X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Dla dziewczyn co zwidów na testach nie widzą!
Odpowiedz

Dla dziewczyn co zwidów na testach nie widzą!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuję się ok :D mam duże cycki :D :D :D bez stanika chodzę bo mnie drażni (mąż się cieszy) ;)
    Plamienie ostatnie o 8 rano, od tej pory cisza. Jutro sikam czy ciemnieje. Jak tak lecę na betę!

    Korgo kochana, trzymam kciuki z jutro <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2017, 23:12

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mariposa22 wrote:
    Hej :)
    Przenoszę się z tematu na temat, najpierw "bladziochy czy zwidy", potem "beta hcg", po niej już zwidów raczej nie mam... :)
    11dpo - 8,83
    13dpo - 32,21

    ... więc jest radość :)
    Moje pierwsze pytanie - jak liczyć ciąże w przypadku nieregularnych miesiączek (PCOS)? Jeśli liczyć od daty pierwszej @, to byłabym w szóstym tygodniu, więc to zupełnie bez sensu. A tak, od owulacji +2tyg, wychodzi czwarty? Przynajmniej by się zgadzało z normami hcg...

    Pozdr :)

    Bardzo ładnie rośnie jak bedzie powyżej 1000 beta powinno już na usg widać pęcherzyk. Najlepiej iść do gina nie wcześniej jak za 2 tyg to już będzie widać serduszko.
    Wiem ze się liczy od 1dc ale jak to jest w przypadku przesunięcia ovu nie wiem. Gin sobie poradzi ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2017, 23:59

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miśka1987 wrote:
    Czuję się ok :D mam duże cycki :D :D :D bez stanika chodzę bo mnie drażni (mąż się cieszy) ;)
    Plamienie ostatnie o 8 rano, od tej pory cisza. Jutro sikam czy ciemnieje. Jak tak lecę na betę!

    Korgo kochana, trzymam kciuki z jutro <3


    Brzmi dobrze :) Dawaj znać! Oby wszystko się udało!!

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka trzymam kciuki za jutrzejszy test i betę! :)

    Hopeless zrobiłam test dziś rano (9dpo, chociaż w toalecie byłam jeszcze w nocy o 4 a test zrobiłam po 8). Oczywiście negatyw (nie martwię się), więc biochema raczej nie ma. @ przyjdzie za jakieś 2 max 3 dni, zawsze mam na weekend ;)
    Wyczułam badanie kariotypow u siebie za 380zl i możliwe że niebawem pójdziemy je zrobić, bo genetyk i hematolog jedynie to nam wymyślili.
    Ja lykam suple B-Right (dla sportowców) są tam zmetylowane Wit.B i kwas foliowy, ale tylko 0,4 więc lykam Femibion jeszcze. Homocysteine chyba dopiero początkiem września sprawdzę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ponownie.
    Nadal średnio u mnie z humorem bo jestem przeziębiona maz też A za tydzień kolejne IUI...słabo to widzę...kompletnie nie wierzę w powodzenie i czy w ogóle się odbędzie...
    Miska ogromne gratulacje.
    mariposa22 witaj pięknie rośnie beta co do pytania nie pomogę bo ja mam regularne @


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2017, 09:53

  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzixx, dobrze, że do nas zajrzałaś. Przykro mi, że jesteś jeszcze przybita, ale życzę zdrowia i żeby kolejne IUI się odbylo. Podobno rzadko za pierwszym razem się udaje, a myślę, że drugą szansę warto wykorzystać.

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina miło Cię widzieć <3 czytałam, że ogarniasz badania! Ruszyłaś do boju pełną parą - mam nadzieję, że uda się znaleźć przyczynę. Ja nie badałam kwasu foliowego, ale sama dla siebie chyba zmienię na ten metylowany. Tylko jeszcze nie zdecydowałam się konkretnie.

    Madzix <3 ja wiem że mnie czeka IUI ale chyba podświadomie boję się właśnie tego rozczarowania po porażce :( Wspieram mocno!! Gdzieś mi się obiło o uszy że niby 3 - 4 inseminacja ma największe szanse... ale nie wiem ile w tym prawdy :/

    Selina lubi tę wiadomość

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek my 4 razy na pewno nie będziemy podchodzić bo badania nie będą już ważne...sa ważne tylko do końca września...straciliśmy 3 miesiące czyli 3 próbny przez to że musiałam się zaszczepić na różyczke i 3 mies wstrzymac się ze staraniami...poza tym ustaliliśmy w weekend z mężem ze zapisujemy sie na IUI tak jak bylo ustalone z ginem. ale od wyników nasienia zalezy czy podejdziemy do IUI. Jeśli będą choc troche lepsze i bede miala przynajmniej dwa pecherzyki (teraz miałam tylko jeden...to wg mnie jak po CLO za mało...zawsze miałam 3..) podchodzimy do IUI jesli wyniki beda gorsze rezygnujemy i do grudnia rezygnujemy z pomocy kliniki. poprawiamy nasienie jeszcze bardziej pilnujemy diety. w styczniu badamy nasienie powtarzamy te badania za 900 zl co nas kwalifikowały do IUI i robimy 2 max 3 proby IUI. Od wrzesnia do stycznia starania naturalne ale bez spiny i badan. na te pol roku pojde pewnie do gina do którego chodziłam przed klinika

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2017, 10:11

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) widzę jakieś dobre wieści na forum Miśka kciuki mocno zaciśnięte
    Mariposa gratulacje niech beta ładnie rośnie
    Kargo myśl pozytywnie, może akurat lekarz powie że pięknie pęcherzyki dojrzewają i owulacja tuż tuż, kto wie ;)
    Madzix zawsze warto próbować, wiem że ciężko się pozbierać ale twarda babka jesteś :) Dasz radę!
    U mnie program nie wyznaczył owulacji i już chyba tego nie zrobi, no chyba że zapowiada się aż tak długi cykl. A czy faktycznie jej nie było tego nie wiem. Chcę teraz przycisnąć lekarza, bo jakoś tak mi się wydaje, że jeszcze jest tyle rzeczy do zbadania a to wszystko tak wolno idzie :/

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Miśka trzymam kciuki za jutrzejszy test i betę! :)

    Hopeless zrobiłam test dziś rano (9dpo, chociaż w toalecie byłam jeszcze w nocy o 4 a test zrobiłam po 8). Oczywiście negatyw (nie martwię się), więc biochema raczej nie ma. @ przyjdzie za jakieś 2 max 3 dni, zawsze mam na weekend ;)
    Wyczułam badanie kariotypow u siebie za 380zl i możliwe że niebawem pójdziemy je zrobić, bo genetyk i hematolog jedynie to nam wymyślili.
    Ja lykam suple B-Right (dla sportowców) są tam zmetylowane Wit.B i kwas foliowy, ale tylko 0,4 więc lykam Femibion jeszcze. Homocysteine chyba dopiero początkiem września sprawdzę
    Podobno lepiej tylko metylowany. W femibionie jest też syntetyczny. Ale jak jesteś hetero to cześć tego syntetycznego tez przyswajasz :) ja mam w witaminach chyba 290 a dodatkowo łykam 400 samego kwasu.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka i jak tam, powtarzałaś?

  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czereśniowa mama i Cheresta dawno Was też nie było!
    Jak u Was?

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda byliśmy z mężem na urlopie, wcześniej przygotowania do zmiany pracy u męża, wczoraj grill u moich rodziców z całą moją rodzinką. Tak było fajnie wesoło, a dziś już normalny dzień pracy u mojego męża, ja jeszcze do końca tygodnia w domu. Tak jakoś ciężko się przestawić na tryb "codzienność".
    I nawet nie wiem kiedy i już jest 28 dc

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To pieknie spedzony czas :)

    Fajnie! Tez mialam rodzinny zjazd w dlugi weekend i dobrze wspominam !

    Juz 28 dc? A kiedy test?

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatni cykl 40 dni, więc teraz też tak poczekam

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaż tak naprawdę nie wiem czy w ogóle powinnam testować, taki pokręcony był ten cykl. Sikne 27.08 (nasza pierwsza rocznica ślubu) w 39 dc, zobaczymy co wyjdzie. Zaraz potem 29.08 mam wizytę u ginekologa, tylko że to już będzie 41 dc i może do tego czasu być miesiączka. Zobaczymy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2017, 13:44

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cierpliwa Kobieto!

    Ale jak masz 28 dc, a bierzesz pod uwagę nawet cykl 41 dniowy to owulacja dopiero co mogła być :)

    Ja już 2 miesiąc owulacja w tym samym dniu cyklu. W tym potwierdzona monitoringiem, więc w ogóle jestem zadowolona. Zobaczymy, czy coś z tego będzie. Ja testuję 24.08 (chociaż zapisana jestem chyba na 25), chyba, że wcześniej nie wytrzymam bo w tym cyklu dziwnie jestem niecierpliwa.

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie nabrałam cierpliwości jakoś i nie spieszy mi się do testowania. Może dlatego że jakoś tak spisuje ten cykl na straty, bo nie był odpowiednio mierzony. Następny planuje na monitoringu
    Oda to już tylko tydzień :)

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8 dni :p

    No wlaśnie, może przez to, że na własne oczy widziałam owulację na monitoringu i to jeszcze z lewego jajnika, tego nieoperowanego, to tak się niecierpliwię czy coś wyszło.

    Staram się zając pracą i o tym nie myśleć :) Mam nadzieję, że dotrwam nie marnując żadnego testu.
    Trzymajcie za mnie kciuki !!

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc powodzenia Oda oby się wszystko szczęśliwie ułożyło ;)
    Ja w ostatnim cyklu też miałam taką nadzieję, bo na USG mi lekarz powiedział, że widzi płyn po pęknięciu pęcherzyka i owulacja była dzień lub dwa wcześniej. Akurat wtedy było duuużo starań, potem na teście blada druga kreska a koniec końców miesiączka i tak przyszła. To było mega bolesne sprowadzenie na ziemię

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2017, 15:08

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ