X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata

Oceń ten wątek:
  • Słonecznik Ekspertka
    Postów: 163 114

    Wysłany: 24 maja 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, można dołączyć? :)

    Mój 5 cykl starań, właśnie nadeszła @ więc dopisuję się do czerwcowego testowania razem z Wami:)

    W czerwcu są urodziny Narzeczonego i moje, może prezent na Dzień Ojca nawet będzie :)

    Lunaris lubi tę wiadomość

    Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość.
    Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie

    11 CS

    LH/FSH w normie
    Prolaktyna 24.9
    Anemia :(
    Szelazo+KwasFoliowy
    1cs z Castagnusem
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 24 maja 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phnappy wrote:
    Psychicznie wydaje mi się, że tak... marzę o tym żeby być znowu w ciąży... :) Oczywiście będzie strach, ale teraz inaczej do tego podejdziemy - na pewno nie odważę się na tak rzadkie usg!!! Będziemy biegać co tydzień i od razu kupię detektor tętna. Będzie ciężko, ale obydwoje tak bardzo marzymy o małym potomku, że zniesiemy wszystko.. :)
    To była moja pierwsza ciąża, staraliśmy się ponad rok, dlatego teraz też nie chcę zwlekać. Jak na początku przeczytałam, że trzeba czekać 3 miesiące, to to byłaby dla mnie straszna katorga. Hormony buzują, plany porobiliśmy... tylko musimy wszystko przenieść na 2018 :) Jedziemy do Chorwacji - jeszcze dostałam zalecenie picia winka :D

    gg - a Ty masz jakieś zdiagnozowane problemy?

    Właśnie że wyniki badań mam ok, jeszcze M został do zbadania ale ciągle coś wypada u niego ze jest na antybiotyku i tak się odwleka. Jedynie to poronienie w marcu dało nam nadzieję że coś zaskoczyło. W tym cyklu jeszcze sprawdzę progesteron może on jest za niski na utrzymanie ciązy ale na razie gin nie chce nic dawać leków. Jedynie TSH mam w górnej granicy bo waha się od 1,99 do 2-47.

    AAA Chorwacja jest śliczna byłam tam 4 lata temu w lipcu :) czekam na opinie czy w czerwcu jest tam ciepło ja tym razem wybrałam grecję. Miałam tam lecieć po ślubie 2 lata temu jednak się nie udało i teraz na 2 rocznicę tam lecimy :) w Niedzielę wylot :) a w sobotę jeszcze zrobię badania progesteron i betę asekuracyjne - chociaż to dopiero 9 dpo będzie

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 24 maja 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słonecznik wrote:
    Hej dziewczyny, można dołączyć? :)

    Mój 5 cykl starań, właśnie nadeszła @ więc dopisuję się do czerwcowego testowania razem z Wami:)

    W czerwcu są urodziny Narzeczonego i moje, może prezent na Dzień Ojca nawet będzie :)
    Witamy i czekamy na dobre wieści :)

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Millvaa Przyjaciółka
    Postów: 73 111

    Wysłany: 24 maja 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phnappy, widzę, że dość nieprzyjemne doświadczenia za Tobą.. Też Wam trochę zajęło staranie się o pierwszą ciążę, były jakieś przeszkody zdiagnozowane po drodze?
    Wydaje mi się, na wakajacjach to naprawdę nie ma co sobie psuć przyjemności nie ma co się zabezpieczać ;) a skoro lekarz też dał zielone światło to tym bardziej! :)

    16udgov3jpneva83.png
    22cs - 15dpo bhcg 190,00 -> 17dpo bhcg 512,82
    21cs - cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abs wrote:
    Zielona1991 ja nie znam sie na wczesnych objawach ciąży ale dziewczyny może coś pomogą. O pierwszej ciąży dowiedziałam się w 7 tygodniu. Lada moment by mi brzuch urósł a i tak bym się nie kapnęła. Taka ze mnie sierota. U mnie 6 dpo i nic. Zero objawów czegokolwiek tylko cycki mi się w stanik nie mieszczą ale to chyba raczej standard. Niestety ja dopiero obserwuje się tak bardziej dokładnie 1 cykl z mierzeniem temp. I przysięgam, że nie mam pojęcia gdzie mam te szyjkę macicy... Trudna sprawa.
    Haha no to ja Cię pobije bo o pierwszej ciąży dowiedziałam się w 9 tygodniu:) mnie piersi nie bolą,są tak małe że niema co boleć. Jedynie sutki w okolicach owulacji były bardzo wrazliwe.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinowaemi wrote:
    Ja miałam dziś tak samo ale 3 dpo...
    Ciekawe co to może być skoro nie zagniezdzanie. Owulacja nie napewno bo zrobiłam test owulacyjny i Wogole się druga kreska nie pojawiła. Gdzie w pierwszej fazie druga zawsze jest,blada Ale jest .

  • Słonecznik Ekspertka
    Postów: 163 114

    Wysłany: 24 maja 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    Witamy i czekamy na dobre wieści :)
    Dziękuję, mam nadzieję, że wszystkie tu będziemy ogłaszać tylko dobre wieści :-)

    My w tym roku też kierunek Chorwacja, ale pod koniec sierpnia dopiero. Nie byłam t nigdy ale widziałam zdjęcia na Google i zapowiadają się cudowne wakacje :-D

    Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość.
    Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie

    11 CS

    LH/FSH w normie
    Prolaktyna 24.9
    Anemia :(
    Szelazo+KwasFoliowy
    1cs z Castagnusem
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 24 maja 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słonecznik wrote:
    Hej dziewczyny, można dołączyć? :)

    Mój 5 cykl starań, właśnie nadeszła @ więc dopisuję się do czerwcowego testowania razem z Wami:)

    W czerwcu są urodziny Narzeczonego i moje, może prezent na Dzień Ojca nawet będzie :)
    Oj też chciałabym M zrobić prezent na Dzień Ojca :D i tak w każdym cyklu starań znajduję sobie okazję do pozytywnego testu :D

    Czrna 81, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przygarnięcie mnie tu :( testowac pewnie nie bede ale potrzebuje gdzieś miec swoje miejsce :(

  • Słonecznik Ekspertka
    Postów: 163 114

    Wysłany: 24 maja 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Oj też chciałabym M zrobić prezent na Dzień Ojca :D i tak w każdym cyklu starań znajduję sobie okazję do pozytywnego testu :D

    Brak okazji to też jest okazja :-D poza tym codziennie jest jakieś święto więc zawsze można coś dopasować do danego dnia :-D np. Dzisiaj jest święto ślimaka :-) :-)

    Millvaa, Abs, innamorata88, malinowaemi lubią tę wiadomość

    Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość.
    Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie

    11 CS

    LH/FSH w normie
    Prolaktyna 24.9
    Anemia :(
    Szelazo+KwasFoliowy
    1cs z Castagnusem
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Przygarnięcie mnie tu :( testowac pewnie nie bede ale potrzebuje gdzieś miec swoje miejsce :(
    Chodz kochanie do nas ❤ .Pogadamy utulimy...

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 24 maja 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Przygarnięcie mnie tu :( testowac pewnie nie bede ale potrzebuje gdzieś miec swoje miejsce :(
    Tak bardzo mi przykro <tule> mogę sobie tylko wyobrazić co czujesz...
    Na majowym pisałaś że nie zniesiesz szpitala ja też tak miałam jak widnialo nade mną że ciąża Sue bie utrzyma a po wizycie gdzie okazało się że serduszko przestało bić pojechałam od razu do szpitala... U mnie długo czekali na zabieg ale wien że w niektórych szpitalach to szybciej robią, osobiście radziłbym jednak spróbować iść na zabieg jak już będzie 100% pewności że się nie udało, mimo wszystko lżej psychicznie jest jak już jest po wszystkim przepraszam jeśli moje słowa za bardzo bolą ale jako osoba która przechodziła niedawno podobna sytuację wiem że jednak szpital jest lepszy, mi zrobili badania na krzepliwośc i w tym kierunku teraz dalej się badam czy aby to nie jest problem i pamiętaj Agnieszko po każdej nawet najgorszej burzy wychodzi słońce...

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Tak bardzo mi przykro <tule> mogę sobie tylko wyobrazić co czujesz...
    Na majowym pisałaś że nie zniesiesz szpitala ja też tak miałam jak widnialo nade mną że ciąża Sue bie utrzyma a po wizycie gdzie okazało się że serduszko przestało bić pojechałam od razu do szpitala... U mnie długo czekali na zabieg ale wien że w niektórych szpitalach to szybciej robią, osobiście radziłbym jednak spróbować iść na zabieg jak już będzie 100% pewności że się nie udało, mimo wszystko lżej psychicznie jest jak już jest po wszystkim przepraszam jeśli moje słowa za bardzo bolą ale jako osoba która przechodziła niedawno podobna sytuację wiem że jednak szpital jest lepszy, mi zrobili badania na krzepliwośc i w tym kierunku teraz dalej się badam czy aby to nie jest problem i pamiętaj Agnieszko po każdej nawet najgorszej burzy wychodzi słońce...


    Ja juz jedną ciąże poroniłam w domu wiec nic mnie tu nie zdziwi a szpital dla mnie to najgorsze zło. Wiec ja wole jednak przeżyć to samotnie w domowym zaciszu i płaczu sama ze sobą :( tak poprostu mam i tak wole

  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 24 maja 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa - śledziłam Twoją historię, bardzo mi przykro :(
    Ja wolałam szpital, łatwiej mi było.. inne dziewczyny, położne, lekarze wszyscy byli bardzo pomocni.

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • Słonecznik Ekspertka
    Postów: 163 114

    Wysłany: 24 maja 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa tak mi przykro, mogę się tylko domyśleć co przechodzisz, czytając Twój podpis :(

    Tak zastanawiam się tylko, czy czasem rezygnując z wizyty w szpitalu nie robisz krzywdy swojemu organizmowi? Zawsze lepiej jest otrzymać fachową pomoc ... Zrobisz jak będziesz czuć, my Cię będziemy wspierać w każdej decyzji. Choć się nie znamy to mocno Ciebie tulę :*

    Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość.
    Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie

    11 CS

    LH/FSH w normie
    Prolaktyna 24.9
    Anemia :(
    Szelazo+KwasFoliowy
    1cs z Castagnusem
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 24 maja 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Przygarnięcie mnie tu :( testowac pewnie nie bede ale potrzebuje gdzieś miec swoje miejsce :(

    Agniechaaa, pewnie że przygarniemy. Ja wczerwcu też nie testuje, ale zaglądam regularnie. Trzymaj się kochana!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 24 maja 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ja juz jedną ciąże poroniłam w domu wiec nic mnie tu nie zdziwi a szpital dla mnie to najgorsze zło. Wiec ja wole jednak przeżyć to samotnie w domowym zaciszu i płaczu sama ze sobą :( tak poprostu mam i tak wole
    Rozumiem < tule>

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Millvaa Przyjaciółka
    Postów: 73 111

    Wysłany: 24 maja 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To pewnie też zależy od szpitala, bo w każdym pracują jednak inni ludzie i mają inne podejście. I każda jednak inaczej sobie radzi w tkaich chwilach, same wiemy, co dla nas jest najlepsze..

    16udgov3jpneva83.png
    22cs - 15dpo bhcg 190,00 -> 17dpo bhcg 512,82
    21cs - cb
  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 24 maja 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa - tak jak napisała Słonecznik - zastanów się nad szpitalem. U mnie było coś takiego, że poronienie nie ruszyło, a na zabiegu okazało się, że w macicy zbierało się baaardzo dużo krwi, straciłam jej bardzo dużo w czasie zabiegu i skakali wokół mnie, bo po zabiegu mdlałam i bardzo mocno krwawiłam. Dostałam kroplówki i było ok. Ale co najważniejsze byłam w szpitalu - w domu mogłoby nie być wesoło.

    To Twoja decyzja, przemyśl to - szpital daje bezpieczeństwo.

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słonecznik wrote:
    Agniechaaaa tak mi przykro, mogę się tylko domyśleć co przechodzisz, czytając Twój podpis :(

    Tak zastanawiam się tylko, czy czasem rezygnując z wizyty w szpitalu nie robisz krzywdy swojemu organizmowi? Zawsze lepiej jest otrzymać fachową pomoc ... Zrobisz jak będziesz czuć, my Cię będziemy wspierać w każdej decyzji. Choć się nie znamy to mocno Ciebie tulę :*


    Nie dostałam decyzji o tym ze mam sie zgłosić do szpiatala... mam sie pojawić u mojego gina prowadzącego za tydzień w klinice gdzie sie leczę. Wiece wizyta jest w poniedziałek. Po drugie po łyżeczkowanie każą mi czekać 3mc a ja jescZe nie wiem jaka bedzie moja decyzja i M moze będziemy chcieli kolejny transfer jak najszybciej wiec wtedy samoistne poronienie jest najlepsze, tymbardziej ze pęcherzyk jest mały bo nie odpowiada on tymi Tyg któremu powinien..

‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ