lipiec i tupie nogami za nowe starania :) głową do góry jest piękna pogoda cieszcie się na smutek jest czad jesienią i zimą a teraz uśmiechy i cyc do przodu :)

    Bocianiątko, Lunaris lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja raczej na cuda nie liczę przy wynikach eMka ale możecie mnie wpisać na 19.06. :-)

    Bocianiątko, Amy333 lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie.

    Dopiero mam chwile, zeby odsapnac. @ jak nie było tak nie ma. Denerwuje mnie tylko, a juz bym ruszyla z kolejnym cyklem.

    Summer idz do lekarza i niech on sie wypowie co z ciaza. ;) Przyrost w normie i trzymam kciuki, zeby ciaza szla do przodu. :*

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja staram się od ponad roku, być może niedługo, ale chyba też mam gorszy okres teraz pomimo ładnej pogody, wczoraj okres znowu przyszedł :(. Nie mogę tego pojąć - grube endometrium, podwójna owulacja, dobre nasienie, inseminacja i gówno z tego wyszło.

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się melduje po zabiegu, jednak niepotrzebnie się tak stresowałam. Całość bezboleśnie i pobudka już na sali :) czekam 3 tygodnie na wynik

    teraz kalafiorek z ziemniaczkami i do wyrka :)

    Summer piękna beta, nie martw się na zapas :*

    Lunaris, Flowwer lubią tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dobijają matki z wózkami, i koleżanki które wydzwaniają i gadają tylko o dzieciach :/ wiem, ze powinnam sie cieszyc ich szczęściem ale juz nie potrafię.

    Mnie nikt nie zapyta o przyziemne sprawy jak uczelnia itp :/ to sie juz nie liczy?? Przecież nie wszyscy ludzie musza miec dzieci :/ i skoro ja pytam co u dziecka to z kultury wypadało by zapytać o cos związanego ze mną/z nami

    Karma88, Lunaris lubią tę wiadomość

  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    A ja się melduje po zabiegu, jednak niepotrzebnie się tak stresowałam. Całość bezboleśnie i pobudka już na sali :) czekam 3 tygodnie na wynik

    teraz kalafiorek z ziemniaczkami i do wyrka :)

    Summer piękna beta, nie martw się na zapas :*

    cieszymy się z tobą że już po zabiegu :)


    aaa jak mi narobiłaś smaka na tego kalafiora z ziemniakami ;/ a tu do 17 lub 18 w pracy musze siedzieć

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj pojechałam do biedronki zrobić zakupy, miałam nienajlepszy humor, a do tego spotkałam aż 4 kobiety w zaawansowanej ciąży, mężowie ich w kolejce głaskali po brzuchach :), ech... kiedy to będzie.

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też byłam wczoraj w biedrze a tu jakby się umówiły 2 mamy z bliżniakami i 2 z pojedynczym wózkiem...

    jakoś też omijam parki gdzie ludzie z wózkami chwilowo mnie to dobija...

    a 13 czerwca szwagierka ma cesarkę... niby się cieszę ale tak bardzo chciałabym mieć już własne dziecko

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwas wrote:
    Ja wczoraj pojechałam do biedronki zrobić zakupy, miałam nienajlepszy humor, a do tego spotkałam aż 4 kobiety w zaawansowanej ciąży, mężowie ich w kolejce głaskali po brzuchach :), ech... kiedy to będzie.


    Dawniej potrafiłam sobie to wyobrazić, juz niepotrafie :(

    I teraz weszłam na fb a tam zdj koleżanki z testem ciążowym :( zazdroszczę (w dobrym znaczeniu) ja boje sie juz nawet M powiedzieć Ze jestem w ciazy a ci dopiero całemu światu bo z góry zakładam ze i tak sie nie uda donosić to przerażajace. Wczoraj gadałam z mamą i właśnie jej mówiłam ze ja w ciazy osiwieje i wpadnę w paranoje i nerwice :/ strach bedzie mnie zjadał jak rak

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam taki moment że mnie przerazaly kobiety e ciąży i z wózkami ale to było jak straciłam swoją ciąże a teraz już nawet nie zauważam tych kobiet poprostu są to są ostatnio dowiedziałam się że jedna znajoma planuje dziecko ale po wakacjach bo chce w maju rodzic hahahahahha i wiecie co jest najlepsze? Jej się uda za pierwszym razem bo ona ma takie szczęście e życiu :)
    Niech się jej wiedzie :) każdy zasługuje na szczęście

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • samba Znajoma
    Postów: 29 5

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Dziewczyny.
    To mój drugi cykl starań, jestem właśnie w trakcie płodnych dni. W pierwszym cyklu strasznie się zawiodłam, mimo iż miałam przeczucie, że się nie udało, to jednak jakąś glupiabnadzieja do końca mi towarzyszyła. Mam nadzieję, że czerwiec będzie szczęśliwy dla wielu z nas :)

    KateHawke, Flowwer lubią tę wiadomość

    samba

    hchys65g0mh6gij3.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wyjezdzie i co dzien spotykam na ulicy kobiety w zaawansowanej ciazy albo z wozkami, tez sobie zadaje pytanie kiedy ja bede w ciazy i szla z wozeczkiem na spacer? moj maz mowi jak przechodzimy kolo placu zabaw ze kiedys tam pojdziemy z wlasnym dzieckiem, a ja sie pytam kiedy to nastapi i czy w ogole to nastapi? :(

    Agniechaaaa tak jak pisamysmy malo kogo obchodzi los innej osoby, patrza na siebie i tylko o swojej rodzinie by gadali.

    Moja tesciowa by non stop gadala o wnukach, bo brat meza ma dwojke, a ja nie mam ani jednego i tylko Aniolki w niebie, tesciowa non stop mogla by o tych dzieciach gadac, ja rozumiem ze sie cieszy itp ale mi to sprawia bol wiedzac jaka jest u nas sytuacja. Smutne to jest.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dawniej potrafiłam sobie to wyobrazić, juz niepotrafie :(

    I teraz weszłam na fb a tam zdj koleżanki z testem ciążowym :( zazdroszczę (w dobrym znaczeniu) ja boje sie juz nawet M powiedzieć Ze jestem w ciazy a ci dopiero całemu światu bo z góry zakładam ze i tak sie nie uda donosić to przerażajace. Wczoraj gadałam z mamą i właśnie jej mówiłam ze ja w ciazy osiwieje i wpadnę w paranoje i nerwice :/ strach bedzie mnie zjadał jak rak
    O rety, nie wyobrażam sobie ogłaszać się z testem na fejsie, to trochę chore. Wcale Ci się nie dziwie, ja podobnie jakbym zaszła, to do drugiego trymestru jak nie dłużej będę pewnie kłębkiem nerwów i będę wypatrywać wszystkich symptomów, czy czasem nie zagraża poronienie. Ostatnio rozmawiałam też o tym ze znajomą, która borykała się z poronieniami, teraz ma dwójkę dzieci, pierwsze dziecko jest właśnie takie nerwowe, zamknięte w sobie, boi się wielu rzeczy i mówiła, że bardzo ciężko przechodziła tą ciążę w sensie psychicznym, a drugie totalny luzak. W sumie nie wiadomo, czy miało to jakiś wpływ, ale kto wie.

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samba wrote:
    Witam Dziewczyny.
    To mój drugi cykl starań, jestem właśnie w trakcie płodnych dni. W pierwszym cyklu strasznie się zawiodłam, mimo iż miałam przeczucie, że się nie udało, to jednak jakąś glupiabnadzieja do końca mi towarzyszyła. Mam nadzieję, że czerwiec będzie szczęśliwy dla wielu z nas :)

    Witamy :-) Rozgość się

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2017, 14:33

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Ja miałam taki moment że mnie przerazaly kobiety e ciąży i z wózkami ale to było jak straciłam swoją ciąże a teraz już nawet nie zauważam tych kobiet poprostu są to są ostatnio dowiedziałam się że jedna znajoma planuje dziecko ale po wakacjach bo chce w maju rodzic hahahahahha i wiecie co jest najlepsze? Jej się uda za pierwszym razem bo ona ma takie szczęście e życiu :)
    Niech się jej wiedzie :) każdy zasługuje na szczęście
    Hehe mnie też to zawsze śmieszy, jak słyszę coś takiego, ale pamiętam, że jak zaczynałam starania, to myślałam podobnie, a potem lekkie zdziwko brak naturalnych owulacji, a jak zobaczyłam wyniki męża po pół roku 1% żywotności plemników to się popłakałam. Biedny mój mąż :(

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby to były prorocze słowa Samba!

    samba lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Na wyjezdzie i co dzien spotykam na ulicy kobiety w zaawansowanej ciazy albo z wozkami, tez sobie zadaje pytanie kiedy ja bede w ciazy i szla z wozeczkiem na spacer? moj maz mowi jak przechodzimy kolo placu zabaw ze kiedys tam pojdziemy z wlasnym dzieckiem, a ja sie pytam kiedy to nastapi i czy w ogole to nastapi? :(

    Agniechaaaa tak jak pisamysmy malo kogo obchodzi los innej osoby, patrza na siebie i tylko o swojej rodzinie by gadali.

    Moja tesciowa by non stop gadala o wnukach, bo brat meza ma dwojke, a ja nie mam ani jednego i tylko Aniolki w niebie, tesciowa non stop mogla by o tych dzieciach gadac, ja rozumiem ze sie cieszy itp ale mi to sprawia bol wiedzac jaka jest u nas sytuacja. Smutne to jest.
    Ech te teściowe, może nie do końca rozumie Waszą sytuację i chce Was w ten sposób dopingować.

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    A gdzie mieszkasz ?

    Na polskim biegunie zimna, czyli Suwałki.
    Wcześniej to był Poznań, Warszawa, Rzym...
    Czyli zawsze duże miasto. Obawiam się, że będę musiała kursować albo do Białegostoku albo do Warszawy. Nigdzie bliżej nie znalazłam jeszcze żadnego specjalisty od niepłodnosci.

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ