X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie czy mozliwa ciaza
Odpowiedz

czy mozliwa ciaza

Oceń ten wątek:
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie najwazniejsze pozytywne myslenie:)-ja tak chcialabym zeby w tym miesiacu @ sie nie pojawila,mam jeszcze pytanko' w tym mieiacu jak nigdy pojawil sie piekny rozciagliwy sluz i bylo go mnostwo:-) ,przytulalam sie z mezem,owu jeszcze nie wyznaczona ale w zeszlym miesiacu mialam ustawiona na 16 dc ( ale nie bylo takiego sluzu) dzis jest 15 dc ,czy dla pewnosci jutro tez pomeczyc meza?czy ten dzisiejszy spadek temp.swiadczy o owulacji? Dziekuje za odp.

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lepiej pomęcz ;)

    Lillith lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • juta Koleżanka
    Postów: 53 2

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam takie pytanko czy mozna zajsc w ciaze 4 dni po okresie
    Wlasnie w ten dzien odbylam stosunek z partnerem i doszlo do wytrysku
    Dodam ze moj cyll to 27-30 a miesiaczka trwa zawsze 5 dni??czekam na odp

  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juta raczej watpliwa sprawa choc rozne cuda sie dzieją,mysle jednak ze ciązy z tego dnia nie bedzie

    Gwiazdeczka27 lubi tę wiadomość

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy spotkałyście się/słyszałyście żeby testy owulacyjne wychodziły pozytywne 10-12 dni po owu?
    Dziwna sprawa, robię sobie testy od dłuższego czasu i nigdy się z tym nie spotkałam :/
    Może coś podpowiecie? :)

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam, zrobiłam test owulacyjny z ciekawości ( słyszałam, że potrafi wykryć ciąże parę dni po zagnieżdżeniu ) Wyszły mi dwie bardzo mocne kreski.
    Podobno, może wykryć ciąże taki test owulacyjny ponieważ, jest to jego tak jak by wada. Podjednostka Beta HCG wykazuje bardzo duże podobieństwo do LH. ( którego stężenie wykazują testy owulacyjne) , dlatego ponoć jest taka możliwość wykrycia przez taki test ciąży.
    Ale... w moim przypadku się to NIE sprawdziło, test ciążowy wyszedł negatywny.
    Uważam, że testy owulacyjne powinny być stosowane do wyznaczania owulacji, a testy ciążowe do ciąży i tyle.
    Są takie przypadki:
    a) dziewczyna w ciąży zrobiła test owulacyjny wyszedł pozytywny, zrobiła test ciążowy, który to potwierdził
    b) dziewczyna w ciąży zrobiła test owulacyjny, wyszedł negatywny a test ciążowy wykazał ciąże
    c) dziewczynie nie będącej w ciąży test owulacyjny wyszedł pozytywny a test ciążowy temu zaprzeczył :)
    Jak ma się być w ciąży to się będzie, i tyle. A najlepiej sprawdzać to jednak testem ciążowym :) Takie jest oczywiście moje skromne zdanie :)

    M4DZI4 lubi tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdeczka27 dzięki za odpowiedź :)
    Wiadomo ze najlepszy jest test ciążowy ale zastanawiało mnie co tam się dzieje, ponieważ jak już wcześniej pisałam niejednokrotnie testowałam i nie zauważyłam takich wyników po ovu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2014, 20:10

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • juta Koleżanka
    Postów: 53 2

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktos jeszczw mogl by udzielic odpowiedzi na to
    Pytanie czy mozna zajsc w ciaze 4 dni po okresie
    Wlasnie w ten dzien odbylam stosunek z partnerem i doszlo do wytrysku
    Dodam ze moj cyll to 27-30 a miesiaczka trwa zawsze 5 dni??czekam na odp

  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    napisz proszę kiedy miałaś pierwszy dzień miesiączki

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juta wrote:
    Czy ktos jeszczw mogl by udzielic odpowiedzi na to
    Pytanie czy mozna zajsc w ciaze 4 dni po okresie
    Wlasnie w ten dzien odbylam stosunek z partnerem i doszlo do wytrysku
    Dodam ze moj cyll to 27-30 a miesiaczka trwa zawsze 5 dni??czekam na odp

    Zazwyczaj przyjmuje się, że żywotność plemników w drogach rodnych kobiety wynosi około 2-5 dni, choć niektóre źródła podają nawet 7 dni. Śluz wydzielany w okresie dni płodnych pozytywnie wpływa na ich żywotność i ich ruchliwość. Poza drogami rodnymi plemniki żyją najwyżej kilka godzin (w sprzyjających warunkach).

    M4DZI4 lubi tę wiadomość

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szansa , zawsze jest. Wg mnie w tym przypadku jest niewielka. Przy założeniu, że cykl jest co 28 dni, to wychodzi na to, że dni płodne (najprawdopodobniej) wychodzą 12 dnia licząc od pierwszego dnia wystąpienia krwawienia. Z tego co ja sobie wyliczyłam ( mówiłaś, że współżycie miało miejsce 4 dni po miesiączce) to wychodzi mi, że dni płodne powinny się rozpocząć najprawdopodobniej u ciebie dwa dni później... Tak więc o dwa dni za wcześnie doszło do współżycia aby mogło by coś się zadziać ( uwzględniając , że plemniki przetrwały by np. 5 dni a owulacja była by np. po kolejnych dwuch dniach) Ale to różnie bywa, owulacja mogła np. być właśnie 12 dnia (uwolnienie jajeczka) i mogło by dojść do zapłodnienia... ale można sobie tak gdybać i zakładać przeróżne wersje jakie mogły by wystąpić.
    Jak masz być w ciąży to będziesz. Oczywiście Ci tego życzę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2014, 15:16

    M4DZI4 lubi tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • juta Koleżanka
    Postów: 53 2

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatniom miesiaczke mialam teraz 28 i trwala 5 dni a cykl byl 29

  • juta Koleżanka
    Postów: 53 2

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki ze Mi zyczysz bo bardzo juz bym chciala miec
    Bobasa:-)

  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to wychodzi, że Twoje dni płodne powinny zacząć się 09.04.2014 a owulacja powinna być jakoś między właśnie jakoś 10.04-11.04. Ale to jest tak na oko wyliczone, każdy organizm jest inny, owulacji tak o nie można być pewnym przy samym obliczeniu. W każdym bądź razie najlepiej współżyć w dni płodne, które NAJPRAWDOPODOBNIEJ właśnie między no: 08.04-13.04.
    Ty napisałaś, że współżyłaś 4 dni po miesiączce czyli wychodzi, że w sobotę( 4 dni po 5 dniowej miesiączce).
    W moim mniemaniu są wątpliwe szanse na zajście w ciąże, ale tak jak już powiedziałam... wszystko może się zdarzyć. Ja bym skupiła się teraz na tym aby obserwować śluz, czy jest płodny i mierzyła bym temperaturę.
    Nastaw się, na starania w tym cyklu, a jak się okaże , że jesteś w ciąży to tylko skakać do góry ze szczęścia :)

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • juta Koleżanka
    Postów: 53 2

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro wszystko sie moze zdarzyc to najlepiej
    Czekac do nastepnej miesiaczki czy bd czy nie
    Dzieki za odpowiedz pozdrawiam:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zdarzyć się może wszystko, ja od bardzo dawna miałam strasznie długie cykle z ovu 19-21 dc, aż tu pewnego razu niespodziewanie przyszła ovu w 14 dc i bach - dwie kreseczki na teście i 12 tc :)
    do tematu podeszliśmy na luzie, bo to przecież za wcześnie na ciśnienie ovu i się udało :)

    M4DZI4, Magdalenna lubią tę wiadomość

  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    proszę o pomoc, nie wiem co mam myśleć...
    Odstawilam tabletki w lipcu, przez ten czas cykle mialam dość regularne, zwykle 28 dni, czasem 27, może dwa razy zdarzył sie 25dniowy cykl.Przez caly ten czas męczyły mnie plamienia przed miesiączka, zdarzało sie, że zaczynaly się 2tygodnie wczesniej, jako jasno beżowy śluz, który stopniowo ciemnial i zamienial sie w wieche.
    Poprzednie 2cykle były 32dniowe z plamieniami na długo przed, a ten cykl jest dziwny...
    Plamienia zaczely sie w 27dc(strasznie późno!)ale bardzo mało ich jest, sa rzadkie i jasno bezowe, momentami przezroczyste, trwa to do dziś, ok raz dziennie obserwuje kleksa na wkladce. A miesiaczki brak, dziś mam 33dc, czyli @ sie spoznila, pierwszy raz..., test w sobote i dzis wieczorem negatywne.Dzis mam straszne zawroty głowy, mdłosci od polowy dnia, ból brzucha jak na@,ból plecow a małpy nie widać. Czy testy moga jeszcze nie wykryc nic?Szczegolnie ze test, który zrobilam przed chwila byl z mega rozcienczonego moczu...
    Wariuje.Pierwszy raz od tylu miesiecy starań mam taką sytuację.

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • juta Koleżanka
    Postów: 53 2

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tamtym miesiacu probowalismy z partnerem
    27 mialam okres trwal 5 dni a 8 dni po sie kochalismy
    A cylk mialam 30 kiedy przypada ovu w cyklach 27,28,29
    30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juta nie da się określić kiedy przypada ovu tak z cyferek. przy prawidłowej długości fazy luealnej powinna być 12-14 dni przed końcem cyklu (licząc od końca), ale np przy zaburzeniach fazy lutealne owulację możesz mieć 10 dni przed końcem cyklu, a do zagnieżdżenia nawet przy zapłodnieniu nie dojdzie, bo za krótka faza i trzeba leki włączyć. Jeśli zaczniesz sobie mierzyć temperaturę to przynajmniej będziesz w stanie ustalić długość fazy lutealnej i określić kiedy miałaś (i czy w ogól była w danym cyklu) owulację

  • juta Koleżanka
    Postów: 53 2

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co moze oznaczac jak jest lekki bol jajnika wlsanie
    Po 4 dniach od stosunku bo zawsze to przed okresem
    Mnie bolaly jajniki a teraz to jest jakos szybko??

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ