X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie czy test Pepino 10 mlU/ml jest wiarygodny ?
Odpowiedz

czy test Pepino 10 mlU/ml jest wiarygodny ?

Oceń ten wątek:
  • Sarayu Przyjaciółka
    Postów: 114 131

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi również dziś Pepino pokazał bledzioszka po 3 minutkach, może wcześniej, a jest 11dpo. Dwa dni temu był cień i trzeba się było przyglądać. Ech wierzę, że tym razem będzie wszystko ok, mimo bóli @ :)

    Tymuś
    s19j7xx.png
    Asia
    5pacdzl.png

    Aniołek 5tc - 18.09.2015


    "Przemienić cierpienie w Błogosławieństwo"
  • Starajacasieociaze Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Wiem że może to trochę nie na temat ale nie mam się kogo poradzić. Chciałabym się spytać czy mogę być w ciąży, jeżeli jutro niby mam dostać okres i mam takie gęste kremowe upławy, lekki ból piersi i temp w pochwie wczoraj miałam 37,6 a dziś 37.1 i duże zmęczenie ogólnie ? Bardzo bym chciała być w ciąży i staram się już o to z mężem od kilku mięsięcy i nie wiem czy teraz w końcu się udało. Dziękuję z góry za odpowiedzi i pozdrawiam

  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko jest możliwe :-) ja miałam ostatnio też taką temperaturę i spadła dopiero w drugim dniu cyklu, wiec ciężko sugerować się tymi objawami. Zrób test z porannego moczu i się wyjaśni :-) trzymam kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2016, 18:17

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • Starajacasieociaze Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za wiadomość :) Mam nadzieję, że w końcu będzie upragnioną dzidzia :)

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ