X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe testowanie, czyli wakacje z pasażerem na gapę ;)
Odpowiedz

Czerwcowe testowanie, czyli wakacje z pasażerem na gapę ;)

Oceń ten wątek:
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Siwulec Ty w Poznaniu mieszkasz?:)


    Już 10 lat ;)

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Mala90 Przyjaciółka
    Postów: 91 115

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivanillka wrote:
    Nenusia ja też rocznik 90 :-) tyle ze październik.
    Co do proga to jak w brzuchu była Żaneta to pamiętam że gin przepisał mi proga.

    Ja tez, ja tez :D

    Aga9090, Vivanillka lubią tę wiadomość

    7 cs,
    Grudzien 2017 - poronienie 6tc
    Euthyrox 50
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala90 wrote:
    Ja tez, ja tez :D
    To jest nas więcej :) jutro mam urodzinki ale nie wyprawiam w tym roku chce poprostu spokoju. Liczę, że eMek jakieś dobre ciacho upiecze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2018, 12:44

    ef36 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulcu obstawiam betę około 600 :P

    Siwulec lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec wrote:
    Już 10 lat ;)
    To się odezwę jak będę odwiedzać mamę , a planuje niedługo :)

    Siwulec lubi tę wiadomość

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezyjciada za niski hematokryt i do tego obniżone inne parametry krwi więc może warto sprawdzić żelazo i inne żeby zobaczyć czy nie masz anemii. Swoją drogą ja też mam zawsze co 3 miesiące taki hematokryt ale reszta wyników w miarę ok więc reumatolog mówi żebym się nim nie przejmowała. Może ktoś podpowie coś więcej?
    A u nas chyba nie będzie tego dziecia w tym cyklu. Małż nie zrobi mi tego dziecia jak ledwo się wysilila na dwa przytulania w dniach płodnych. Ale za to odpisali mi chociaż z Invimedu że moje zgłoszenie do badań klinicznych poszło dalej. Zobaczymy co z tego wyjdzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2018, 12:50

    ef36 lubi tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta, u mnie to z rzadka jest więcej niż dwa, wiec Ty mnie dziewczyno nie dołuj :P

    Frezycjada, no ja się nie znam za bardzo, ale jak pierwszą morfologie w ciąży miałam piękną to mi lekarz powiedział, żebym się nacieszyła, bo to ostatnia taka na najbliższe miesiace. Ciąża to sporo obciążenie więc pewnie coś tam żelazem posuplementują i będzie gites majonez :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta robiłam żelazo i ferrytyne dwa tygodnie temu i było w normie, dlatego teraz już nie robiłam... Nieeee wiem, kminie nad tym i kminie i nic nie wykminiłam :( a najgorsze jest to, że neutrofile rosły mi i w pierwszej ciąży i wszyscy mówili, że taki urok, ale jak pytam koleżanek to żadna nie miała ich podwyższonych... Zastanwia mnie też wynik BASO bo to chyba coś od białych krwinek, jeśli się nie myle....

  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    To się odezwę jak będę odwiedzać mamę , a planuje niedługo :)

    super :D :D :D
    czekam więc ;)

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia ja się wkurzam już powoli na niego bo chyba mu się wydaje że dziecko można zrobić w dowolnym dniu miesiąca jak będzie miał ochotę. Nie rozumie że mamy szansę raptem kilka dni podczas cyklu. Szału dostaję jak w te dni płodne wraca z pracy i jest na wkurwie, albo przez coś innego co go stresuje się odzywa tak że mam ochotę wyjść i nie wracać. A naprawdę nie chcę się z nim kłócić, bo podczas takiej niezdrowej atmosfery nie potrafię się przestawić na starania i coś zainicjować. Albo dni płodne mijają nic nie podzialaliśmy a on się do mnie dobiera kiedy już nie ma to sensu z jeśli chodzi o poczęcie. Ja wiem że są też potrzeby i popęd seksualny no ale ludzie skoro poza dniami płodnymi chce się ze mną bzykać to i podczas nich to nie powinna być jakaś smutna powinność
    No i się nagadalam ale musiało mi się "ulać"

    Malgonia lubi tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przyszła mi kiecka.
    11.49 zł nowa asosa. Może być na to nieszczęsne wesele?
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1781da94769d.jpg

    Patrycja20, Cheresta, Aga9090, by7mistake, bazylkove, Bocianiątko, Tosia2323, Siwulec, Jeżowa, Emiilka, patuniek86, blue00, nowa na dzielni, reset, MaryAnn, Karma88, Kotowa, Koteczka82, Nadzieja22, moyeu, Nat90, Morusek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie bardzo elegancko!
    Mam resztę wyników!
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/dae3dad18741.png

  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Resecik, taki ten 15.06 stoi samotny, nieobstawiony, to zapisz mnie z łaski swojej ;) bedzie wtedy u mnie jakis 11dpo.
    mam nadzieje ze nie będziesz zła jeśli popsuje Ci statystyki wątku?:)

    Minie, tak tak tak! Tylko ja osobiście troche skróciłabym długość. Gdzie Ty wynajdujesz takie perełki?!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2018, 13:08

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może trzeba byłoby jakieś poznańskie spotkanko zorganizować ;) kto jeszcze z okolic ;)??

    Bazylkove, trzymam kciuki za rozmowę i żebyś zaraz potem "wpadła" tak jak mamunia

    Kargo, Ty może poczekaj do Hsg, może będzie z kolei tak jak u Achia ;)?

    Reset ty jutro podglądasz te pęcherzyki ??

    Ps. naprawdę muszę zmienić avatar na dinozaurowy: 34/35 lat, starania ponad rok o pierwsze dziecko z M. (a na ovu jestem od 2016, tylko ujawniłam się na początku tego roku;))

    Siwulec lubi tę wiadomość

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minnie cud miód orzeszki <3
    Frezyjciada to skoro żelazo było w normie to może nic takiego się nie dzieje. Aż tak dokładnie się nie znam. A jak w pierwszej ciąży miałaś podwyższone neutrofile to jakoś się objawiało, coś było nie tak?

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    Malgonia ja się wkurzam już powoli na niego bo chyba mu się wydaje że dziecko można zrobić w dowolnym dniu miesiąca jak będzie miał ochotę. Nie rozumie że mamy szansę raptem kilka dni podczas cyklu. Szału dostaję jak w te dni płodne wraca z pracy i jest na wkurwie, albo przez coś innego co go stresuje się odzywa tak że mam ochotę wyjść i nie wracać. A naprawdę nie chcę się z nim kłócić, bo podczas takiej niezdrowej atmosfery nie potrafię się przestawić na starania i coś zainicjować. Albo dni płodne mijają nic nie podzialaliśmy a on się do mnie dobiera kiedy już nie ma to sensu z jeśli chodzi o poczęcie. Ja wiem że są też potrzeby i popęd seksualny no ale ludzie skoro poza dniami płodnymi chce się ze mną bzykać to i podczas nich to nie powinna być jakaś smutna powinność
    No i się nagadalam ale musiało mi się "ulać"

    chciałam zacytować a polubiłam.
    No u nas jest podobnie, tylko mój to sobie np lubił na ciężki trening iść a potem mówił, ze siły nie ma. A już najlepsze było jak raz narzekał, ze mu mówię, ze mam dni płodne i go to stresuje, a innym razem, ze nic nie powiedziałam, ze ma być wypoczęty. Ale w końcu doszedł już do tego, że sam na początku @ pyta kiedy to mniej więcej będzie. No wychodzi mu jak widać, ale chociaż ma chęci.
    Tak czy inaczej nie przejmuj się. W sumie dni płodne trwają jakieś 5 dni. Tak naprawdę to optymalnie by było dzień i 3 dni przed owulacją i to powinno wystarczyć. Reszta to tylko po to by był ruch "w interesie".
    Próbowałaś jakiś wspomagaczy?


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera wrote:
    Może trzeba byłoby jakieś poznańskie spotkanko zorganizować ;) kto jeszcze z okolic ;)??

    Bazylkove, trzymam kciuki za rozmowę i żebyś zaraz potem "wpadła" tak jak mamunia

    Kargo, Ty może poczekaj do Hsg, może będzie z kolei tak jak u Achia ;)?

    Reset ty jutro podglądasz te pęcherzyki ??

    Ps. naprawdę muszę zmienić avatar na dinozaurowy: 34/35 lat, starania ponad rok o pierwsze dziecko z M. (a na ovu jestem od 2016, tylko ujawniłam się na początku tego roku;))

    Kurcze byłam w Poznaniu w kwietniu, takie ładne miasto - zazdroszczę wam ścieżek rowerowych :)
    A może nad morze? Achia i Nika by się dokulały ;) ;) <3

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak po tych pierwszych badaniach nasienia jak mu wyszła morfologia 2% to mu kupiłam parenton chyba albo profertil nie pamiętam dokładnie. W każdym razie brał jak mu kupowałam, a kiedy go zapytałam jak tam te tabletki to powiedział że już ze dwa tygodnie nie bierze bo mu się skończyły. Ale słowem się nie zająknął że się kończą. Więc stwierdziłam że to nie ma sensu brać miesiąc potem przerwa i znowu kilka tabletek i tak w kółko. Dodam jeszcze że od stycznia się zbiera do powtórki badań i z miesiąca na miesiąc przekłada

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2018, 13:18

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    chciałam zacytować a polubiłam.
    No u nas jest podobnie, tylko mój to sobie np lubił na ciężki trening iść a potem mówił, ze siły nie ma. A już najlepsze było jak raz narzekał, ze mu mówię, ze mam dni płodne i go to stresuje, a innym razem, ze nic nie powiedziałam, ze ma być wypoczęty. Ale w końcu doszedł już do tego, że sam na początku @ pyta kiedy to mniej więcej będzie. No wychodzi mu jak widać, ale chociaż ma chęci.
    Tak czy inaczej nie przejmuj się. W sumie dni płodne trwają jakieś 5 dni. Tak naprawdę to optymalnie by było dzień i 3 dni przed owulacją i to powinno wystarczyć. Reszta to tylko po to by był ruch "w interesie".
    Próbowałaś jakiś wspomagaczy?

    Ja chyba w tym cyklu olewacyjnym, żeby mieć czyste sumienie zapowiem seksy raz na dwa dni i będę liczyła, że się wstrzelimy ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    chciałam zacytować a polubiłam.
    No u nas jest podobnie, tylko mój to sobie np lubił na ciężki trening iść a potem mówił, ze siły nie ma. A już najlepsze było jak raz narzekał, ze mu mówię, ze mam dni płodne i go to stresuje, a innym razem, ze nic nie powiedziałam, ze ma być wypoczęty. Ale w końcu doszedł już do tego, że sam na początku @ pyta kiedy to mniej więcej będzie. No wychodzi mu jak widać, ale chociaż ma chęci.
    Tak czy inaczej nie przejmuj się. W sumie dni płodne trwają jakieś 5 dni. Tak naprawdę to optymalnie by było dzień i 3 dni przed owulacją i to powinno wystarczyć. Reszta to tylko po to by był ruch "w interesie".
    Próbowałaś jakiś wspomagaczy?

    Ja chyba w tym cyklu olewacyjnym, żeby mieć czyste sumienie zapowiem seksy raz na dwa dni i będę liczyła, że się wstrzelimy ;)

‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ