X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy ktoś ma na sprzedaż? I czy to się sprawdza?
Odpowiedz

Czy ktoś ma na sprzedaż? I czy to się sprawdza?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • MartaS89 Koleżanka
    Postów: 47 3

    Wysłany: 31 marca 2022, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania007 wrote:
    Wydaje mi się ze już chyba nie ma sensu, szkoda ze nie numerowalas tych testów to by było wiadomo czy jasnialy.
    To ma jakieś znaczenie? Bo według instrukcji wszystkie były negatywne i na to zwracałam uwagę,że jak jest jaśniejsza to negatywny. Wysłałam zaproszenie do grona znajomych, miło by było gdybyś przyjęła, dopiero zaczynam starania i super gdybym mogła z kimś porozmawiać.

  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1135

    Wysłany: 31 marca 2022, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaS89 wrote:
    To ma jakieś znaczenie? Bo według instrukcji wszystkie były negatywne i na to zwracałam uwagę,że jak jest jaśniejsza to negatywny. Wysłałam zaproszenie do grona znajomych, miło by było gdybyś przyjęła, dopiero zaczynam starania i super gdybym mogła z kimś porozmawiać.
    Ma znaczenie bo prawdopodobnie był rozcieńczony mocz. Nie wiem czy jest to w instrukcji opisane czy nie ale tak jest na pewno. Poprostu nie wyłapałam piku.

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • MartaS89 Koleżanka
    Postów: 47 3

    Wysłany: 31 marca 2022, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania007 wrote:
    Ma znaczenie bo prawdopodobnie był rozcieńczony mocz. Nie wiem czy jest to w instrukcji opisane czy nie ale tak jest na pewno. Poprostu nie wyłapałam piku.
    Aż wstyd,że jestem zielona w tych sprawach 🤔 dziękuję,że mi pomagasz. Postaram się w przyszłym cyklu udać na monitoring,jeśli nie to chociaż będę wiedziała jak robić testy,oznaczać je i robić rano i wieczorem? 2 testy dziennie?

  • MartaS89 Koleżanka
    Postów: 47 3

    Wysłany: 31 marca 2022, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania007 długo się starałaś o pierwszą ciążę?

  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1135

    Wysłany: 31 marca 2022, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaS89 wrote:
    Hania007 długo się starałaś o pierwszą ciążę?
    Zaszłam w 4 cyklu sukcesywnej analizy symptomów😆 ogólnie im bliżej owulacji tym lepiej. Statystycznie w owulacje jest 33% szans na ciąże. A Wy dopiero zaczynacie się starać?

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • MartaS89 Koleżanka
    Postów: 47 3

    Wysłany: 31 marca 2022, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania007 wrote:
    Zaszłam w 4 cyklu sukcesywnej analizy symptomów😆 ogólnie im bliżej owulacji tym lepiej. Statystycznie w owulacje jest 33% szans na ciąże. A Wy dopiero zaczynacie się starać?
    Tak dopiero,bo musiałam odczekać 6 miesięcy od operacji.

  • MartaS89 Koleżanka
    Postów: 47 3

    Wysłany: 31 marca 2022, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania007 wrote:
    Zaszłam w 4 cyklu sukcesywnej analizy symptomów😆 ogólnie im bliżej owulacji tym lepiej. Statystycznie w owulacje jest 33% szans na ciąże. A Wy dopiero zaczynacie się starać?
    Kupiłam też termometr elektroniczny do dwóch miejsc po przecinku,dziś przyszedł. Gdzie najlepiej mierzyć temperaturę?

  • MartaS89 Koleżanka
    Postów: 47 3

    Wysłany: 31 marca 2022, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem,że temperaturę się mierzy z rana przed wstaniem z łóżka,ale zmierzyłam teraz tak z ciekawości pod językiem i pokazuje 37,30 stopni

  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1135

    Wysłany: 31 marca 2022, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaS89 wrote:
    Wiem,że temperaturę się mierzy z rana przed wstaniem z łóżka,ale zmierzyłam teraz tak z ciekawości pod językiem i pokazuje 37,30 stopni
    W ciągu dnia te pomiary nic nie wnoszą, najlepiej mierzyć w pochwie, pomiqry są dokładniejsze niż pod językiem. Temperatura bardzo dużo wnosi do obserwacji ☺️ Najlepiej zacząć od początku cyklu lub tuż po skończonej @.

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • MartaS89 Koleżanka
    Postów: 47 3

    Wysłany: 31 marca 2022, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania007 wrote:
    W ciągu dnia te pomiary nic nie wnoszą, najlepiej mierzyć w pochwie, pomiqry są dokładniejsze niż pod językiem. Temperatura bardzo dużo wnosi do obserwacji ☺️ Najlepiej zacząć od początku cyklu lub tuż po skończonej @.
    Chyba jeśli w pochwie to lepiej po skończonej miesiączce.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ