X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy coś z tego będzie ?
Odpowiedz

Czy coś z tego będzie ?

Oceń ten wątek:
  • Magda_O Przyjaciółka
    Postów: 84 85

    Wysłany: 14 marca, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CaroOline wrote:
    Dziękuję 😘 chyba się przejadę na tą betę. A to nie jest tak że jak beta jest to i testy sikane wyjdą?
    W teorii tak, w praktyce różnie bywa. Lepiej robić apteczne, chociaż podobno z Rossmanna są dobre i dobrze się wybarwiają. Najczulsze testy zaczynają się od bety 10 mlU ale na forum jest pełno dziewczyn, którym 10mlU wyszedł negatywny, a 25mlU pozytywny - chociaż to przecież wbrew logice. Beta z krwi pokaże Ci najdokładniejszy wynik, później możesz powtarzać czy rośnie, żeby wiedzieć kiedy iść do ginekologa (najlepiej koło 6 -7 tygodnia, kiedy już będzie rozwijać się serduszko). Daj znać później jakie wyniki bety!

    MamaNeli lubi tę wiadomość

    👩32l &🧔‍♂️33l
    ▪️Starania od 11.2023
    ▪️04.24 cb
  • Agaaaaaaa Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 14 marca, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórzyłam dzisiaj płytkowy i taki wynik, blada ta druga kreseczka ale ją widzę i mam coraz większe nadzieje, że w końcu się udało...

    https://zapodaj.net/plik-nSkA0v1A7M

    Co do tego strumieniowego rozebrałam go z plastiku i są dwie krechy tylko jakby pasek przesunięty w jedną stronę ..:P

  • CaroOline Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 14 marca, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_O wrote:
    W teorii tak, w praktyce różnie bywa. Lepiej robić apteczne, chociaż podobno z Rossmanna są dobre i dobrze się wybarwiają. Najczulsze testy zaczynają się od bety 10 mlU ale na forum jest pełno dziewczyn, którym 10mlU wyszedł negatywny, a 25mlU pozytywny - chociaż to przecież wbrew logice. Beta z krwi pokaże Ci najdokładniejszy wynik, później możesz powtarzać czy rośnie, żeby wiedzieć kiedy iść do ginekologa (najlepiej koło 6 -7 tygodnia, kiedy już będzie rozwijać się serduszko). Daj znać później jakie wyniki bety!

    Dziękuję za informację dam znać jak będę miała dziś wynik bety


    Aga ja myślę że śmiało mogę poiwedzi3c Gratulacje 😘😘😘😁😁🌺🌹

  • Magda_O Przyjaciółka
    Postów: 84 85

    Wysłany: 14 marca, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaaaaaaa wrote:
    Powtórzyłam dzisiaj płytkowy i taki wynik, blada ta druga kreseczka ale ją widzę i mam coraz większe nadzieje, że w końcu się udało...

    https://zapodaj.net/plik-nSkA0v1A7M

    Co do tego strumieniowego rozebrałam go z plastiku i są dwie krechy tylko jakby pasek przesunięty w jedną stronę ..:P
    Całkiem ładna kreseczka! Gratulacje! ❤️

    Daga121222 lubi tę wiadomość

    👩32l &🧔‍♂️33l
    ▪️Starania od 11.2023
    ▪️04.24 cb
  • Paima Autorytet
    Postów: 496 930

    Wysłany: 14 marca, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaaaaaaa wrote:
    Powtórzyłam dzisiaj płytkowy i taki wynik, blada ta druga kreseczka ale ją widzę i mam coraz większe nadzieje, że w końcu się udało...

    https://zapodaj.net/plik-nSkA0v1A7M

    Co do tego strumieniowego rozebrałam go z plastiku i są dwie krechy tylko jakby pasek przesunięty w jedną stronę ..:P

    🎉💃🏼 Super!!!
    Gratulacje ☺️

    👩🏻32
    🧔🏻38

    👧🏻❤️2018
    9.03 II ❤️ 31 dzień cyklu (5cs)
    17.04 2.4cm 🍓 i ❤️
    13.05 prenatalne
    15.05 wizyta 🩺

    preg.png
  • Agaaaaaaa Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 14 marca, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny!
    Ja nadal w to nie wierzę i ból krzyża i brzucha traktuje jako nadchodzący okres 😜
    Jestem nadal w szoku ale podekscytowanie zaistniałą sytuacją wzrosło na maksa 😁

  • CaroOline Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 14 marca, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaaaaaaa wrote:
    Dziękuję dziewczyny!
    Ja nadal w to nie wierzę i ból krzyża i brzucha traktuje jako nadchodzący okres 😜
    Jestem nadal w szoku ale podekscytowanie zaistniałą sytuacją wzrosło na maksa 😁

    A mogła byś opisać objawy ? Ja od 5dpo cały czas mam bol jajnikow rozpychający ciągnący ciężko opisać... dziś mam 8dpo i trochę zelżal ale caly czas jest...

  • Agaaaaaaa Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 14 marca, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsze co skłoniło mnie do zrobienia testu to brak plamienia przed okresem. Od wielu cykli zawsze kilka dni przez okresem zaczynały się u mnie jakieś delikatne plamienia a potem przemieniało się to w okres. Tym razem czyściutko.
    Co do objawów nie odczuwałam nic szczegolnego do tej pory, teraz dopiero od dwóch dni delikatnie boli mnie podbrzusze i krzyż (taki typowy ból, który miałam zawsze przed okresem).
    Ale jestem gdzieś 13-14 dpo.

  • Justyna90 Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 14 marca, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaaaaaaa wrote:
    Pierwsze co skłoniło mnie do zrobienia testu to brak plamienia przed okresem. Od wielu cykli zawsze kilka dni przez okresem zaczynały się u mnie jakieś delikatne plamienia a potem przemieniało się to w okres. Tym razem czyściutko.
    Co do objawów nie odczuwałam nic szczegolnego do tej pory, teraz dopiero od dwóch dni delikatnie boli mnie podbrzusze i krzyż (taki typowy ból, który miałam zawsze przed okresem).
    Ale jestem gdzieś 13-14 dpo.

    Mam podobnie, kilka dni przed okresem mam zawsze plamienie. A wiesz czym było spowodowane to plamienie u Ciebie? Ilu dniowe miałaś cykle?

    👫33
    Starania od 12/2023
    Amh 0.34 ❗️
    Prolaktyna 24.7 ❗️
  • Agaaaaaaa Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 14 marca, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ostatnim czasie robiłam wszystkie badania łącznie z drożnością jajowodow, biorę letrox i dostinex. Miałam troszkę za wysoką prolaktyne we wcześniejszych badaniach. TSH było w normie ale ginekolog/endokrynolog delikatnie chciała obniżyć i ostatecznie miałam jeden z kawałkiem.
    W ostatnim czasie wszystkie badania wychodziły mi w normie więc już przestałam się doszukiwać przyczyn tego plamienia przed okresem.
    Długość cykli to u mnie ostatnio 24-28 dni.

  • CaroOline Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 14 marca, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga a byłaś na becie ? Ile masz do @?

  • Agaaaaaaa Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 14 marca, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, jeszcze nie byłam. Wczoraj i dzisiaj testowałam w domu. W sumie już mam termin @, w ostatnim cyklu skok temperatury by dosyć szybko więc teoretycznie maksymalnie dzisiaj/jutro powinnam mieć @.

  • CaroOline Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 14 marca, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w okolicach @ jaka masz temperaturę teraz przy 2 kreskach a jaka miałaś na @ ? Mierzysz rano ?

  • CaroOline Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 14 marca, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopochwowo czy pod język?

  • Agaaaaaaa Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 14 marca, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam komputerek cyklu i mięrze rano pod językiem. Generalnie przy @ spada mi do ok. 36,3, przed @ przeważnie miałam na poziomie 36.65-36.9. Teraz mam cały czas ok. 36,85 -36,9. Ale generalnie temperatura się nie sugerowałam bo potrafiła mi spadać dopiero w 1-2 dniu @ ostatnio.
    Jednak wcześniej zawsze też były te temperatury bardziej zróżnicowaneu mnie przed @, potrafiła jeden dzień troszkę zleciec w dół a potem znowu rosła i tak do @. W tym cyklu jakaś taka bardziej stabilna jest w drugiej połowie cyklu ale może to przypadek. Chyba tylko jeden dzień gdzieś ok. 6-7 dpo jeden dzień była odrobine nizsza a tak to cały czas w przedziale 36,8-36,9

  • Daga121222 Ekspertka
    Postów: 138 110

    Wysłany: 14 marca, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaaaaaaa wrote:
    Powtórzyłam dzisiaj płytkowy i taki wynik, blada ta druga kreseczka ale ją widzę i mam coraz większe nadzieje, że w końcu się udało...

    https://zapodaj.net/plik-nSkA0v1A7M

    Co do tego strumieniowego rozebrałam go z plastiku i są dwie krechy tylko jakby pasek przesunięty w jedną stronę ..:P
    Gratulacje! 🥳
    Piękna kreseczka 🥰

    👱🏻‍♀️28
    🧑🏻‍🦱28

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015
    💍2019
    💒12.08.2022


    Starania od: 02.2023

    💊 magnez, olej z wiesiołka, wit D, fertistim, omega 3
  • Agaaaaaaa Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 14 marca, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wytrzymałam i w trakcie pracy wyskoczyłam do apteki po kolejny test. Tym razem taka bladziutka ta kreseczka, że znowu zaczęłam mieć większe wątpliwości tym bardziej że nadal się czuję jak na @.
    Co za rollecoster emocjonalny 😛
    Kupiłam jeszcze jeden na jutro rano i już nie mogę się doczekać poranka 😁

    https://zapodaj.net/plik-qyN1pIH2XZ

  • CaroOline Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 14 marca, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaaaaaaa wrote:
    Nie wytrzymałam i w trakcie pracy wyskoczyłam do apteki po kolejny test. Tym razem taka bladziutka ta kreseczka, że znowu zaczęłam mieć większe wątpliwości tym bardziej że nadal się czuję jak na @.
    Co za rollecoster emocjonalny 😛
    Kupiłam jeszcze jeden na jutro rano i już nie mogę się doczekać poranka 😁

    https://zapodaj.net/plik-qyN1pIH2XZ
    Ja myślę że to na milion procent będzie dzidziuś 🤩❤️

  • Daga121222 Ekspertka
    Postów: 138 110

    Wysłany: 15 marca, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CaroOline wrote:
    Ja myślę że to na milion procent będzie dzidziuś 🤩❤️

    Zrobiłaś betę?

    👱🏻‍♀️28
    🧑🏻‍🦱28

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015
    💍2019
    💒12.08.2022


    Starania od: 02.2023

    💊 magnez, olej z wiesiołka, wit D, fertistim, omega 3
  • CaroOline Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 15 marca, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    Zrobiłaś betę?
    Nie zrobiłam
    Dziś znów zrobiłam test pink i bielutki 😮‍💨 a to już dziś 9 dpo i 5 dni przed @

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ