X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy mogę być w ciąży? Testy negatywne, 18 dzień po PREGNYLU.
Odpowiedz

Czy mogę być w ciąży? Testy negatywne, 18 dzień po PREGNYLU.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dd1987 Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po raz pierwszy umieszczam wpis na forum :) Potrzebuję pomocy. Zaczęliśmy z partnerem starania o potomka. Stwierdzono u mnie PCOS i podjęłam leczenie w tym kierunku. Jestem po pierwszym cyklu z clo, 12dc miałam zastrzyk z pregnylu 5000, od 16dc przyjmuję dwa razy dziennie dopochwowo luteinę. Dzisiaj jest 29dc i nie dostałam jeszcze @, pomimo tego, że od tygodnia mam ból w podbrzuszu (taki jak przed @). Zrobiłam już 4 testy ciążowe, w różnych dniach cyklu, dzisiaj ostatni. Za każdym razem wynik był negatywny. Czy jest jeszcze możliwe, że jestem w ciąży?

  • KarolinaSeven Autorytet
    Postów: 337 154

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dr kazał odstawić luteine jeśli test lub beta będą negatywne 12 dni po owulacji, więc podejrzewam że jeśli odstawisz luteine to okres przyjdzie bo póki co, jest blokowany przez leki...
    Na Twoim miejscu dla upewnienia zrobilabym bete z krwi i jesli wynik bedzie negatywny odstawilabym luteine.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2017, 16:01

    dd1987 lubi tę wiadomość

    bl9ci09kxvg5tkmx.png
    bfarxzdvab0ihkjr.png
    20.08.2016 r. - III IUI niepękniete pęcherzyki a tu niespodzianka! :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ