X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie czy mozliwa ciaza
Odpowiedz

czy mozliwa ciaza

Oceń ten wątek:
  • juta Koleżanka
    Postów: 53 2

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktos moze odp

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juta - to nie ciąża. Tak jak na poprzednich forach masz odpowiedzi.

  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowanie nie ciąża.

    Kate

    np55zzc.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj, nie chce wymyślać, ale fataaalnie się dziś czuje(właściwie od 3dni) słabiusieńka, a doł brzucha jakby z 10 kg ważył, nawet brzucha wciągnąć nie mogę haha:)mdli mnie od wczoraj, myślałam ,że przejdzie ale znów taki dziwny stan, najgorszy jest ten totalny brak sił, spać,spać i jeszcze raz spać....a do tego ten bół głowy..

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • juta Koleżanka
    Postów: 53 2

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze bez urazy ale nie da tu sie niczego dowiedziec
    Kazdy pisze co innego ze ja juz nic z tego nie wiem
    Jedni mowia ze nawet w 6 cyklu zaszly w ciaze potem ze 8 cyklu
    A teraz ze to nie moze byc ciaza

  • Magdalenna Autorytet
    Postów: 265 298

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juta wrote:
    Szczerze bez urazy ale nie da tu sie niczego dowiedziec
    Kazdy pisze co innego ze ja juz nic z tego nie wiem
    Jedni mowia ze nawet w 6 cyklu zaszly w ciaze potem ze 8 cyklu
    A teraz ze to nie moze byc ciaza

    6. cykl to co innego niż 6. dzien cyklu i 6. dzień po owulacji. Poczekaj cierpliwie i zrób test w terminie spodziewanej miesiączki. A w międzyczasie radzę zajrzeć do działu "baza wiedzy". Takie pobolewania w okolicy jajnika ma wiele dziewczyn i nie zawsze oznacza to ciążę, może tak się po prostu zdarzyć w danym cyklu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2014, 20:55

    Gwiazdeczka27, moremi lubią tę wiadomość

    ug37gu1r7v7qaicj.png
    f2w3rjjgmnulgd8d.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juta,nie denerwuj sie.kazda z nas chcialaby nosic dzidziusia pod sercem,intensywnie o tym myslimy a los płata nam figla...na dodatek wszedzie kobiety z brzuszkami badz nie daj boże pytania: a wy kiedy bedziecie miec dzidziusia ? A my ?niech to szlag trafi....dlaczego ja nie moge byc w ciązy??? Nie jestesmy prorokami... czasem zfrustrowane i po prostu złe ale nieszkodliwe ( ha ha ) .zycze Ci aby Ci sie udało ,ciąza zawsze jest mozliwa a najczesciej przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie

    Gwiazdeczka27, Magdalenna, M4DZI4 lubią tę wiadomość

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • Ulcia90 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, chciałabym się z Wami podzielic swoimi wątpliwościami. Może Wy podpowiecie mi czy to może by ciąża czy tylko moje urojenia. 22 kwietnia powinnam dostac okres (moje cykle są nieregularne). Ale dziś, 4 dni przed spodziewaną miesiączką nie mam żadnych jej objawów. Zawsze już tydzień przed, a nawet wcześniej umieram z bólu. Boli mnie dół pleców i brzuch dośc mocno, tak samo piersi przy najmniejszym dotyku. A w tym miesiącu NIC, kompletnie. Może jedynie piersi są od dzisiaj nieco wrażliwsze. Zauważyłam, że od paru dni mam biały rozciągliwy śluz. Zawsze przed okresem jest sucho, a teraz momentami mnie zalewa. Pobolewają mnie też jajniki, takie uczucie kłucia. No i lekkie zawroty głowy od kilku dni i temperatura podwyższona do 37 st. Czy to możliwe żebym zaszła w ciążę? 2 dni temu test wyszedł negatywny, ale może został zrobiony za wcześnie i dlatego nic nie wykrył? Czy to co opisałam to późniejsza owulacja i termin okresu mi się przesunie? Może któraś z Was miała podobną sytuację? Dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi :)

  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wiesz może być i opozniona owulacja... musisz czekać na @, jeśli nie przyjdzie w terminie , dopiero wtedy zrób test, życzę zielonego zakończenia:)

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • Wiki81 Autorytet
    Postów: 1725 2299

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, Ula objawy są ciążowe, a jak się teraz czujesz? Jutro juz 22. Testowałaś?

    www.styczniowki2015.phorum.pl
  • Wiki81 Autorytet
    Postów: 1725 2299

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, Ula objawy są ciążowe, a jak się teraz czujesz? Jutro juz 22. Testowałaś?

    www.styczniowki2015.phorum.pl
  • somebodytolove94 Autorytet
    Postów: 275 334

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2015, 19:12

    n59ytrd8vprkwr09.png
    0d1yqqmz0mxdy3yr.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ