X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 13 lipca 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia u mnie też z tym pierwszym dniem to różnie bywa. Też trzymam się zasady, że nawet trochę krwi to już jest 1dc, bo nie wiem jaki inny punkt odniesienia mogłabym przyjąć.

    Mój synu jedzie do taty na dwa tygodnie :( będę beczeć :(

    Rozpracowałam już, dlaczego nic mi nie urosło. Bo dziś jest piątek 13 pewnie mam pecha :P

    Malgonia lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 13 lipca 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla- jako że ja po drugiej stronie i pasierbiątko tylko przyjmuje i to nawet nie na dwa tygodnie, to Ci powiem nie becz! :* Po pierwsze młody powinien się dobrze bawić, po drugie fajnie, że ma ojca, który jest - mniej czy bardziej - zaangażowany (bo jednak wielu "tatusiów" zapomina o tym), a po trzecie zaplanuj wtedy sobie jakieś przyjemności, na które nie macie czasu w zwykłym życiu. I ciesz się tym, że możesz uprawiać <3 na stole oraz latać nago po domu ;)

    Bocianiątko, Anaaa90, Kingulla, Aga9090, Emiilka, Kotowa lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 13 lipca 2018, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn juuuhuuuu! Napisz, czy żyjesz!

    P.S. Ale by był numer jakbyś nam napisała "nie"

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2018, 16:04

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 13 lipca 2018, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset to już jego 6 wyjazd. Z każdym rokiem jest lepiej, ale mimo wszystko to synuś mamusi :D a raczej mamusia synusia :P co do biegania nago, jak tylko wyjdzie to się rozpłaszczam bo niedługo potem wchodzi mąż do domu, a gdyby jednak ta owulacja była dziś rano to może coś się da jeszcze uratować :P więc będzie i nago i na stole :P

    reset, Malgonia, Lunaris, Bocianiątko, Emiilka lubią tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 13 lipca 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Reset to już jego 6 wyjazd. Z każdym rokiem jest lepiej, ale mimo wszystko to synuś mamusi :D a raczej mamusia synusia :P

    No ja Ci powiem, że na pierwszych wspólnych wakacjach z Młodą (wtedy lat 4) jak nie chciała nawet gadać z matką przez telefon to nawet nam było głupio... Bo wyglądało tak jakbyśmy Młodej bronili dzwonić, a tu Młoda po prostu "nie mam czasu, jestem zbyt zajęta" :D

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2018, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas przepyszna pogoda
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5353c1ef1f8d.jpg

    Lunaris, blue00 lubią tę wiadomość

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 13 lipca 2018, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nie było tego problemu. W sumie mały nie pamięta jak to było jak tata był w domu bo miał 2 latka jak się rozstaliśmy, od zawsze jeżdzi do niego co drugi weekend, więc jest to bardzo naturalne dla niego. Dla mnie gorzej, bo ja trochę nadopiekuńcza jestem ale jakoś daję radę to przeżyć. Wiem, że dobrze się tam czuje i nic mu złego się nie dzieje więc jest ok :)

    Minnie ale kłęby. Nie boje się burzy, jednak to mnei przeraziło mimo, że to tylko zdjęcie. UCIEKAJ DO DOMU ! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2018, 16:28

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2018, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie jadę do domu, byłam męża odebrać z pracy a Stasia z przedszkola.
    Jakby ktoś pytał gdzie mieszkam, to właśnie pod tym najpiękniejszym kłębem!

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 13 lipca 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla no taki maly kamyczek mi zdjelas z serduszka :)

    Kingulla lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez w pierwszej chwili przeczytałam ze Bocianiatko analizuje testy i pomyślałam o ciążowych :D Mi dzisiaj przyszedł moj zapas nordzikow z gemini. Już się nie mogę doczekać aż pójdą w ruch a to jeszcze 2 miesiące :(

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 13 lipca 2018, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla jak ja Cię rozumiem. Właśnie spakowałam syna na 10 dni! Nawet nie cieszy mnie nocny powrót Ciastka i weekend tylko we dwoje :( co zrobisz, serce matki...

    Małgonia ja zawsze zaznaczałam 1dc kiedy zaczynałam kropić wieczorem na @ a potem przy staraniach zastanawiałam się czy dobrze robię. Do rana zawsze @ się rozkręcała ale do tej pory nie wiem już czego się trzymać. Moje cykle też 25-26 dni. Jeszcze noc i do domu! Powodzenia z wynikami!

    Minie piękna burza :D kocham! na pewno poprawiła by mi teraz humor.


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2018, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia ja myślę, że dobrze zrobiłaś z tym określeniem 1dc, a zblokowało Cię przez stres. Ja tak myślę, ale wiesz ja mam kalafior zamiast mózgu... U nas już dziś 3 burza przeszła, a co gorsza obudziła mi Tymoteusza i spał tylko 40minut co oznacza jeszcze gorzej marudzącego brzdąca i kolejną noc z głowy... Swoją drogą chyba zapisze go do człowieka od integracji sensorycznej, bo to nie jest normalne, że półtoraroczne dziecko przesypia ciągiem po 2h... Ja już mam dość, niech ktoś go obejrzy, bo pediatrom żadnym nie ufam.

    Bociek Twoja praca musi być mega interesujaca! Zawsze chciałam robić coś takiego "dla ludzkości" ale niestety to nie na mój łeb...

    Nosi mnie dziś na ❤ a Wy tu o seksach na stole, kiedy ja od tyyyylu miesięcy muszę po cichaczu wszystko, bo młody.... Eeeehhh Kingula nadrób tam za mnie przy seksach!

    Kingulla lubi tę wiadomość

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 13 lipca 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja od przedwczoraj wdrożyłam postępowanie proendometrialne i pije wino i wpieprzam migdały, do tego jutro łosoś w ikei:p pdpowiedzcie mintylko ile to ma trwać dni, bo zaczęłam w 8dc, dobrze zrobiłam? Do kiedy tak trzymać z tym winem i migdałami?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2018, 17:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, to jest normalne :) moje dziewczynki miały gdzieś do 2 roku życia takie drzemki popołudniowe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2018, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia popołudniowe ok, ale on i w nocy tak ma...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2018, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Nenusia popołudniowe ok, ale on i w nocy tak ma...
    Hmmm... Moje do teraz potrafią się przebudzic w środku nocy ale idą dalej spać... Jak były w takim wieku to robiłam im kaszkę manną do butelki tak koło 20 i spadły do rana, czasem się tylko przebudzały na siku

  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 13 lipca 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) Bosze nawet nie wiecie jak się cieszę, że dzisiaj piątek :) Padam na pysk ;)

    Nika rudy facet to zdecydowanie nie mój typ, ale bo dużej ilości wina to i kolor przestaje mieć znaczenie ;)

    Reset ja coś czuje, że my to razem zajdziemy w tą ciążę hihihi. Co do eM mój na razie ma etap kiedy ta ovu, bo mu się bzykać chce, nawet jak mnie wkurza to mówię mu żeby zrobił co ma zrobić, tylko szybko bo jestem wkurzona, a potem może się juź nie odzywać. Ale powiem Wam, że gdyby facet miał to wszystko ogarniać to ludność szybko by wyginęła.

    reset, Lunaris, Cabrera, Emiilka lubią tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 13 lipca 2018, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaaa sukienka chyba z yoshe? Bardzo ładna. Ja już nie wiem co mam na te wesela kupić.

    Stwierdziłam, że zamiast sukienki kupię elegancki kombinezon. Co myślicie?

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 13 lipca 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Nenusia popołudniowe ok, ale on i w nocy tak ma...

    Nic Ci nie chcę mówić ale mój syn do 4 rż budził się w nocy (i mnie też) raz lub dwa. Jak już przez ostatni rok zaczęłam mieć przespane noce to teraz od miesiąca znowu mam pobudkę miedzy 00 a 01 i jeśli nie położę się z nim to co 30 min wybudza się i płacze. Nie wiem co mu jest bo nigdy ze mną ani z nami nie spał. Od urodzenia w swoim łóżku ale przespane noce to u mnie jest abstrakcja :P


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga9090 wrote:
    Hmmm... Moje do teraz potrafią się przebudzic w środku nocy ale idą dalej spać... Jak były w takim wieku to robiłam im kaszkę manną do butelki tak koło 20 i spadły do rana, czasem się tylko przebudzały na siku
    Mój jest bezbutelkowy, je porcje takie jak ja, głodny nie jest na bank. On potrafi i co pół godziny wstawać i miałczeć i żadne z nas nie wie o co chodzi... Tak jakby nie mógł przejść z fazy do fazy snu... Nie wiem ja już próbowałam wszystkiego i nic nie działa, więc idę dalej w diagnostykę...

    Kate ja jestem tego samego zdania! Faceci nie ogarniają i pewnie nigdy ogarniać nie będą! Zresztą, dlaczego Bóg najpierw stworzył mężczyznę? Bo każdy zaczyna od 0 :D
    Przynajmniej tak mawia moja ginekolog :D

    Lunaris no dzięki! Pocieszyłaś mnie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2018, 17:29

    Malgonia, Lunaris lubią tę wiadomość

‹‹ 151 152 153 154 155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ