X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Dla dziewczyn co zwidów na testach nie widzą!
Odpowiedz

Dla dziewczyn co zwidów na testach nie widzą!

Oceń ten wątek:
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzixx dobrze mówi, sprawdź przyrost i na ile to możliwe, oszczedź sobie stresu.

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Amellia Koleżanka
    Postów: 48 24

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Madzixx dobrze mówi, sprawdź przyrost i na ile to możliwe, oszczedź sobie stresu.


    Beta z wczoraj. Nie wiem czy jutro dam radę sprawdzić, ale będę jutro u gina.

  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaptaj ginekologa, a rozumiem ze mialas potwierdzoną owu, że wiesz, że z 17 dpo? Bo może Ci się owu przesunęła i upłynęło tak naprawdę mniej czasu.

    Niemniej jednak nie stresuj się, jutro pogadaj z lekarzem ,na pewno będzie dobrze.

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Amellia Koleżanka
    Postów: 48 24

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Zaptaj ginekologa, a rozumiem ze mialas potwierdzoną owu, że wiesz, że z 17 dpo? Bo może Ci się owu przesunęła i upłynęło tak naprawdę mniej czasu.

    Niemniej jednak nie stresuj się, jutro pogadaj z lekarzem ,na pewno będzie dobrze.

    Nie miałam potwierdzonej owu. Staram się nie stresować ale wiesz jak to jest.

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny brzuch mnie dziś boli jak na okres i w ogóle jakoś tak się dziwnie czuję. Rano problemy żołądkowe, więc dopiero niedawno wyszłam do sklepu. Stoję w kolejce a przy kasie testy ciążowe, więc myślę sobie może kupię "tak na wszelki wypadek". Ale mówię nie, bo zrobisz go zaraz po przyjściu do domu a i tak ci nic nie pokaże i będziesz się zastanawiać- bądź twarda! I stoję dalej w tej kolejce aż tu nagle czuję mokro. Więc biegusiem do domu, majtki w dół a tam tyle śluzu i czerwona nitka krwista. Czekam dalej jak się sytuacja rozwinie :/

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta, implantacja? Ktory masz dpo?

    Ja sie dzis fatalnie czuje,
    Chyba mnie rozklada a jutro badania krwi.

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amellia wrote:
    Beta 14,3 w 17 dpo. Co sądzicie.? Mała. Bardzo się boję.
    Niska :/
    Z drugiej strony nie takie cuda tu widziałam. Ja mialam podobna 10 dpo a ciąża się nie utrzymała.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda jakieś 8 dni od najbardziej płodnego śluzu, a czy wtedy była owulacja to nie wiem bo program mi jej jeszcze nie wyznaczył. A na implantacje jakie powinno być czerwone czy brunatne plamienie?
    Właśnie ja też dziś ogólnie nie najlepiej. Taka jestem podenerwowana, niezorganizowana, nie mogę się na niczym skupić.

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Amellia Koleżanka
    Postów: 48 24

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Niska :/
    Z drugiej strony nie takie cuda tu widziałam. Ja mialam podobna 10 dpo a ciąża się nie utrzymała.


    Poczekam do jutrzejszej wizyty. Będę modlić sie o cud. I mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze. Może owu się jednak przesunęła.

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amellia a długo już się starasz? U każdej kobiety może być inaczej, u Hopeless taka ciąża mogła się nie utrzymać też z innego powodu a nie z powodu niskiej bety. Nie wiem nie znam dokładnie przypadku. Tak jak napisała wczesniej Madzix ważny jest przyrost.

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta, podobno owu jakos pod koniec sluzu wystepuje. Ale implantacja 6-12 dpo, wiec jak nabardziej. Nie wiem jakiego koloru jest plamienie, rozne czytalam doswiadczenia dziewczyn, wazne ze w srodku cyklu, czesto wlasnie kilka nitek tylko krwi i ze bardzo skape. Niektorzy podobno pomylic je moga nawet z @, ale wydaje mi sie ze az tak to niemozliwe.

    Amelia moze ovu mialas pozniej, nie stresuj sie i nie suheruj sie niczym. Znam z forum osoby, ktore z mniejszej bett mowily ze mialy ciaze wiec poczekaj na rozmowe z ginekologiem i sprawdzaj przyrost.

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie nie w srodku cuklu tylko mniej wiecej w srodku fazy poowulacji - o to mi chodzilo :)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    Amellia a długo już się starasz? U każdej kobiety może być inaczej, u Hopeless taka ciąża mogła się nie utrzymać też z innego powodu a nie z powodu niskiej bety. Nie wiem nie znam dokładnie przypadku. Tak jak napisała wczesniej Madzix ważny jest przyrost.
    Raczej chodziło mi o to ze można mieć prawidłową wartość na początku jak ja a i tak się źle kończy. A czasem się źle zaczyna a kończy dzieckiem.
    Kiedyś mamaginekolog pisała ze w terminie @ beta powinna być w okolicach 200.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2017, 15:22

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Amellia Koleżanka
    Postów: 48 24

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    Amellia a długo już się starasz? U każdej kobiety może być inaczej, u Hopeless taka ciąża mogła się nie utrzymać też z innego powodu a nie z powodu niskiej bety. Nie wiem nie znam dokładnie przypadku. Tak jak napisała wczesniej Madzix ważny jest przyrost.


    Pierwszą ciąże straciłam po 2 miesiącach starań, a od tego czasu miną już prawie rok. Dlatego tak się niepokoję. Mam cały czas nadzieję, że tym razem wszystko będzie ok. Nawet przy tak niskiej becie.

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak właśnie o to mi chodziło Hopeless że każda ma inaczej i żeby Amellia nie miała czarnych myśli. Nie wiem jaka jest prawidłowa beta, jeszcze nie dane było mi mieć dodatniej

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amellia wrote:
    Pierwszą ciąże straciłam po 2 miesiącach starań, a od tego czasu miną już prawie rok. Dlatego tak się niepokoję. Mam cały czas nadzieję, że tym razem wszystko będzie ok. Nawet przy tak niskiej becie.
    Bądź dobrej myśli, jest ciąża i to jest najważniejsze póki co

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam miałam 3 dni po terminie @ 90 betę a dwa dni pozniej już prawie 400.

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od czegoś trzeba zacząć,

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amellia wrote:
    Pierwszą ciąże straciłam po 2 miesiącach starań, a od tego czasu miną już prawie rok. Dlatego tak się niepokoję. Mam cały czas nadzieję, że tym razem wszystko będzie ok. Nawet przy tak niskiej becie.
    Spokój to najlepsze co możesz teraz dać temu maluchowi :) trzymam bardzo mocno kciuki!
    Jeszcze mi przychodzi do głowy prog. On jest podobno sprzezony z hcg i jeśli jest za niski to i hcg słabo rośnie.
    Trzymaj się!

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro idę na betę i do Gina . Plamienie dalej jest brazowe :( nic mnie nie boli i czuje się ok. Czekam...

‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ