X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie czy mozliwa ciaza
Odpowiedz

czy mozliwa ciaza

Oceń ten wątek:
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane,jestem tu nowastaram sie juz 3 cykl o dzidziusia,wtedy odstawilam tez tabletki.Mam pytanie do bardziej zorientowanych( nie chce wychodzic na wariatke) mianowicie 21 marca dostalam miesiaczke ,trwala 2_3 dni ,w pierwszym dniu bylo to plamki brazowe w,na drugi dzien troche normalnej juz krwi potem takie plamienia,od wczoraj cos jest nie tak, rano strasznie mnie mdli az do poludnia,myslalam ze przejdzie ale dzis znowu,fo tego pobolewa mnie głowa,dodam ze mam dni plodne wg.ovu. czy to objawy owulacji czy moze ciaza,serduszkoeania bylo sporo,wiem ze najprosviej jest zrobic test ale wydaje mi sie to nieprawdopodobne bo miesiaczke słaba ale mialam.z gory dziekuje za odpowiedzi

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje Ci się to nieprawdopodobne... hmmm no powinnaś zrobic ten test to wszystko się wyjaśni. Może to było plamienie implantacyjne? Program wyznacza Ci dni płodne, pewnie dlatego, że zaznaczyłaś , że miałaś po prostu okres. Pamiętaj, że to tylko program jest i sugeruje się po prostu tym, że rozpoczął się u Ciebie nowy cykl. Ja bym zrobiła test na twoim miejscu chociaż sama nie wiem czy nawet nie jest trochę za wcześnie.
    Zresztą co ile masz cykle?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2014, 14:32

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co 28 dni ale te mdlosci sa dziwne

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób test to wszystko się wyjaśni. Może to było plamienie związane z zagnieżdżeniem się zarodka, mogłaś mieć okres (mimo, że jesteś w ciąży, bo też tak się zdarza ) a może nie jesteś w ciąży i to był zwyczajny okres, czasami jest tak, że np. przez stres, przez leki i inne czynniki może być miesiączka krótsza, mniej obfita. Musisz wykonać test, żeby się upewnić i tyle. Życzę powodzenia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2014, 14:55

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, choc powiem szczerze ze niebardzo chce bo boje sie wyniku neg.

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli chcesz czekać aż brzuch zacznie Ci rosnąć i wówczas będziesz już pewna? Dziewczyno wykonaj test, jak jesteś to super a jak nie to trzeba walczyć o upragnioną dzidzie dalej :) Czasami jest też tak, że jak kobieta bardzo pragnie dziecka potrafi sobie wkręcać objawy ciąży. Mam nadzieję, że się Wam udało ale musisz zrobić test. Natura stworzyła nas tak, abyśmy były mamami i Tobie też będzie to dane.

    kapturnica lubi tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu mam podobnie okres/krwawienie 2 dni gdzie 2 dnia już normalnie współżyłam z mężem, bo prawie nic nie było. Juz od dnia okresu mam bóle podbrzusza i mam je do dziś, a dziś mam już 20 dc, poza tym cały czas bóle głowy mam i od kilku dni zawroty głowy. U mnie testy negatywne, tzn właśnie z ciekawości zrobiłam wczoraj test wieczorem, bo został mi jeden po ostatnim testowaniu i ku mojemu zdziwieniu wyszła bardzo bladziutka, nie rozmazana kreseczka. Na co się nieźle zdziwiłam, bo temp mam za niskie żeby można było myslec o ciąży. I zastanawiam się czy to nie jest wpływ leków. A z mdłościami też miałam przez pewnien czas jak tylko rano kawę wypiłam i szybko w locie coś złapałam kawałek banana czy parę orzechów do przegryzienia.
    Pomyśl czy czasem nie jesz czegoś po czym może Cię mdlic, nawet moją koleżankę mdlio jak zjadła o 1 kawałek czekolady za dużo :) i potem mówiła że źle się czuje i ją mdli i myślała, że jest w ciąży :)
    Druga sprawa, że niektóre kobiety mają w okresie okołoowulacyjnym mdłości. Ja np dopiero niektóre objawy w czasie cyklu zaczęłam dostrzegac od czasu kiedy staram się o dziecko a to już 4 cykl :)
    Oczywiście życzę Ci aby jednak to było"to" :)



  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julaa85, życzę Ci oczywiście, żeby to była ciąża, ale masz chyba świadomość, że po tabletkach organizm jakiś czas przestawia się na naturalny tryb? Może to plamienie to właśnie oznaka, że hormony jeszcze buzują. To dopiero Twój 3 cykl, a tu dziewczyny po 3 lata się starają. Weź to na spokojnie i się nie nakręcaj :)

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczynki,kupilam test,jesli jutro mdlosci nie przejda,oczywiscie zrobie:-)

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choc wole mysl,ze jest szansa ze hestem w ciazy ,niz negatywny wynik :(-

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julaa testowałaś już?
    Dziewczyny czy idąc na betę powinnam być na czczo? Ja jestem lekko rozbita. Ogólnie mój cykl trwa +/- 28 dni. Owu potwierdzona przez gin w 13 dc (oczywiście w tym samym dniu było <3 i następnego dnia też;) za 2/3 dni dostałam plamienia, które trwało ok.4 dni. Zawsze ok. 2/1,5 tyg. przed @ mam PMS-a. Teraz go nie mam (o dziwo)!
    Test robiłam wczoraj 28dc i negatyw niestety. 4 godz. przed testowaniem musiałam skorzystać z toalety i zastanawiam się czy to miało wpływ na wynik.
    Temp. cały czas na poziomie 37 stopni.
    Faza lutealna u mnie trwa 12 dni, b.rzadko kiedy trwa 13 dni. Dziś dzień 16 tej fazy. Czuję, że coś jest nie tak...
    Ogólnie rzecz biorąc objawów ciążowych jako tako nie mam. Może czasami coś zakuje w podbrzuszu; uczucie niestrawności, czasem zawróci się w głowie. Chcę iść na betę, ale jak wcześniej wspominałam nie wiem czy muszę być na czczo...?

  • malu Przyjaciółka
    Postów: 98 22

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k14ud111444, nie trzeba być na czczo, można iść w każdej chwili na badanie.

    polkosia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękiii

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to k14ud111444 trzymam kciuki za betę :)

  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczęta badanie beta jak szybko wykrywa ciążę, od kiedy to się liczy od zapłodnienia jajeczka czy od zagnieżdżenia?


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • malu Przyjaciółka
    Postów: 98 22

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liczy się od owulacji. W 12 dniu po ovu wynik jest wiarygodny. Po zagnieżdżeniu w organizmie pojawia się hormon beta hcg, a nigdy nie wiadomo kiedy zagnieżdżenie następuje.

  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiec kochane nie testowalam,zauwazylam ze mdlosci mam przez wit,b6 ,ale dzis pierwszy raz dopatrzylam sie pieknego rozciagliwego sluzu no i meza do łozeczka

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k14...I JAK U CIEBIE? poczkaj tak. do 20 dpo mojej przyjciolce tez dopiero wtedy wyszlo:-) 3 mam kciuki

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julaa, jeśli do jutra się @ nie pojawi to chcę iść na betę. Mam nadzieje, że nie przyjdzie...

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niektórym wychodzi 6 dpo, a innym 20 ;) Nie ma reguły.

    Idź, idź. Trzymamy kciuki!

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ