X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4824 3965

    Wysłany: 9 kwietnia 2022, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia kochana co tam u Was 🙂❓ Jeju już tyle czasu minęło aż ciężko uwierzyć 😮 Mam nadzieję, że Alicja nie daje Wam popalić hihi😁 Moja Zosia jest kochaną dziewczynką aczkolwiek okres buntu ma i potrafi dać w kość ale wiem, że to kiedyś przejdzie. Z Sebastianem to masakra 🙈 Mówi się, że drugie dziecko jest przeciwieństwem pierwszego i u nas się to sprawdza w 100% a co za tym idzie??? Koszmarne noce... Naprawdę nie wiem jakim cudem trzymam się na nogach 🤪

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 11 kwietnia 2022, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie macierzyństwo siekło, ale jestem teraz pod opieką psychiatry, biorę leki i zaczyna być lepiej :p
    Ogólnie to Ala jest prze kochana i jest mega śmieszna, ale jednocześnie nie ma prawie chwili w bezruchu, a ja jestem z natury dosyć flegmatyczna więc ciężko nam się zgrać :P Okresu buntu to w sumie nie zauważam, bo ona zawsze wszystko chciała robić po swojemu. Ja już machnęła. na to ręką i reaguje tylko na rzeczy skrajnie zagrażające życiu i zdrowiu. Marzy mi się działka rekreacyjna, żeby ona miała gdzie spożytkować tą niewyobrażalną energię. I tak mijają nam dni, trochę jesteśmy z mężem podłamani tym, ze w ogóle nasze dorosłe życie przestało istnieć (od kiedy jest Ala byłam cały jeden raz bez niej na ciuchowych zakupach a z koleżankami nie spotkałam się ani razu), ale podobno wszystko mija więc kiedy już mi jest tak bardzo zle to sobie ja przytulam i pozwalam jej po sobie poskakać i myślę o tym, że jeszcze niedawno było to tylko moje marzenie :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 12 maja 2022, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puk puk? Jest tu kto?
    Widziałam suwaczek u boćka 😍 jeśli czytasz to wielkie gratulacje

    JustynaG, Ania_1003 lubią tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 18 lipca 2022, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wpadam tu co jakiś czas ale nigdy się nic nie dzieje.
    Zaczęłam przeglądać wątki forum ale nikogo znajomego teraz nie widać.
    Chociaż od ostatniego razu jak tutaj weszłam, to widzę że się JustynaG pokazała.
    Większość już dawno po drugiej kolejce i się dziewczyny skupiły na życiu.

    My chyba przystąpiliśmy do starań. Od dłuższego czasu zarzekałam się, że po nowym roku dopiero. Chcę sobie posprzątać jeszcze w pracy. I to będzie akurat odpowiedni czas.
    Ale chyba już to nastąpiło i w sumie czekam na początek miesiąca. Oczywiście z urojoną ciążą.
    Miałam totalnie tutaj się nie udzielać, miało być inaczej, bez analizowania. Ale wspomnienia wróciły.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2022, 18:31

    [age.png
‹‹ 972 973 974 975 976
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ