X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Dwie kreseczki w Nowym Roku ;)
Odpowiedz

Dwie kreseczki w Nowym Roku ;)

Oceń ten wątek:
  • Oluniaaa Autorytet
    Postów: 307 552

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Która z Was dziewczynki rozpoczeła właśnie cykl? i najprawdopodobniej bedzie testować już w nowym Roku ;)

    wniddf9h8xpsthjb.png
    km5sdf9hrm4qrho3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rozpoczęłam 1 grudnia i zatestuje w nowym roku albo dzień wcześniej jak nie wytrzymam :) oczywiście o ile @ nie przyjdzie wcześniej.

  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dalej czekam na @, wynik bety 1,2 wiec pewnie bede testowac z Wami.. niestety :(

    Nieidealna
  • Kaśka13 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja za dwa dni powinnam mieć @ także w Nowym Roku będę testować... mam nadzieje, że ten Nowy Rok będzie lepszy niż obecny! Życzę Wam powodzenia i trzymam kciuki!

    02.2010 - synuś <3
    09.2013 - Aniołek 8 tc
    06.2014 - Aniołek 14 tc
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka! ja mam dziwna sytuacje bo 4 dni temu 10dpo 26dc mialam 2 testy pozytywne... pozniej nic, 12dpo poszlam na bete a ta <2,0 ... a dzis 14dpo znow test pozytywny wiec ja juz nic nie wiem, @ ma przyjsc jutro, wiec jesli przyjdzie to bede testowac w sylwestra albo w Nowy Rok :)

  • Oluniaaa Autorytet
    Postów: 307 552

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to naprawde dziwne.
    Może masz wadliwe testy bo nie sądze żeby beta była zła 12 dpo.

    wniddf9h8xpsthjb.png
    km5sdf9hrm4qrho3.png
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ale zarodek moze sie zagniezdzic i 12 dni po owulacji a hcg zaczyna wydzielac sie 48h po zagniezdzeniu wiec ja nadzieje widze ;)

    menka lubi tę wiadomość

  • Oluniaaa Autorytet
    Postów: 307 552

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak miejmy nadzieje że to będzie owocny cykl dla Ciebie ;)

    wniddf9h8xpsthjb.png
    km5sdf9hrm4qrho3.png
  • Oluniaaa Autorytet
    Postów: 307 552

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chociaż powiem Ci że też miałam podobną sytuacje.....raz testy wychodziły pozytywne a raz negatywne. okazała się wysoka nadczynność tarczycy ;/

    wniddf9h8xpsthjb.png
    km5sdf9hrm4qrho3.png
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no zobaczymy z czego to wynika w moim przypadku :)

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lauda... bardzo mi przykro i trzymam wszystkie kciuki za Ciebie!

    a tak P.S. Bo widze Twoj podpis...masz moze modlitwe do Sw. Rity w tej intencji? Bo ja mam ale juz dla mam i żon, a nic nie moge znalezc o poczecie...

  • Oluniaaa Autorytet
    Postów: 307 552

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda mi również bardzo przykro. LEcz nie jesteś sama z takimi przykrościami :( ja straciłam Mojego Aniołka w 22tc. :( i miało to miejsce na początku roku, już od prawie roku jest pod górke o kolejne dziecko :(
    ale musimy dać rade ;)
    do końca stycznia każda sie tu pochwali że jest ZAFASOLKOWANA ;) ;P

    wniddf9h8xpsthjb.png
    km5sdf9hrm4qrho3.png
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki.. z wielka nadzieja poszlam zrobic test z rana... w lazience nic nie widzialam, wyszlam do kuchni do okna (nie minelo 5 minut) i ujrzalam znow cien cienia... ja juz nie wiem, nic nie wiem . @ jeszcze nie przyszla, ale caly czas mam wrazenie i wszyscy tak mowia ze jakby miala byc ciaza to w 30 dniu cyklu (a mam 30-32dniowe) bylaby juz duzo mocniejsza krecha, i na pewno dzien pozniej bylaby mocniejsza niz poprzednio...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrezesGąska wrote:
    hej dziewczynki.. z wielka nadzieja poszlam zrobic test z rana... w lazience nic nie widzialam, wyszlam do kuchni do okna (nie minelo 5 minut) i ujrzalam znow cien cienia... ja juz nie wiem, nic nie wiem . @ jeszcze nie przyszla, ale caly czas mam wrazenie i wszyscy tak mowia ze jakby miala byc ciaza to w 30 dniu cyklu (a mam 30-32dniowe) bylaby juz duzo mocniejsza krecha, i na pewno dzien pozniej bylaby mocniejsza niz poprzednio...
    testujesz tymi samymi testami czy różnymi ??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie znam się super na testach ale czemu miałyby za każdym razem pokazywać kreskę :/ dziwne to może idź jednak na tą bete jeszcze raz ... Czasami maluszek zagnieździ się później to jest tylko statystyka że między 6 a 12 jest duża rozbieżność wystarczy że owulka była dzień lub 2 później ... :)

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam po kilka z kazdej firmy, w sensie mam nordtesty, amil, pink testy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrezesGąska wrote:
    mam po kilka z kazdej firmy, w sensie mam nordtesty, amil, pink testy
    no to czekaj do jutra i idź lepiej zrób tą betę jeszcze raz ;)

  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to moze i ja jeszcze raz zrobie po niedzieli? ;p 43 dc i brak @. moze pozno owulacja JEDNAK wystąpiła ? juz sama nie wiem co robic.

    Nieidealna
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przed chwila bylam siku i na papierze jak sie wytarlam mialam troche sluzu leciutko na brazowo zabarwionego... mozliwe plamienie implantacyjne? bo czytalam ze czasem jest tylko kropelka i moze byc na brazowo...

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i ze czesto w terminie @ a ja tak jak mowilam mialam dostac dzis lub jutro lub w sobote najpozniej

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ