X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Dla dziewczyn co zwidów na testach nie widzą!
Odpowiedz

Dla dziewczyn co zwidów na testach nie widzą!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla wszystkich które nie chcą się już nakręcać i wyginać przed monitorem, żeby zobaczyć cień cienia cienia :)
    Ja mam osobiście dosyć tego i dlatego zakładam wątek :D
    Wiadomo czasami każda ma dość i szuka iskierki nadziei, ale tu nie przeginamy (chyba, że po uprzedzeniu :D )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2017, 16:45

    Tusia91, Doti87, Madzix88, Zgredek 12, Jedna_z_Wielu, Flowwer, JagnaaJankowskaa lubią tę wiadomość

  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 15 lipca 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękny wstęp :) a jak ktos widzi cien, niech wrzuca zdjecie, chetnie ocenimy, tylko bez obrazania sie :)

    Zgredek 12 lubi tę wiadomość

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam sie z Oda 33 piekny wstep nic dodac nic ujac. Jak dziewczynki weekend wam mija?. Wybieracie sie gdzies na urlop. Powiedzcie cos o sobie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę tu początek pięknego wątku :D
    Dziewczyny ja o sobie skrobnę jutr rano, bo idę za chwilę spać :) ślubny mnie o 6 na <3 obudził i już nie mogłam zasnąć :)
    Weekend bardzo dobrze, wesoło od 18 bo ekscesach na forum hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nadzieje ze ten watek bedzie trwal i trwal . oda 33 zistan z nami :)!!!. Miska kolirowych snow

    Madzix88 lubi tę wiadomość

  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 15 lipca 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cos zasnac nie moge. Jestesmy z mezem na weekend za miastem, ale cos pgoda srednia na siedzenie przed domkiem
    I sie szykowalam juz do snu :))

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Tusia91 Znajoma
    Postów: 30 7

    Wysłany: 15 lipca 2017, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja też się przenoszę tu z lipcowego testowania :D już chwilę się staramy i wiem, jak łatwo można wmówić sobie objawy ciąży i cień cienia cienia na teście - już to przechodziłam :) staram się zdrowo podchodzić do tematu - i zaczekać na dzień spodziewanej @, żeby zatestować. Ja teraz testuję w środę 19 lipca, a wy??

    miśka1987 - dzięki za wątek!

  • Tusia91 Znajoma
    Postów: 30 7

    Wysłany: 15 lipca 2017, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P.S. mam jakiś dziwny problem z dodawaniem postów - kiedy dodaję przez telefon ucina mi połowę wiadomości :( muszę odpalać kompa żeby tu napisać :( któraś tak ma?

  • Tusia91 Znajoma
    Postów: 30 7

    Wysłany: 15 lipca 2017, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 - a gdzie się wybraliście na weekend? Ja jestem ostatnio uziemniona, bo luby postanowił pograć w kosza i teraz w gipsie siedzi :(( więc nudy (więc odkryłam to forum) :D

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 16 lipca 2017, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ☺ witam sie tez na nowym wątku, nie moglam juz tamtego przeżyć.. naprawde az soe czytac mi nie chcialo od takirgoe nakręcania pprzeżywania...

    Ja wszystko rozumiem i staram się powiedziec dobre słowo ale kurczę ile mozna..

    s1985, Cheresta lubią tę wiadomość

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 16 lipca 2017, 03:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę dołączyć mogę dołączyć? :D po wczorajszych akcjach i ja mam dość. Kłótnie i pretensje. Szkoda nerwów, chociaż ten watek to trochę jak powstanie przeciw głównym osobom z forum :D :D ja nie chce się nakręcać, niepotrzebne mi to w życiu. Mój mąż to samo, na spokojnie, co będzie to będzie. Ale mi łatwo mówić bo to tak naprawdę 1 cykl u nas ;) ale i tak jakby ktoś chciał to można świrować od początku :D ja postanowiłam nie robić testów tylko betę w odpowiednim czasie i to tylko wtedy kiedy wykres wskazywać będzie że jest sens ;) póki co jestem w 4 dniu wyższych temperatur (bo czy owu była tego dnia czy innego tego nie wiem bo żyje bez monitorowania) tylko pytanie mam kiedy miałabym ewentualnie iść ns progesteron? Wiem że 7-8dpo ale jeśli ja nie wiem kiedy dokładnie była a rozmach moze być kilkudniowy to żeby się nie okazało że poszłam np 5 albo 9-10dpo. Zastanawiam sie czy iść i jeśli to kiedy? :D co radzicie? ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe staraczki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heeeeeej :)
    Dziewczyny napiszmy coś o sobie!

    Ja :) czekam w listopadzie na 30 urodziny :/ Od 5 lat szczęśliwa żona, od 4,5 roku najszczęśliwsza mama :) O 2 staramy się już 3,5 roku. PO drodze jedna biochemiczna i jedno poronienie.
    Problem z tarczycą i bardzo nieregularnymi miesiączkami. Aktualnie 63 dc i 7 brania dupka na wywołanie okresu. W nowym cyklu zaczynam z clo 3-7 dc i dupkiem 16-25.

    Przez te lata starań zdążyłam mieć fazy nakręcania, ale wreszcie chyba udało mi się skończyć z tym hehehe mam nadzieję ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka, ja bym poszła w środę 19-go jak już :)

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 16 lipca 2017, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy nie badalam progresteronu wiec nie mam pojęcia... i nie chce Cię wyprowadzić w blad.

    Ooo matko mmmiska ale dlugie cykle, MASAKRA jakas. Nie wyobrażam sobie takich.

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie to był pierwszy cykl od 2 lat bez dupka lub luteiny i widać nie wypalił :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2017, 08:11

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 16 lipca 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę szkoda, a byłaś w między czasie u gina na jakimś podglądzie?

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 16 lipca 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi zostało 1,5 tygodnia do testowania, ciekawe czy sie udało.... ale jestem ten tydzień sama z synem to mi szybko minie hihi

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 16 lipca 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju a ja tego watku szukalam na ogolnym myslalam ze zniknal!! :D

    Krotko o mnie:

    Z mezem nie zabezpieczalismy sie od roku ponad z wylaczniem 4 mc. Nie zaskoczylo, ale tez nam nie zalezalo, pod koniec juz troche jednak wariowalam z testami - wiec postanowilismy zaczac sprawdzac czy cos nie tak.

    Wyszla mi za wysoka prolaktyna po pbciazeniu, dostalal dostinex, jestem na nim drugi cykl, już po owulacji.

    Testuje za 8-10 dni, ale chyba im pozniej tym lepiej. Przewidywana @ w ogole mialam miec ok 31.07, ale chyba po zbiciu prolaktymy moj cykl sie unormowal, bo test pozytywny mialam juz w 14 dc, do tego sluz płodny, więc wygląda, że owulacja już byla. Dzid 19dc, ale czy owulacje miałam jeszcze w 14, czy 15 a moze na poczatku 16 dc? Nie wiem :)

    Co do progesteronu - mi gin mowila ze pod koniec cyklu, ze 18 dc za wczesnie zrobilam.


    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 16 lipca 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti to testujemy podobnie :)

    Jak dla mnie, możecie się nakręcać, ale jeżeli ktoś na forum zwróci Wam uwage to rozumieć, że z dobregomserca. Ale bym
    Was przeklinała, jakbyście mi gratulowały urojonej ciąży, a potem dostalabym @!

    Szkoda po prostu tych dziewczyn, które potem sobie nie radzą z tym zupełnie. Nie dość, że sobie wkręcają to jeszcze wkręcają wszystkim dookoła.

    Macie mnie ganić za jakieś absurdalne pomysły!! :))

    U mnie ból piersi nieco mocniejszy niż wczoraj, ale ciagle znośny. Podobno tak objawia sie prolakryna podwyzszona, mam
    Nadzieje ze jednak wszystko w normie mam.

    Tusia - chyba najblizsza tetowania jestes :)) jak sie czujesz?

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ