X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ehhh jak czas się służy;)
Odpowiedz

Ehhh jak czas się służy;)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Morenadenna Autorytet
    Postów: 348 184

    Wysłany: 2 lutego 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten czas do testowania to jakaś masakra :D jak sobie z tym radzicie?

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 2 lutego 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w ogóle sobie nie radzę :-P Staram się robić wszystko żeby o tym nie myśleć. Najczęściej gram na Playstation :-D to jest taki pochłaniacz czasu, że zapominam o tym całym stresie i testowaniu. Gorzej w pracy. Jak jest luźniejszy dzień to można zwariować.

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • lollita Ekspertka
    Postów: 290 75

    Wysłany: 2 lutego 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam cały czas luz w pracy wiec non stop myśle o tym wszystkim... W domu siedzę z ciężarną szwagierką wiec tam też nie odstępują mnie myśli;p

    4 cs:)
  • Morenadenna Autorytet
    Postów: 348 184

    Wysłany: 2 lutego 2017, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaż dziś najmłodszy tak mi daje popalić,że mi się odechciewa :P

  • madzik55 Przyjaciółka
    Postów: 99 110

    Wysłany: 14 lutego 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprzątam, dużo sprzątam wszystko i co podleci.Dom już mam tak czysty i lśniący że Rozenkowa może przyjść bez zapowiedzi. Po za tym 2latek na głowie,obiadki,drzemki a jak mam święty spokój to gierka na kompie, idealny pozeracz czasu.

    f2wlhdgeetnyqlj9.png

    l22nha007gsnivdu.png
  • Koliber Przyjaciółka
    Postów: 128 46

    Wysłany: 16 lutego 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam masę pracy i myslę obsesyjnie tylko o nadchodzących wynikach i czy się udało. Zupełnie nie mogę skupić się na pracy. Jakieś inne opcje poza playstation (nie mam :P) i sprzątaniem (już wylizałam dom) ;) ?

    14 tc <3
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 16 lutego 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam pelno prac na studia, ktore ledwo ruszylam bo co zancze to mnie cos rozprasza, totalnie nie potrafie sie skupic :/ Przewaznie to OF mnie rzoprasza bo chce zobaczyc czy nikt nic nie napisal albo dodac swoje objawy.
    Gdybym tak miala zew z nerwow lub nudow zabieram sie za strzatanie to moje 2 pokojowe mieszkanko by lsnilo, a u mnie jest odwrotnie - boje sie ze gary zaraz sie same umyja albo wyjda, a ciuchow nie pochowalam po praniu od tygodnia bo cala moja uwage pochlania wykres i gapie sie na niego godzinami.
    Pogralabym chetnie na komputerze ale te prace powoduja, ze nie zabiore sie za gry.

    Koliber, KateHawke lubią tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Koliber Przyjaciółka
    Postów: 128 46

    Wysłany: 16 lutego 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Ja mam pelno prac na studia, ktore ledwo ruszylam bo co zancze to mnie cos rozprasza, totalnie nie potrafie sie skupic :/ Przewaznie to OF mnie rzoprasza bo chce zobaczyc czy nikt nic nie napisal albo dodac swoje objawy.
    Gdybym tak miala zew z nerwow lub nudow zabieram sie za strzatanie to moje 2 pokojowe mieszkanko by lsnilo, a u mnie jest odwrotnie - boje sie ze gary zaraz sie same umyja albo wyjda, a ciuchow nie pochowalam po praniu od tygodnia bo cala moja uwage pochlania wykres i gapie sie na niego godzinami.
    Pogralabym chetnie na komputerze ale te prace powoduja, ze nie zabiore sie za gry.

    Skąd ja kojażę ciągłe zaglądanie na OF? :D Ale poszłam dzisiaj na betę, to może po południu już będę wiedziała na czym stoję :)

    14 tc <3
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 16 lutego 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja patrzę na ten wykres jak cielę w malowane wrota. A potem sama się w łeb muszę pacnąć, że przecież ten wykres nic mi nie wyczaruje ponad to, co w nim wpisałam. A dopiero 3dpo... Nawet nawał w pracy mi nie pozwala zapomnieć. Tym bardziej, że były takie piękne dwie kreseczki na pasku owu, takie piękne...

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 16 lutego 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koliber wrote:
    Skąd ja kojażę ciągłe zaglądanie na OF? :D Ale poszłam dzisiaj na betę, to może po południu już będę wiedziała na czym stoję :)

    Zazdroszcze
    U mnie 6 dni do testowania ;) Trzymsm kciuki, napisz tutaj jak poszlo bo nigdzie indziej Cie nie znajde :p

    Kate Hawke Serio nic nie wyczaruje? Ale dupa... a ja w niego gapie z nadzieja ze jednak wyczaruje.
    Przynajmniej wiesz ze mialas owu... ja nie wiem czy mialam czy to wybryki termometru...

    Koliber lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 16 lutego 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans, no właśnie też nadal patrzę mimo wszystko ;-P Ale u ciebie widzę, że chyba implantacja była i teraz tempka w górę idzie. To kciuki trzymam.

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 16 lutego 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    LiluyEvans, no właśnie też nadal patrzę mimo wszystko ;-P Ale u ciebie widzę, że chyba implantacja była i teraz tempka w górę idzie. To kciuki trzymam.

    Wowowow dzieeeeki <3 ja sama w ta implantacje nie wierze, akurat to byl jedyny dzien gdzie mnie jajniki nie bolaly za bardzo, plamienia tez nie bylo :/
    Ale skoro kazda tak mowi to powinnam wam uwierzyc i czekac na testowanie (22.02)

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Koliber Przyjaciółka
    Postów: 128 46

    Wysłany: 16 lutego 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans, wykres wygląda bardzo ładnie, książkowo przecież! Wiara to podstawa :)

    14 tc <3
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 16 lutego 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koliber wrote:
    LiluyEvans, wykres wygląda bardzo ładnie, książkowo przecież! Wiara to podstawa :)

    Moj wykres jest przeciwienstwem ksiazkowego :( Te wszystkie skoki i upadki, potem schodek po owulacji... ehh boje sie ze znowu nic nie wyjdzie :/

    Ale wierze wam :D i tylko to mnie powstrzymuje od placzu w poduszke (bo ja placzliwa cale zycie jestem).

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Koliber Przyjaciółka
    Postów: 128 46

    Wysłany: 16 lutego 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Moj wykres jest przeciwienstwem ksiazkowego :( Te wszystkie skoki i upadki, potem schodek po owulacji... ehh boje sie ze znowu nic nie wyjdzie :/

    Ale wierze wam :D i tylko to mnie powstrzymuje od placzu w poduszke (bo ja placzliwa cale zycie jestem).


    Skacze, ale trend jest :) mi za to dzisiaj spada temp, więc nadzieja też. Co godzina sprawdzam czy są już wyniki w internecie...


    3978cca6881c2d331a8267168de1f727.png

    14 tc <3
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 16 lutego 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koliber, za ciebie też kciuki trzymam. I za twoje wyniki. Z tego co widzę na wykresach to nie zawsze jest tempka cały czas w górze.
    Lily, te implantacje to mają u każdej inne objawy także nie ma się co sugerować. A wykresy ciążowe...każdy inny. Dlatego ja zawsze do @ mam nadzieję. A potem od nowa :-D

    Koliber lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Koliber Przyjaciółka
    Postów: 128 46

    Wysłany: 16 lutego 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety beat <0,2 mlU/l ..

    14 tc <3
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 16 lutego 2017, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koliberku, tulę mocno :( no to teraz nie przejmuj się i testujesz w marcu. Na bank będą dwie wielkie krechy :*

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 16 lutego 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koliber wrote:
    No niestety beat <0,2 mlU/l ..

    Kurde a Tyle nadziei z tym wiazalam... no coz moze next time ;)
    A ile dpo?

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Koliber Przyjaciółka
    Postów: 128 46

    Wysłany: 16 lutego 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj miałam 15dpo. Następnym razem :) ale naprawdę wierzyłam że się udało!

    14 tc <3
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ