X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Dla dziewczyn co zwidów na testach nie widzą!
Odpowiedz

Dla dziewczyn co zwidów na testach nie widzą!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda33 poznaliśmy się z mężem jak ja miałam 16 on 18 lat jest moim pierwszym i jedynym facetem.

  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 16 lipca 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To cudowne! Ja z kolei odwrotnie, wyszlam za meza po roku znajomosci :)

    Co to objawow, ja jestem nerwusem dlatego dala mi dostinex, nadmierne owlosienie? Nie mam wasika, ani ciemnych wlosow na rekach, nogach, ale mam np pojedyncze pod pepkiem, w okolicach bikini, liczy sie?

    Mi dostinex dala wlasnie ze wzgledu zebym zaszla w ciaze, mowila ze to lepsze niz ten slynny bromek i ze moge sie z nimi normalnie starac, tylko po pozytywnym tescie odstawic.

    A Ty go w ogole nie bralas, czy odstawilas? Bo jestem ciekawa, czy Twoje objawy po nim ustapily jakos, bo ja nie odczuwam nic, a biore go drufi cykl. No moze poza tym, ze w koncu pojawil sie sluz plodny i test pozytywny owulacyjny, ale
    Czy to z powodu tego leku - tez nie wiem.

    Ide na Monitotinf w sierpniu to wypytam lekarke o wszystko.

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 16 lipca 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Terka - nam przysiege tez szeptal ksiadz. Wyszlo bardzo ok bo obydwoje powiedzielismy ja glosno i pewnie i mega sie usmiechajac. Wszyscy potem zyczyli nam takiego usmiechu przez cale zycie jak mielismy podczas tej przysiegi :))

    My też z uśmiechem i spokojem jakby ktoś nie pytał o to czy chcemy byc ze sobą cale życie a to czy chcemy cukierka. Takie swobodne były te słowa :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej moje straszne, niedobre i okrutne dziewczyny :) jaja jakieś... aż mi żal ze to czytałam. Hehe ale jeszcze pamiętam wątki gdzie pewna pani nakręcala się raz progiem, raz kreska której nie było, a raz beta która nie wskazywała na ciaze :/ dlatego przestałam udzielac się na wątkach z listami. Ale tu będzień lepiej <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2017, 17:40

    s1985 lubi tę wiadomość

  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 16 lipca 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz, a najgorsze ze co miesiac to samo. Najpierw "nie robie juz testu przed 14 dpo" albo "nie robie już testów sikanych" "tylko beta", a potem od nowa, test sikany w 12 dpo i otwieranie go az zeby zobaczyc pod swiatlo czy aby na prwno nic. A potem "negatywny ale nie biore go pod uwage bo za wczesnie zrobilam"
    :)

    Wiadomo, ja tez dopatruje sie nawet najmniejszego cienia, ale juz sie nauczylam, ze po 5 min lepiej nie odczytywac wynikow.
    Na bobo testach po wyschnieciu mialam cien i maz mi raz jak przynioslam zabral j wyrzucil tem test i mial racje, ciazy nie bylo :) a jak nest to nie zniknie Tylko dlatego ze sie nie zauwazylo kreski.

    Poza tym mowienie ze przez nasze posty moze sie okazac ze ktos jednak nie jest w ciazy. Albo uwazamie ze za to, ze zapytalam dlaczego przy niskiej bedzie jest sie w ciazy kaza mi kogos przepraszac? Szkoda slow. One same ske tam napedzaly w tej dyskusji, a szkoda, duzo osob tam mialo fajne podejscie, duzo milych slow i wsparcia. Ale zbudujemy watek, chociaz
    Nazwa dla niewtajemniczonych moze byc zagadkowa :)

    Ja jednak ide biegac! Nie zaszlodzi, naeet jak fasola sie zbliza :)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym przepraszaniem to naprawdę przebiegły...
    A co do nazwy to taka miała być :) żeby przyszedł tu ten kto chce i wie jak jest.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2017, 18:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętacie Ciri22? Ona z dziewczynami długie miesiące miała taki "inny" wątek bez zwidow itp

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 16 lipca 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda jak możesz takie straszne rzeczy robić? :D okrutna kobieta z Ciebie skoro Twoje posty ciążę usuwają (?) :D :D :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 16 lipca 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, akurat ja byłam najbardziej dyplomatyczna, bo naprawdę chciałam ją trochę ostudzić, ale wszystko obróciło się przeciwko mnie :))

    Dziewczyny przebiegłam ze 3 kilometry i jak się położyłam na trawie tak już chyba dziś stad nie wstane!

    Ja nie wiem jak kobiety w ciazy cwicza, ja przed mam kondycje jak staruszka!

    A chcialabym teoche pocwiczyc przed bo latwiej potem chyba wrocic do formy po porodzie. Niektore kobiety to z natury szczuple i nie maja problemu a ja raczej latwo przybieram na wadze :) motywujcie mnie!!

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 16 lipca 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poświęciłam swój czas na nadrobienie wątku lipcowego bo nie było mnie jakieś 2 dni na forum. I jestem w szoku że można taki armagedon rozpętać za komentarz typu: fajnie że piszesz że ciąża chociaż trochę mała ta beta, ale skoro jesteś pewna to trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku. Już jakiś czas mniej się udzielam bo widzę że jedna osoba dominuje wątek

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 16 lipca 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego wolę stamtąd uciekać i poszukać innego miejsca bo na testowaniu sierpniowym znów będzie to samo kółko wzajemnej adoracji

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    To cudowne! Ja z kolei odwrotnie, wyszlam za meza po roku znajomosci :)

    Co to objawow, ja jestem nerwusem dlatego dala mi dostinex, nadmierne owlosienie? Nie mam wasika, ani ciemnych wlosow na rekach, nogach, ale mam np pojedyncze pod pepkiem, w okolicach bikini, liczy sie?

    Mi dostinex dala wlasnie ze wzgledu zebym zaszla w ciaze, mowila ze to lepsze niz ten slynny bromek i ze moge sie z nimi normalnie starac, tylko po pozytywnym tescie odstawic.

    A Ty go w ogole nie bralas, czy odstawilas? Bo jestem ciekawa, czy Twoje objawy po nim ustapily jakos, bo ja nie odczuwam nic, a biore go drufi cykl. No moze poza tym, ze w koncu pojawil sie sluz plodny i test pozytywny owulacyjny, ale
    Czy to z powodu tego leku - tez nie wiem.

    Ide na Monitotinf w sierpniu to wypytam lekarke o wszystko.


    Ja ciemnych wlosow na rekach tez nie mam. Mam bardzo delikatny wasik ale jest, kilka Wloskow pod pepkiem i wokół brodawek na piersiach. bralam kiedys dostinex przed staraniami jeszcze przed rok....to byl dramat bo 3 mies sie oswajalam z lekiem strasznie go znosilam i teraz podczas taran tez przez rok i potem wyczytalam ze jego podczas staran nie powinno sie brac

  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 16 lipca 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta, taaa, wszystko kreci sie w okol jednej osoby, ale grono zirytowwanych bedzie sie powiekszac. Ilez mozna sluchac o tym. Jeszcze samodzielne diagnozowanie sie, branie lekarstw. Daje zly przyklad innym zagubionym staraczkim. Naczytaja sie i jeszcze uwierza.

    Madzix - ja po dostinexie zadnyc skutkow ubocznych, chyba ze jakies minimalne bole glowy, ale na ro jestem podatna. Zla pogoda bach i migrena. A na to owlosienie oos pomogl dostinex?

    Ja wlasnie nie wiem, w zeszlym cyklu dostalam dostinex, mialam brac od razu, albo zle zeozumialam i zaczelam
    Opakowanie w 9 dc. Owulacja przyszla z 9 dniowym opoznieniem w 29 dc i mialam cykl zamiast 34 to 43 dniowy. Teraz przez to zostalo mi dostinexu tylko do 20 dc a gin kazala mi przyjsc kolo 12-14 dc nastepnego.

    Nie wiem, czy prolaktyna mi nie skoczy nagle po przerwaniu w 20 dc (nie wiem ile lek sie urrzymuje) przez
    Co w nastepnym cyklu zbijanie od nowa mnie czeka? No i co z tym dosinexem a ciaza - pytalam gin czy nie lepiej poczekac ze starniami do zbicia prolaktyny a ona ze szkoda czasu zebym juz dzilala...

    To dobra lekarka, polecana mi przez kolezanke, ktora miala tez problemy i szwagra, ktory jest lekarzem.

    Najgorsze ze alurat od jutra 2 tyg ma urlop i nir wirm co robic. Chyba zostaje mi czekac...

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Tusia91 Znajoma
    Postów: 30 7

    Wysłany: 16 lipca 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja niestety ciągle mam problem z wstawianiem postów w telefonie :( więc czytam Was dziewuchy cały dzień, a właśnie wieczorem siadam do kompa żeby coś skrobnąć :)
    Oda_33 - tak, ja już testuję szybciutko! Test mam w szafce jeszcze z poprzedniego cyklu - leży i kusi... hi hi :) ale czekam cierpliwie. Mam obolałe piersi i swędzące sutki :))) przedwczoraj i wczoraj przy szybkim wstawaniu z łóżka czułam lekkie ciągnięcie podbrzusza, a dziś nic. Wiem, że to może być zarówno na @ jak i na ciążę, więc się nie nakręcam tymi objawami...
    Cheresta - witaj w wątku :*

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 16 lipca 2017, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staramy się jakiś rok niedługo mamy pierwszą rocznicę ślubu. Przez 2 lata brałam tabletki, a od ślubu przestaliśmy się zabezpieczać. Potem jeszcze byłam w szpitalu z racji tego, że choruję na zesztywniajace zapalenie stawów kręgosłupa. Kilka prześwietlen, badań, zielone światło od reumatologa i zaczęliśmy starania pełną parą. Nie udawało się więc poszłam do ginekologa zrobić podstawowe badania. Okazało się że mam macicę dwurozna, tylozgieta. Hormony w porządku i ogólnie lekarz mówi jest ok więc dążymy dalej do spełnienia marzenia

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miśka1987 wrote:
    Pamiętacie Ciri22? Ona z dziewczynami długie miesiące miała taki "inny" wątek bez zwidow itp

    Pamietam ja z innych watkow. fajna dziewczyna mam ja na fb ale ostatnio nie piszemy. fajna ta jej mala coreczka :) Ciri byla jedna z pierwszych ktora mi odpisala na forum. to tak sentymentalnie :) <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    Poświęciłam swój czas na nadrobienie wątku lipcowego bo nie było mnie jakieś 2 dni na forum. I jestem w szoku że można taki armagedon rozpętać za komentarz typu: fajnie że piszesz że ciąża chociaż trochę mała ta beta, ale skoro jesteś pewna to trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku. Już jakiś czas mniej się udzielam bo widzę że jedna osoba dominuje wątek


    ja musze pozniej badz jutro poczytac na spokojnie co tam sie zadzialo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:

    Madzix - ja po dostinexie zadnyc skutkow ubocznych, chyba ze jakies minimalne bole glowy, ale na ro jestem podatna. Zla pogoda bach i migrena. A na to owlosienie oos pomogl dostinex?

    Ja wlasnie nie wiem, w zeszlym cyklu dostalam dostinex, mialam brac od razu, albo zle zeozumialam i zaczelam
    Opakowanie w 9 dc. Owulacja przyszla z 9 dniowym opoznieniem w 29 dc i mialam cykl zamiast 34 to 43 dniowy. Teraz przez to zostalo mi dostinexu tylko do 20 dc a gin kazala mi przyjsc kolo 12-14 dc nastepnego.

    Nie wiem, czy prolaktyna mi nie skoczy nagle po przerwaniu w 20 dc (nie wiem ile lek sie urrzymuje) przez
    Co w nastepnym cyklu zbijanie od nowa mnie czeka? No i co z tym dosinexem a ciaza - pytalam gin czy nie lepiej poczekac ze starniami do zbicia prolaktyny a ona ze szkoda czasu zebym juz dzilala...

    To dobra lekarka, polecana mi przez kolezanke, ktora miala tez problemy i szwagra, ktory jest lekarzem.

    Najgorsze ze alurat od jutra 2 tyg ma urlop i nir wirm co robic. Chyba zostaje mi czekac...

    ja bralam w piatek wieczorem dostinex i w weekendy wogole za kolko nie wsiadalam bo balam sie prowadzic...dramat...
    to jak Ty masz go brac??? bo ja 1/4 tabletki raz w tyg

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 16 lipca 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix88 wrote:
    ja musze pozniej badz jutro poczytac na spokojnie co tam sie zadzialo.
    Kilka stron o tym jak zrobić wielkie halo z niczego. Aktualnie strach jest tam coś napisać bo będzie nie po czyjejś myśli

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wogole tak co do moich początków na forum to jestem tu od wiosny 2015 i może któraś mnie kojarzy po starym nicku Madziulla. Doti na pewno z wątku staraczki 2015 :) :* musiałam założyć nowe konto bo miałam problem z kontem i pamietnikien. Właśnie muszę nadrobić pisanie pamiętnika ;)

    Doti87 lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ