Forum W oczekiwaniu na testowanie Detektor oznak ciąży
Odpowiedz

Detektor oznak ciąży

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • Marcia Nowa
  Postów: 2 0

  Wysłany: 21 marca 2018, 12:29

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  No właśnie.... jak to jest? czy ma znaczenie, że dopiero jeden cykl objawów tu wprowadziłam ? bo u mnie pokazuje detektor 18%.... :(jak to rozumieć?

  Marcia
 • teverde Autorytet
  Postów: 642 818

  Wysłany: 27 marca 2018, 21:50

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Marcia wrote:
  No właśnie.... jak to jest? czy ma znaczenie, że dopiero jeden cykl objawów tu wprowadziłam ? bo u mnie pokazuje detektor 18%.... :(jak to rozumieć?
  Nie ma znaczenia który to Twój wprowadzony cykl. Procenty oznaczają jakie są szanse na pozytywny wynik na teście GDYBYŚ była w ciąży. Bo przecież możesz być, ale test tego jeszcze nie wykaże. Dlatego procenty się codziennie zwiększają.

  golonat lubi tę wiadomość

  p19u9jcgpam3rxy1.png
  mhsv6iyef3np01d9.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego