X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy coś z tego będzie ?
Odpowiedz

Czy coś z tego będzie ?

Oceń ten wątek:
  • CaroOline Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 13 marca, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie staraczki i ciężaróweczki 🥰
    Wiem że każda z nas gdzieś tam wariuje przed tym testem ale ja to z moją nerwicą już nie wiem co myśleć.
    Może wy coś podpowiecie Czy to może być ciąża.
    Ostatnia @ 20.02 akurat we wszystkie płodne dni uprawialiśmy z mężem miłość.. ogólnie nie zabezpieczamy się ale na 2 dni przed owulacją prawdopodobnie ( ponieważ mąż nie jest pewny ) doszło do sytuacji że mąż myślał że mu się chce kończyć ale jednak nie i nie jest pewien czy coś do środka nie poleciało... ogólnie ja bym się cieszyła jeśli by tak było owulacja miała miejsce 6.03
    Od 2 dni czuje bol jajnikow .. dodam że nawet przed okresem nigdy nie mam bóli więc jest to dla mnie dziwne , natomiast raz słabiej raz bardziej . Piersi nie bolesne ale pokazały się takie jak by "pryszcze" na brodawkacg ogólnie senna jestem i wczoraj i dziś robiłam test bo niemoge wytrzymać 🫣 oczywiście negatywny .. jest sens już ość na Betę czy lepiej poczekać tw 8 dni do miesiączki? Cykl 28dni
    Pomooocy 🫣🫣😁

  • Daga121222 Ekspertka
    Postów: 138 110

    Wysłany: 13 marca, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CaroOline wrote:
    Witam wszystkie staraczki i ciężaróweczki 🥰
    Wiem że każda z nas gdzieś tam wariuje przed tym testem ale ja to z moją nerwicą już nie wiem co myśleć.
    Może wy coś podpowiecie Czy to może być ciąża.
    Ostatnia @ 20.02 akurat we wszystkie płodne dni uprawialiśmy z mężem miłość.. ogólnie nie zabezpieczamy się ale na 2 dni przed owulacją prawdopodobnie ( ponieważ mąż nie jest pewny ) doszło do sytuacji że mąż myślał że mu się chce kończyć ale jednak nie i nie jest pewien czy coś do środka nie poleciało... ogólnie ja bym się cieszyła jeśli by tak było owulacja miała miejsce 6.03
    Od 2 dni czuje bol jajnikow .. dodam że nawet przed okresem nigdy nie mam bóli więc jest to dla mnie dziwne , natomiast raz słabiej raz bardziej . Piersi nie bolesne ale pokazały się takie jak by "pryszcze" na brodawkacg ogólnie senna jestem i wczoraj i dziś robiłam test bo niemoge wytrzymać 🫣 oczywiście negatywny .. jest sens już ość na Betę czy lepiej poczekać tw 8 dni do miesiączki? Cykl 28dni
    Pomooocy 🫣🫣😁

    Za wcześnie na jakiekolwiek objawy 🙂 mnie w każdym cyklu praktycznie bolą jajniki i jest to normalne.
    Musisz jeszcze trochę poczekać. Najlepiej do dnia miesiączki.
    Ale trzymam kciuki by się udało 🥰🤗

    👱🏻‍♀️28
    🧑🏻‍🦱28

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015
    💍2019
    💒12.08.2022


    Starania od: 02.2023

    💊 magnez, olej z wiesiołka, wit D, fertistim, omega 3
  • CaroOline Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 13 marca, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    Za wcześnie na jakiekolwiek objawy 🙂 mnie w każdym cyklu praktycznie bolą jajniki i jest to normalne.
    Musisz jeszcze trochę poczekać. Najlepiej do dnia miesiączki.
    Ale trzymam kciuki by się udało 🥰🤗


    Dziękuję 🥰 ja właśnie pierwszy raz mam taki bol jak by rozpychanie .. 🙈 mam nadzieję że to jednak będą jakieś objawy . A jest opcja że beta by wyszła szybciej ? Niż w dniu spodziewanej @?

  • Daga121222 Ekspertka
    Postów: 138 110

    Wysłany: 13 marca, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że na pewno może wyjść szybciej

    👱🏻‍♀️28
    🧑🏻‍🦱28

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015
    💍2019
    💒12.08.2022


    Starania od: 02.2023

    💊 magnez, olej z wiesiołka, wit D, fertistim, omega 3
  • CaroOline Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 13 marca, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny , właśnie wyszłam z pod prysznica ! Jestem tak nakręcona ze mogę być w ciąży ze postanowiłam sama pod prysznicem zobaczyć szyjke .. Więc wzięłam paluch i zajechałam sobie tam . Poczułam coś twardego i jak by lekko rozchylone usta 🙈 delikatnie objechałam paluchem i wyciągam dużo białego gęstego ciągnącego się śluzu.. martwię się co to mogło być.. trochę się z palca spłukało ale zdążyłam zrobić zdjęcie "resztki" tylko nie wiem jak to tu wrzucić.. przypominam ze to 8 dzień po owulacji.. czy to mógł być czop ? Proszę dajcie znać bo zwarjuje .. czy nic się nie stanie jeśli ewentualnie to to ?

  • CaroOline Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 13 marca, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam że podbrzusze cały czas pobolewa ale nie jest to bol którego nieda się znieść

  • CaroOline Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 13 marca, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało się dodaje linki
    https://zapodaj.net/plik-YOp27DqOYI
    https://zapodaj.net/upload#single

  • Chesterka1124 Autorytet
    Postów: 384 284

    Wysłany: 13 marca, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku ewentualnej ciąży nie powinno się badać szyjki, można sobie zaszkodzić... Jak nie chcesz czekać na test to leć na betę.

    26.02.2021 II ❤️
    15.03.2021 jest ❤️
    30.04.2021 👼 😢
    26. 11.2021 II ❤️
    3.12.2021 puste jajo 😭
    28.02.2022 II ❤️
    23.03.2022 jest ❤️ 7tc
    4.11.2022 David 3700g szczęścia
    10 2023 poronienie 7tc 💔

    1.01.2024 starania o kolejną kruszynkę ❤️

    4 2024 biochem

    Jedno szczęście już mam ale serce pragnie więcej 🥺

    age.png
  • CaroOline Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 13 marca, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chesterka1124 wrote:
    Na początku ewentualnej ciąży nie powinno się badać szyjki, można sobie zaszkodzić... Jak nie chcesz czekać na test to leć na betę.

    Ale wyjdzie po 8 dniach od ow ?

  • CaroOline Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 13 marca, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chesterka1124 wrote:
    Na początku ewentualnej ciąży nie powinno się badać szyjki, można sobie zaszkodzić... Jak nie chcesz czekać na test to leć na betę.

    Może to być ew. Ciaza ? Czy takie "gluty "są normalne.. miałam wrażenie że jest to suche i lepkie

  • Agaaaaaaa Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 13 marca, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, co myślicie o takim teście pink strumieniowy? Jest jakaś nadzieja, zrobiony w 26 dniu cyklu przy cyklach 24-28 dni. Dosyć długo już się staramy.

    https://zapodaj.net/plik-NnKSjh9Kmk

  • Paima Autorytet
    Postów: 496 930

    Wysłany: 13 marca, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaaaaaaa wrote:
    Cześć, co myślicie o takim teście pink strumieniowy? Jest jakaś nadzieja, zrobiony w 26 dniu cyklu przy cyklach 24-28 dni. Dosyć długo już się staramy.

    https://zapodaj.net/plik-NnKSjh9Kmk

    A rozbierz go /zdemontuj/ zniszcz osłonkę
    Nie wiem jak to nazwać ale wrzuć zdjęcie bez plastiku 🙄
    Takiego jeszcze nie widziałam.
    Wygląda jakby pasek sie przesunął
    Ale jeśli są dwie kreski to może , może ... ☺️✊🏼

    👩🏻32
    🧔🏻38

    👧🏻❤️2018
    9.03 II ❤️ 31 dzień cyklu (5cs)
    17.04 2.4cm 🍓 i ❤️
    13.05 prenatalne
    15.05 wizyta 🩺

    preg.png
  • Agaaaaaaa Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 13 marca, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie jakby jedna i druga kredka nie wypadła po środku, a ta druga już zupełnie przy krawędzi się pojawiła z zaskoczenia...

  • Paima Autorytet
    Postów: 496 930

    Wysłany: 13 marca, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaaaaaaa wrote:
    Właśnie jakby jedna i druga kredka nie wypadła po środku, a ta druga już zupełnie przy krawędzi się pojawiła z zaskoczenia...

    Powtórz test jutro rano ☺️

    👩🏻32
    🧔🏻38

    👧🏻❤️2018
    9.03 II ❤️ 31 dzień cyklu (5cs)
    17.04 2.4cm 🍓 i ❤️
    13.05 prenatalne
    15.05 wizyta 🩺

    preg.png
  • CaroOline Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 13 marca, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co myślicie o tym moim "glucie"

  • Daga121222 Ekspertka
    Postów: 138 110

    Wysłany: 14 marca, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CaroOline wrote:
    Może to być ew. Ciaza ? Czy takie "gluty "są normalne.. miałam wrażenie że jest to suche i lepkie

    To jest normalna wydzielina znajdująca się w szyjce. Nie sugeruj się śluzem. Bo nawet jeśli to pojawia się on w późniejszym etapie ciąży.
    Chcesz mieć pewność to zrób betę.

    👱🏻‍♀️28
    🧑🏻‍🦱28

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015
    💍2019
    💒12.08.2022


    Starania od: 02.2023

    💊 magnez, olej z wiesiołka, wit D, fertistim, omega 3
  • CaroOline Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 14 marca, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    To jest normalna wydzielina znajdująca się w szyjce. Nie sugeruj się śluzem. Bo nawet jeśli to pojawia się on w późniejszym etapie ciąży.
    Chcesz mieć pewność to zrób betę.

    Dobrze ale czy na tym etapie już wyjdzie ?

  • Magda_O Przyjaciółka
    Postów: 84 85

    Wysłany: 14 marca, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CaroOline wrote:
    Dobrze ale czy na tym etapie już wyjdzie ?
    Nikt Ci na to nie odpowie bo to zależy od organizmu, ile jesteś po owu? 8 dni? Jest szansa że beta się pokaże, jednak jeśli wyjdzie poniżej 5 to i tak jest dalej szansa, że jesteś w ciąży. Najlepiej zrobić test w dniu spodziewanej miesiączki. Jak jesteś niecierpliwa to idź na betę dziś, zawsze później możesz powtórzyć.

    CaroOline lubi tę wiadomość

    👩32l &🧔‍♂️33l
    ▪️Starania od 11.2023
    ▪️04.24 cb
  • Magda_O Przyjaciółka
    Postów: 84 85

    Wysłany: 14 marca, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaaaaaaa wrote:
    Cześć, co myślicie o takim teście pink strumieniowy? Jest jakaś nadzieja, zrobiony w 26 dniu cyklu przy cyklach 24-28 dni. Dosyć długo już się staramy.

    https://zapodaj.net/plik-NnKSjh9Kmk
    Ale dziwoląg z tego testu 🤔 ja bym się nakręciła, że moze jest pozytywny 😉 najlepiej jutro powtórzyć. Trzymam kciuki!

    👩32l &🧔‍♂️33l
    ▪️Starania od 11.2023
    ▪️04.24 cb
  • CaroOline Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 14 marca, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_O wrote:
    Nikt Ci na to nie odpowie bo to zależy od organizmu, ile jesteś po owu? 8 dni? Jest szansa że beta się pokaże, jednak jeśli wyjdzie poniżej 5 to i tak jest dalej szansa, że jesteś w ciąży. Najlepiej zrobić test w dniu spodziewanej miesiączki. Jak jesteś niecierpliwa to idź na betę dziś, zawsze później możesz powtórzyć.

    Dziękuję 😘 chyba się przejadę na tą betę. A to nie jest tak że jak beta jest to i testy sikane wyjdą?

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ