X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie czy test Pepino 10 mlU/ml jest wiarygodny ?
Odpowiedz

czy test Pepino 10 mlU/ml jest wiarygodny ?

Oceń ten wątek:
 • Sarayu Przyjaciółka
  Postów: 114 131

  Wysłany: 6 grudnia 2015, 16:41

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Mi również dziś Pepino pokazał bledzioszka po 3 minutkach, może wcześniej, a jest 11dpo. Dwa dni temu był cień i trzeba się było przyglądać. Ech wierzę, że tym razem będzie wszystko ok, mimo bóli @ :)

  Tymuś
  s19j7xx.png
  Asia
  5pacdzl.png

  Aniołek 5tc - 18.09.2015


  "Przemienić cierpienie w Błogosławieństwo"
 • Starajacasieociaze Nowa
  Postów: 2 0

  Wysłany: 5 stycznia 2016, 17:09

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam. Wiem że może to trochę nie na temat ale nie mam się kogo poradzić. Chciałabym się spytać czy mogę być w ciąży, jeżeli jutro niby mam dostać okres i mam takie gęste kremowe upławy, lekki ból piersi i temp w pochwie wczoraj miałam 37,6 a dziś 37.1 i duże zmęczenie ogólnie ? Bardzo bym chciała być w ciąży i staram się już o to z mężem od kilku mięsięcy i nie wiem czy teraz w końcu się udało. Dziękuję z góry za odpowiedzi i pozdrawiam

 • NiecierpliwaKarolina Autorytet
  Postów: 2409 2114

  Wysłany: 5 stycznia 2016, 18:18

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Wszystko jest możliwe :-) ja miałam ostatnio też taką temperaturę i spadła dopiero w drugim dniu cyklu, wiec ciężko sugerować się tymi objawami. Zrób test z porannego moczu i się wyjaśni :-) trzymam kciuki!

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2016, 18:17

  n59y8u69xkreiife.png
  n59y20mm7mm8z66z.png
 • Starajacasieociaze Nowa
  Postów: 2 0

  Wysłany: 5 stycznia 2016, 18:42

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziękuje za wiadomość :) Mam nadzieję, że w końcu będzie upragnioną dzidzia :)

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ