Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 20 września 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocku ja bym chyba spróbowała wziąć prochy później.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez upuszczam jutro krew i cieszę się jak głupia ;)To naprawdę nie jest normalne ;)

    Aksamitna, trzymam kciuki za oficjalna betę :)

  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 20 września 2018, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Bocku ja bym chyba spróbowała wziąć prochy później.
    Tak sobie myślę, że może teraz wezmę 2-6 tak jak miałam wziąć, Ale 5 dc pójdę na monit i zobaczę co tam się dzieje. I ew będziemy korygować w następnym cyklu... Bo tak naprawdę to zupełnie nie wiem kiedy może po tym być owu... Teoretycznie wcześniej niż ostatnio to już być nie może :P jak kiedyś brałam clo 2-5 dc to ovu miałam 14-15dc. Ale teraz za to nie będę brała donga w trakcie @ tylko dopiero po. Bo może to przez niego??? Że zaczynałam za wcześnie? Chociaż W obstawia raczej winę sterydów i immunosupresji... Bo, znowu teoretycznie, te pęcherzyki powinny zacząć rosnąć dopiero po zakończeniu brania stymulacji... Bo stymulacja obniża estradiol. A dopiero potem bum! A jeśli, przypuśćmy, one zaczną same rosnąć np 3 dc, to dowalenie im ponownie niskiego estradiolu od 4 czy 5 dc może być słabe... A nawet jeśli owu będzie 10dc to już jest sukces ;) cholera już sama nie wiem, pogubiłam się...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2018, 20:05

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 20 września 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór,

    czytam sobie -mam takie same wnioski jak Frez "o mamo! jesteśmy na etapie cieszenia się z @" ...ale pamiętam jak sama się cieszyłam jak szanowna @ przyszła wreszcie o czasie po 6 krotnym odkładaniu HSG :/

    ...jutro krwawy dzień znaczy :P kciuki za wyniki na jutro!

    Ps Reset Franio jest z cyklu z laparoskopią, Dr mówił żeby cisnąć z <3 bo jajowody świeżo dmuchnięte :P 2 szkoły od zawsze- jedni każą działać a inni poczekać.


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 20 września 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocku ja się zupełnie nie znam na stymulacji więc nie pomogę. Zrób tak żebyś była zadowolona :)

    Ja jestem bardzo ciekawa czy w niedzielę przyjdzie @ ;) to by mipotwierdzilo cykl bezowulacyjny :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 20 września 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...Hope a jak by tak nie przyszła wcale?... :]


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 20 września 2018, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Bocku ja się zupełnie nie znam na stymulacji więc nie pomogę. Zrób tak żebyś była zadowolona :)

    Ja jestem bardzo ciekawa czy w niedzielę przyjdzie @ ;) to by mipotwierdzilo cykl bezowulacyjny :)
    Ja będę zadowolona jak owu przyjdzie normalnie :P zobaczę jak jutro będzie wyglądać @, bo dziś to raczej powidła śliwkowe (Nika, lov ju!) niż krwawienie więc dam sobie chwilę na wstrzymanie... Bo pytanie czy to @ która tak jak wygląda przez słabe endo czy po prostu jeszcze się nie rozkręciła na dobre... Wiec podsumowując może po prostu wezmę od soboty ;) i @ zdecyduje czy to będzie 2 czy 3 dc :P

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 20 września 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny :)

    Dzisiaj widzę krwawy dzień, ale szczęśliwy. Trzymam kciuki za Wasze jutrzejsze badania. Aksamitna kciuki
    Bociek jak samochód, to zawsze szybki numerek można na trasie zaliczyć ;)

    Ja się trochę ogarnęłam, udało mi się umówić do invimed na wtorek i zobaczymy co powie.
    Trzeba chwytać każdy dzień i mieć nadzieje

    summer86, Kaczorka, nick nieaktualny, Lunaris, Emiilka lubią tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 20 września 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum już zaciskam kciuki za wtorkową wizytę i mam ogromną nadzieję że ten lekarz okaże się normalny! I w końcu nam powiesz ile mm ma Kropeczka <3

    KateKum lubi tę wiadomość

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 20 września 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bociuś, teściowa już dzwoniła czy robić powideł i dla nas (w zeszlym roku nie wzięłam, niewdzięczna, bo ona robi mega słodkie). I jakoś nieswojo mi się zrobiło na myślo o teścinych powidłach... ale kilka słoików przytulę, coby było z czego robić rogaliki drożdżowe ;)
    W każdym razie nie tylko Ciebie prześladuje to porównanie!

    A jakbyś spróbowała jednak brać tabsy od 3 dc? Może coś by się przeciągnęło? I wtedy włączyć donga i koniczynę, żeby podbić estrogeny?

    MaryAnn lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 20 września 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Bociuś, teściowa już dzwoniła czy robić powideł i dla nas (w zeszlym roku nie wzięłam, niewdzięczna, bo ona robi mega słodkie). I jakoś nieswojo mi się zrobiło na myślo o teścinych powidłach... ale kilka słoików przytulę, coby było z czego robić rogaliki drożdżowe ;)
    W każdym razie nie tylko Ciebie prześladuje to porównanie!

    A jakbyś spróbowała jednak brać tabsy od 3 dc? Może coś by się przeciągnęło? I wtedy włączyć donga i koniczynę, żeby podbić estrogeny?
    Chyba do końca życia je zapamiętam! ;)

    Może rzeczywiście wezmę od 3 dc, a jak skończy mi się @ to donga :) a koniczynę jak skończę aromka. Wtedy też dołożę liście malin i około owu heparynę :) a jeszcze 5 dc, w poniedziałek podejrzę jajeczka u W :)

    Brzmi jak plan! :D

    Jesteście niezastąpione! :*

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 20 września 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikuś ja chętnie wpadnę na te rogaliki :)

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 20 września 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, ja sono miałam 13 dc, wiedziałam, że będzie, więc przed się nie starałam, a po też pamiętam, że miałam plamienie i seksów nie było odrazu, więc cykl był na zmarnowanie.

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 20 września 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Chyba do końca życia je zapamiętam! ;)

    Może rzeczywiście wezmę od 3 dc, a jak skończy mi się @ to donga :) a koniczynę jak skończę aromka. Wtedy też dołożę liście malin i około owu heparynę :) a jeszcze 5 dc, w poniedziałek podejrzę jajeczka u W :)

    Brzmi jak plan! :D

    Jesteście niezastąpione! :*
    Przypominam że mi powidła przynosiły szczeście - najpierw w cyklu rozpoczętym powidłami po hsg, a potem w wątróbkowo- powidłowym 2 cyklu po poronieniu. Ten cykl był straszny - poszłam do nowej kliniki, gin spytał który to dc, ja że albo ostatni albo pierwszy (zalezy czy się powidła łaskawie po 3 dniach rozkręcą), a po USG urodziłam na kozetkę coś jakby wątróbkę i uciekając do wc zasmarowałam powidłami podłogę. Baaaardzo byłam nieszczęśliwa w początkach tego szczęśliwego cyklu O.o Do tej pory łapię się za głowę jak to wspominam.

    W każdym razie zyczę żeby i u Ciebie obfite powidła zwiastowały ciążę

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 20 września 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum wrote:
    Nikuś ja chętnie wpadnę na te rogaliki :)
    Noooo.... Ja teeeeeż <3

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 20 września 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh, to musimy poczekać z rogalami na zmianę pogody - jak mąż pojedzie wymienić opony (z braku przestrzeni i przestępczości w naszej piwnicy trzymamy opony u teściów :) ) to mi przywiezie tych śliwek :) Potem zapraszam na Powidła Party :D

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 20 września 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Noooo.... Ja teeeeeż <3

    To nic tylko termin ustalać ;)

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 20 września 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak nawiasem bardzo polecam powidła śliwkowe do rogali i pączków - nie wysrawają się, jak to się pięknie określa w mojej rodzinie :P

    A co by nie mówić o mojej teściowej, ma chociaż tę jedną zaletę, że smaży fajne powidła. Ooo! I jeszcze świetne buraczki robi takie do mielonych ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2018, 21:52

    Emiilka, Kargo31 lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 20 września 2018, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera, a Ty co jutro badasz?:)

    Ja właśnie policzyłam- mam 21 pozycji do zbadania rano :)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2018, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja bym zjadła takich powidelek śliwkowych ❤ mniaaaaam, w tym roku nie dam rady zrobić :( ale dzemor jabłkowy muszę, bo mam tylko 4 małe słoiczki. Ja wszystkie dżemory robię jak i powidła, pp staremu, długo smażone, bez dżemixów fixów i innych i każdy potem chce chociaż słoiczek dla siebie.

    Reset zaszalałaś! Znów się zacznie odświeżanie strony z wynikami :D

    Ratujcie mnie ja zjadam teraz tony słodyczy! Zamiast wziąć się za siebie to o! Nałóg najgorszy z możliwych nałogów kulinarnych

    reset lubi tę wiadomość

‹‹ 479 480 481 482 483 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ