X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Detektor oznak ciąży
Odpowiedz

Detektor oznak ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • colormania Znajoma
    Postów: 30 2

    Wysłany: 10 maja 2013, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy po owulacji zawsze pokazuje się detektor oznak ciąży?

    2b6d5d935c92dfb214c36d3ba0d8e9de.png
    [*] 14.08.2013 (5 tc)
  • Marakuja Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 10 maja 2013, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zawsze się pokazuje. Zaznaczasz objawy, a on "daje" Ci za nie punkty w zależności ile procent kobiet miało takie objawy i zaszło w ciążę :)

  • colormania Znajoma
    Postów: 30 2

    Wysłany: 10 maja 2013, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli nawet kiedy nie ma ciąży, on się zawsze pokazuje?

    2b6d5d935c92dfb214c36d3ba0d8e9de.png
    [*] 14.08.2013 (5 tc)
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 10 maja 2013, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba chodzi o prawdopodobieństwo ciąży wg objawów.

    FITop1.png
  • Marakuja Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 13 maja 2013, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak. Chodzi o to jakie jest prawdopodobieństwo, że z zaznaczonymi objawami możesz być w ciąży- statystycznie... Nawet jeśli nie ma ciąży zawsze pokazuje punkty,kiedy zaznaczy owulacje:)

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 3 lipca 2013, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a właśnie że detektor nie zawsze się włączy, ja miałam kilka cykli niby prawidłowych ale serduszkowania nie było i ovu detektora nie uruchomił

    dżona lubi tę wiadomość

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie detektor włącza się już w 5 dpo.

  • oktana Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 18 lutego 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej na ovu jestem od niedawna i jeszcze powoli je poznaję
    sumę punktów mam 72/100
    a procent 93
    czy wszyscy mają zawsze takie wysokie noty? bo nie chciałabym się niepotrzebnie nakręcać
    zrobiłam test i jedną kreskę miałam bardzo wyraźną druga była bardzo blada, taka jakby ktoś naszkicował ją ołówkiem... zastanawia mnie też co w takiej sytuacji mam zaznaczyć ?

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 18 lutego 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oktana wrote:
    hej na ovu jestem od niedawna i jeszcze powoli je poznaję
    sumę punktów mam 72/100
    a procent 93
    czy wszyscy mają zawsze takie wysokie noty? bo nie chciałabym się niepotrzebnie nakręcać
    zrobiłam test i jedną kreskę miałam bardzo wyraźną druga była bardzo blada, taka jakby ktoś naszkicował ją ołówkiem... zastanawia mnie też co w takiej sytuacji mam zaznaczyć ?

    Oktana skoro jest cień cienia to znaczy, że jesteś w ciąży :) Gratuluję ! Idź jutro zrobić betę hcg z krwi dla pewności :)

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2014, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój detektor zatrzymał się na 14 dniu po owu, chyba nikt nie zaznaczał nic później, dzisiaj 16dpo i detektor nie działa test na 97%, ale u mnie nagatywny

  • Lolek Znajoma
    Postów: 29 10

    Wysłany: 7 marca 2014, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wie ktoś jak wyłączyc detektor? Duphaston zakłóca mi objawy i nie chcę się nakręcać ;)

    view.php?sid=70638
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wydaje mi się, ze musisz usunąć zaznaczenie o stwierdzonej owulacji

  • Brunhilda Przyjaciółka
    Postów: 117 51

    Wysłany: 11 marca 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, uważajcie z nakręcaniem się tym detektorem - on pokazuje jaki procent dziewczyn z takimi objawami było w ciąży... To czysta korelacja, żadnego związku. No chyba, że chcecie sobie poprawić humor ;)

  • malu Przyjaciółka
    Postów: 98 22

    Wysłany: 11 marca 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bea wrote:
    A mój detektor zatrzymał się na 14 dniu po owu, chyba nikt nie zaznaczał nic później, dzisiaj 16dpo i detektor nie działa test na 97%, ale u mnie nagatywny

    Test na detektorze oznacza % wiarygodności wykonanego testu. Jeśli masz 97%, to oznacza, że wykonany test jest w 97% wiarygodny.

  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 12 marca 2014, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc mi na 12 dpo pokazuje 68 % :)



  • Brunhilda Przyjaciółka
    Postów: 117 51

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malu wrote:
    Test na detektorze oznacza % wiarygodności wykonanego testu. Jeśli masz 97%, to oznacza, że wykonany test jest w 97% wiarygodny.

    Malu, chyba jednak nie...

    "Pamiętaj jednak, iż mimo że wynik, który otrzymasz bazuje na badaniach na dużej próbie kobiet, jest to tylko estymacja i potwierdzeniem ciąży może być tylko pozytywny test ciążowy;"

    oraz

    "Detektor porówna Twoje objawy z objawami tysiąca innych kobiet i poinformuje Cię ile procent z nich, które w danym dniu po owulacji posiadały podobne objawy do Twoich zaszyły w ciążę"

    zabawka dla niecierpliwych ;)

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 15 marca 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brunia - procenty odnoszą się tak jak pisze Malu do wiarygodności testu. Ty cytujesz ovu re: punkty na detektorze. I tym faktycznie nie należy się podniecać bo to prowadzi do jakże bolesnych upadków.

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • Kociubka90 Nowa
    Postów: 4 4

    Wysłany: 27 maja 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam takie pytanie: zrobiłam 3 testy ciążowe dzień po dniu, które zaznaczyłam w kalendarzu owulacji - pozytywny i pozostałe dwa negatywne. Jeden z negatywnych miał nawet większą czułość niż ten, który wyszedł negatywny. Mimo zaznaczenia tego na wykresie, detektor wskazuje na dole: "Pozytywny test - Testowałaś, jesteś w ciąży!". Poza tym, gdy loguję się do OF to automatycznie przekierowuje mi stronkę do BellyBestFriend. Wie ktoś może o co tu chodzi?
    W razie czego tutaj link do mojego wykresu:
    https://ovufriend.pl/graph/038b9541ea3633c4b29c3d783d94d3c2

    Brunetka 27 lubi tę wiadomość

  • ala1 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 13 marca 2018, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy dedektor ciązy można traktować poważnie komuś pomógł??

    ala1
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 13 marca 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie traktowałabym go poważnie. Przecież każda kobieta ma inne objawy, bo każda inaczej będzie odczuwała ciąże. Więc któraś może mieć na tym detektorze tylko 20 punktów czy mniej, a będzie w ciąży, a inna będzie miała pierdyliard punktów, bo tak jej organizm reaguje na zmiany hormonalne w drugiej fazie cyklu, a ciąży nie będzie.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ