X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Endo po owulacji 4mm?
Odpowiedz

Endo po owulacji 4mm?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • CzekamyNaDrugie Koleżanka
    Postów: 77 9

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam nietypowe pytanie,
    Byłam dzisiaj na monitoringu owulacji po zażyciu CLO, lekarz mówi ze pecherzyk ma 11cm, endo 4 mm i jest bardzo cienkie i ze zobaczymy moje wyniki i możliwe ze dostanę jeszcze clo przez kolejnych 5 dni. Teraz dzwoni, ze zobaczył wyniki krwi i owulacja była i nie muszę za tydzień przychodzić na monitoring tylko na pobranie krwi..

    I teraz pytanie, jak można było tego nie zauważyć?
    Czy endo 4mm po owulacji to nie jest o wiele wiele za cienkie i i tak z tego nic nie bedZie... Czy któraś z was tak miała ?

  • Ika83 Autorytet
    Postów: 375 162

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekamyNaDrugie wrote:
    Dziewczyny mam nietypowe pytanie,
    Byłam dzisiaj na monitoringu owulacji po zażyciu CLO, lekarz mówi ze pecherzyk ma 11cm, endo 4 mm i jest bardzo cienkie i ze zobaczymy moje wyniki i możliwe ze dostanę jeszcze clo przez kolejnych 5 dni. Teraz dzwoni, ze zobaczył wyniki krwi i owulacja była i nie muszę za tydzień przychodzić na monitoring tylko na pobranie krwi..

    I teraz pytanie, jak można było tego nie zauważyć?
    Czy endo 4mm po owulacji to nie jest o wiele wiele za cienkie i i tak z tego nic nie bedZie... Czy któraś z was tak miała ?

    Cienkie to endo. Niestety clo wpływa na endometrium. Też tak miałam. Ten lek uposledza endometrium.
    Najlepsze do stymulacji gonadotropiny czyli gonal czy menopur.
    Dobry jest divigel. Ja go wsmarowuje w udo. Raz jedno raz drugie i endo ładnie po nim rośnie.
    Poza tym dobry wpływ ma też czerwone winko i Orzechy.
    Poza jesteś jeszcze przed owulacją i endo pewnie urośnie, ale zasugeruj może lekarzowi czy przepisze Ci coś na endo.

    mkwia
  • CzekamyNaDrugie Koleżanka
    Postów: 77 9

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem właśnie po owulacji i mam endo 4 mm

  • Ika83 Autorytet
    Postów: 375 162

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekamyNaDrugie wrote:
    Jestem właśnie po owulacji i mam endo 4 mm

    Lekarz Ci mówił, że clo uposledza endometrium?
    Może zapytaj czy da jakiś lek żeby poprawić.

    mkwia
  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5495 5821

    Wysłany: 2 kwietnia 2021, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Tak jak koleżanka wyżej, clo upośledza endometrium. Dodatkowo wpływa niekorzystnie na śluz płodny. Przy stymulacji powinnaś poczytać o diecie na endometrium i pić np. olej z wiesiolka lub siemię lniane na śluz. ( U mnie Endo po owu zawsze pożyczej 10 mm i takie jest prawdziwe ).

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • CzekamyNaDrugie Koleżanka
    Postów: 77 9

    Wysłany: 3 kwietnia 2021, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mówił mi lekarz, pozatym zawsze miałam z tym problem i się dziwie, ze nic nie dostałam na jego poprawę.

    Teraz byłam na wynikach tuż po owulacji chyba 1-2 dni
    I moje badania wyglądały tak:
    Progesteron 3,3
    LH 34.1
    Estriadol 95,5

    Czy są to wyniki w ogóle w normie?
    Czy nawet gdy endo ma 4 mm jest szansa na ciąże ?
    Czy endo rośnie po owulce Jeszcze ?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ