Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy mogę być w ciąży? Testy negatywne, 18 dzień po PREGNYLU.
Odpowiedz

Czy mogę być w ciąży? Testy negatywne, 18 dzień po PREGNYLU.

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • dd1987 Znajoma
  Postów: 16 1

  Wysłany: 22 stycznia 2017, 15:38

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Po raz pierwszy umieszczam wpis na forum :) Potrzebuję pomocy. Zaczęliśmy z partnerem starania o potomka. Stwierdzono u mnie PCOS i podjęłam leczenie w tym kierunku. Jestem po pierwszym cyklu z clo, 12dc miałam zastrzyk z pregnylu 5000, od 16dc przyjmuję dwa razy dziennie dopochwowo luteinę. Dzisiaj jest 29dc i nie dostałam jeszcze @, pomimo tego, że od tygodnia mam ból w podbrzuszu (taki jak przed @). Zrobiłam już 4 testy ciążowe, w różnych dniach cyklu, dzisiaj ostatni. Za każdym razem wynik był negatywny. Czy jest jeszcze możliwe, że jestem w ciąży?

 • KarolinaSeven Autorytet
  Postów: 329 152

  Wysłany: 22 stycznia 2017, 16:05

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Mi dr kazał odstawić luteine jeśli test lub beta będą negatywne 12 dni po owulacji, więc podejrzewam że jeśli odstawisz luteine to okres przyjdzie bo póki co, jest blokowany przez leki...
  Na Twoim miejscu dla upewnienia zrobilabym bete z krwi i jesli wynik bedzie negatywny odstawilabym luteine.

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2017, 16:01

  dd1987 lubi tę wiadomość

  bl9ci09kxvg5tkmx.png
  bfarxzdvab0ihkjr.png
  20.08.2016 r. - III IUI niepękniete pęcherzyki a tu niespodzianka! :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego