X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie czy moge być w ciąży???
Odpowiedz

czy moge być w ciąży???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Ewciaxxx Znajoma
    Postów: 25 3

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej można już gratulować? ;) i dziękuję za odpowiedź. ;) U mnie jeszcze 5 dni do miesiączki i dzisiaj tak jakby zeszło ze mnie ciśnienie, piersi mnie już nawet nie bolą. Wczoraj pół wieczora przeleżałam na brzuchu i oglądalam seriale a jak dorwałam się do czekolady to prawie całą zjadłam... ;) dzisiaj jak wstałam nie miałam żadnego śluzu, suchość. I nie wiem czy spodziewać się miesiączki czy raczej nie

  • Ewciaxxx Znajoma
    Postów: 25 3

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy podwyższona temperatura przed okresem jest normalna?

  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwyższona temperatura może zwiastować ciążę.
    Hm, czy Ty nie możesz po prostu siknąć w test/iść na betę :D?

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co widzę, już 3 lata temu miałaś podobne dylematy więc chyba jednak nie dostałaś porządnej nauczki. Jeśli nie chcesz być w ciąży to na Boga zacznij się zabezpieczać a nie doszukiwać ciąży bo masz smaka na kaupstę czy Ci za gorąco w nocy ! Litości !

    Proponuję wizytę u ginekologa, który doradzi najlepszy dla Ciebie sposób na zabezpieczenie.

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Ewciaxxx Znajoma
    Postów: 25 3

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak - dwa lata temu też miałam taki problem gdy przeżyłam swój pierwszy raz i umierałam ze strachu ze względu na moją niewiedze. Minęły dwa lata a ja znowu mam ten problem i mimo większego doświadczenia i znajomości swojego ciała dzisiaj podobnie umieram ze strachu jak dwa lata temu. I tak, wiem że to forum dla kobiet które mają dzieci lub się starają ale ja nie uważam że to powód do naskakiwania na mnie bo chciałam się o coś zapytać, kogoś się doradzić, może z kimś porozmawiać. Czasem łatwiej jest wyrzucić z siebie coś w sieci niż powiedzieć to dobrej koleżance. O ile się taką ma...
    W ogóle nie wstydze się moich pytań i tego co napisałam i na szczęście są osoby które potrafiły mi normalnie odpowiedzieć a nie przeglądać moje wątki i wytykać błędy. Nie wstydze się tego że w wieku 22 lat jeszcze troche się boje. Zachowałam się nieodpowiedzialnie i mam taką świadomość.
    A test zrobie, dziękuję.
    Poczekam tylko do terminu spodziewanej miesiączki.
    Pozdrawiam

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z Twojego pierwszego postu nie wynika żebyś nabyła większego doświadczenia w tym temacie. Jesteś dorosłą kobietą i może czas najwyższy dokształcić się w temacie i dowiedzieć się co to dni płodne, owulacja, faza lutealna. Nic nie stracisz a tylko zyskasz na przyszłość. Skoro rozpoczęłaś współżycie to czas najwyższy zastanowić się jak w bezpieczny sposób to robić a nie płakać po fakcie.

    _Hope_, Karma88 lubią tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Ewciaxxx Znajoma
    Postów: 25 3

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dzisiaj trzy dni przed spodziewaną miesiączką zrobiłam test ciążowy - domowe lavoratorum express baby czy coś takiego. Nie zrobiłam go z porannego moczu tylko jakoś ok. 9 i to było trzecie siku :) musiałam się opić soku pomarańczowego zeby nasiusiac bo ze stresu nic mi nie chciało lecieć.
    Test wyszedł negatywny, jedna gruba kreska ani cienka drugiej. Uważacie że jest juz wiarygodny?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzizas nadal kontunuujesz to wariactwo? :D
    Tak formułujesz pytania żeby ci ktoś w końcu potwierdził ze możesz jednak w ciąży być?!

    Powiem ci ze zaskakuje mnie takie podejście i niedojrzalosc. W wieku 22 lat to ja już mialam 2 letnie dziecko. Teraz będzie kończyć 13 lat i chyba więcej rozumu niż ty. Jak sie chce uniknąć ciąży to sie ZABEZPIECZA.

  • Ewciaxxx Znajoma
    Postów: 25 3

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie rozumiem czemu Ty tak na mnie naskakujesz? Jak coś Ci nie odpowiada to ja nie proszę akurat Ciebie o odpowiedź. I to że Ty w moim wieku miałaś już dziecko to nie znaczy że ja chce. To nie jest dla mnie problem aby przyznac się do winy i stwierdzić TAK ZACHOWAŁAM SIĘ NIEODPOWIEDZIALNIE. Ale to co spalisz mnie na stosie czy jak? Czy sprawia Ci satysfakcje że się ze mnie nabijasz?
    Mimo wszystko życze wszystkiego dobrego i odpuść mi już bo naprawde ja za swoje błędy już się nastresowałam. Dziękuje.

  • Ewciaxxx Znajoma
    Postów: 25 3

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps. Stosunek był zabezpieczony - niepokoił mnie ogromny ból piersi od połowy cyklu stąd mój wątek na forum, pytania i obawy oraz test ciążowy. Bardzo dziękuję Ci za ,,pomoc" i bez odbioru.

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałam Ci wcześniej żebyś się zainteresowała tematem i dowiedziała co to jest owulacja, dni płodne itp. Gdybyś odrobinę poczytała wiedziałabyś że objawy, które Cię "męczą" od połowy cyklu jak sama napisałaś mogą oznaczać wzrost progesteronu i stąd wszystkie objawy. Pewnie nie wiesz nawet co to jest progesteron więc szkoda nawet pisać... Nikt Ci tu nie wywróży czy Twój test z 3 rozwodnionego moczu jest wiarygodny.
    Tak w ogóle to jest forum dla kobiet starających się o dziecko a nie nastolatek niepotrafiących się zabezpieczyć.

    Aga9090, Lavendova, Ola_staraczka lubią tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka, bo my wróżki jesteśmy :P

    Meśka lubi tę wiadomość

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga9090 wrote:
    Meśka, bo my wróżki jesteśmy :P

    Daj spokój, żeby to jeszcze nastolatka zadawała takie pytania to bym się nie zdziwiła ale 22 letnia dorosła kobieta... to włos się jeży na głowie.

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt na ciebie nie naskakuje a wręcz przeciwnie wiele dziewczyn odpowiedzialo ci rzeczowo. A ty dalej swoje. To naprawdę nie jest jakaś fizyka nuklearna którą ciężko pojąć, wystarczy sobie poczytać w internecie. Masz 22 lata naprawdę jesteś w stanie to ogarnąć sama.

    I tak jak mówię, skoro sie nie chce miec dziecka to się zabezpiecza. Odpowiednio.

    Również na każdym teście ciążowym jest napisane w ulotce w jaki sposób go wykonac prawidlowo. Czyli generalnie z porannego pierwszego moczu, nie trzeciego rozeodnionego litrami soku. Moze nie byc miarodajny. Ale pewnie tego tez nie ogarniasz.

  • Aleale Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 14 listopada 2022, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej i jak tam Ewcia, byłas w ciazy ? :D

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ