X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie długa faza lutealna?
Odpowiedz

długa faza lutealna?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • PannaFerminaDaza Koleżanka
    Postów: 56 43

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Potrzebuję wsparcia bo zwariuję.
    W listopadzie miałam bladą kreskę na teście, ale @ przyszła wlasciwie w terminie, beta przed małpą negatywna była więc chyba jednak coś nie tak z testem było. W następnym cyklu postanowiłam w końcu skonsultować sie z lekarzem. Pół roku starań to niby niedługo ale stwierdziłam, że lepiej sprawdzić co i jak. Na wizycie wylądowałam 8 dc i ku mojemu zaskoczeniu pani doktor powiedziała że w lewym jajniku pęcherzyk 22mm i pęknie lada moment (jej zdaniem 9 d.c. a najpóźniej 10 d.c.). Akurat zaopatrzyłam się w testy owu więc powiedziała że mogę z ciekawości zrobić.
    Po pracy tego samego dnia (8dc) test negatywny ale pasek testowy tylko trochę jaśniejszy od kontrolnego. Tego dnia oczywiście starania. Następnego dnia pasek testowy jezzcze jaśniejszy a do tego ból z lewego jajnika. Wszystko mi się zgadzało z terminem owulacji wskazanym przez gin. Skoro pasek był coraz jaśniejszy to pik musiał być 7 dc.
    I teraz zaczynają się moje wątpliwości. Nie wiem jak długą mam fazę lutealną, ale zakładając, że owu byla w 9 d.c. to cykl powinien mieć +- 23 dni. Dzisiaj jest 25 dc a @ brak. Od 3 dni czekam, brzuch mówi że już ale nic z tego. 2 dni temu bolało bardzo mocno. Test ciążowy dziś rano negatywny, więc to raczej nie ciąża.
    Mam 2 typy i jestem ciekawa Waszego zdania:
    1. Długa faza lutealna (minimum 16 dni)
    2. Źle wyznaczony termin owulacji.

    Dodam że w tym miesiącu po raz pierwszy mierzę temperaturę. Od 9dc mam podwyższoną ( 37.4-37.7). 2 dni temu na chwilę spadła, ale dziś znowu podwyższona. A myślałam już ze książkowo po 14 dniach od owu miesiączka.

    Co o tym myślicie? :)

    IV 2018 (13 dc) - AMH: 0.638
    IV 2018 (3 dc) - AMH: 0.92!
    HSG ok
    Morfologia 2%
    VIII 2018 Clo - 1 cykl
    nieudane podejścia do inseminacji
    II 2019 - AMH: 0.29
    III 2019 - pierwsze IVF
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 15 dni fl. I to nie jest nic dziwnego.
    Zrób test :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Blue Jane Koleżanka
    Postów: 82 10

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PannaFerminaDaza i co?? Jak się sprawa rozwinęła? Przyszedł okres czy może ciąża? :)

    201811152844.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ