X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Dwie kreseczki w Nowym Roku ;)
Odpowiedz

Dwie kreseczki w Nowym Roku ;)

Oceń ten wątek:
  • Oluniaaa Autorytet
    Postów: 307 552

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Która z Was dziewczynki rozpoczeła właśnie cykl? i najprawdopodobniej bedzie testować już w nowym Roku ;)

    wniddf9h8xpsthjb.png
    km5sdf9hrm4qrho3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rozpoczęłam 1 grudnia i zatestuje w nowym roku albo dzień wcześniej jak nie wytrzymam :) oczywiście o ile @ nie przyjdzie wcześniej.

  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dalej czekam na @, wynik bety 1,2 wiec pewnie bede testowac z Wami.. niestety :(

    Nieidealna
  • Kaśka13 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja za dwa dni powinnam mieć @ także w Nowym Roku będę testować... mam nadzieje, że ten Nowy Rok będzie lepszy niż obecny! Życzę Wam powodzenia i trzymam kciuki!

    02.2010 - synuś <3
    09.2013 - Aniołek 8 tc
    06.2014 - Aniołek 14 tc
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka! ja mam dziwna sytuacje bo 4 dni temu 10dpo 26dc mialam 2 testy pozytywne... pozniej nic, 12dpo poszlam na bete a ta <2,0 ... a dzis 14dpo znow test pozytywny wiec ja juz nic nie wiem, @ ma przyjsc jutro, wiec jesli przyjdzie to bede testowac w sylwestra albo w Nowy Rok :)

  • Oluniaaa Autorytet
    Postów: 307 552

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to naprawde dziwne.
    Może masz wadliwe testy bo nie sądze żeby beta była zła 12 dpo.

    wniddf9h8xpsthjb.png
    km5sdf9hrm4qrho3.png
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ale zarodek moze sie zagniezdzic i 12 dni po owulacji a hcg zaczyna wydzielac sie 48h po zagniezdzeniu wiec ja nadzieje widze ;)

    menka lubi tę wiadomość

  • Oluniaaa Autorytet
    Postów: 307 552

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak miejmy nadzieje że to będzie owocny cykl dla Ciebie ;)

    wniddf9h8xpsthjb.png
    km5sdf9hrm4qrho3.png
  • Oluniaaa Autorytet
    Postów: 307 552

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chociaż powiem Ci że też miałam podobną sytuacje.....raz testy wychodziły pozytywne a raz negatywne. okazała się wysoka nadczynność tarczycy ;/

    wniddf9h8xpsthjb.png
    km5sdf9hrm4qrho3.png
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no zobaczymy z czego to wynika w moim przypadku :)

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lauda... bardzo mi przykro i trzymam wszystkie kciuki za Ciebie!

    a tak P.S. Bo widze Twoj podpis...masz moze modlitwe do Sw. Rity w tej intencji? Bo ja mam ale juz dla mam i żon, a nic nie moge znalezc o poczecie...

  • Oluniaaa Autorytet
    Postów: 307 552

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda mi również bardzo przykro. LEcz nie jesteś sama z takimi przykrościami :( ja straciłam Mojego Aniołka w 22tc. :( i miało to miejsce na początku roku, już od prawie roku jest pod górke o kolejne dziecko :(
    ale musimy dać rade ;)
    do końca stycznia każda sie tu pochwali że jest ZAFASOLKOWANA ;) ;P

    wniddf9h8xpsthjb.png
    km5sdf9hrm4qrho3.png
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki.. z wielka nadzieja poszlam zrobic test z rana... w lazience nic nie widzialam, wyszlam do kuchni do okna (nie minelo 5 minut) i ujrzalam znow cien cienia... ja juz nie wiem, nic nie wiem . @ jeszcze nie przyszla, ale caly czas mam wrazenie i wszyscy tak mowia ze jakby miala byc ciaza to w 30 dniu cyklu (a mam 30-32dniowe) bylaby juz duzo mocniejsza krecha, i na pewno dzien pozniej bylaby mocniejsza niz poprzednio...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrezesGąska wrote:
    hej dziewczynki.. z wielka nadzieja poszlam zrobic test z rana... w lazience nic nie widzialam, wyszlam do kuchni do okna (nie minelo 5 minut) i ujrzalam znow cien cienia... ja juz nie wiem, nic nie wiem . @ jeszcze nie przyszla, ale caly czas mam wrazenie i wszyscy tak mowia ze jakby miala byc ciaza to w 30 dniu cyklu (a mam 30-32dniowe) bylaby juz duzo mocniejsza krecha, i na pewno dzien pozniej bylaby mocniejsza niz poprzednio...
    testujesz tymi samymi testami czy różnymi ??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie znam się super na testach ale czemu miałyby za każdym razem pokazywać kreskę :/ dziwne to może idź jednak na tą bete jeszcze raz ... Czasami maluszek zagnieździ się później to jest tylko statystyka że między 6 a 12 jest duża rozbieżność wystarczy że owulka była dzień lub 2 później ... :)

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam po kilka z kazdej firmy, w sensie mam nordtesty, amil, pink testy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrezesGąska wrote:
    mam po kilka z kazdej firmy, w sensie mam nordtesty, amil, pink testy
    no to czekaj do jutra i idź lepiej zrób tą betę jeszcze raz ;)

  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to moze i ja jeszcze raz zrobie po niedzieli? ;p 43 dc i brak @. moze pozno owulacja JEDNAK wystąpiła ? juz sama nie wiem co robic.

    Nieidealna
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przed chwila bylam siku i na papierze jak sie wytarlam mialam troche sluzu leciutko na brazowo zabarwionego... mozliwe plamienie implantacyjne? bo czytalam ze czasem jest tylko kropelka i moze byc na brazowo...

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i ze czesto w terminie @ a ja tak jak mowilam mialam dostac dzis lub jutro lub w sobote najpozniej

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ