X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Zuzia bierz ja na Twoim miejscu i tak bym ta Aspiryne skonsultowala. A co do miesniaka to wiesz sama jacy sa lekarze. Wiekszosc tylko wyciaga lape po kasiore.

    A co do moich badan, to ja juz mialam badanie, a w marcu mam miec zabieg juz.


    Nusia, Martika fajnie by bylo zajsc jeszcze przed zabiegiem, bo tak to sie przeciagnie.


    Zetka, napisali, ze to nie rak, ale sa abnormalne komorki w wycinku, ktore nalezy wyciac bo moga sie rozwinac w cos powazniejszego. Lekarz mi poprzednio mowil ze to wyglada na zle zagojenie po poprzednim zabiegu. Na kolposkopii tez sie pytalam czy moge sie starac to mi pozwolila, bo powiedziala ze jakby co to po porodzie mozna zrobic ten zabieg. W kazdym razie nie przestaje sie starac do marca, bo przed zabiegiem mam jeszcze 2 cykle ktorych nie chce zmarnowac.
    musi być okej :*

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She zaciska kciuki z całych sił żeby fasolka juz się u Ciebie moscila! A reszta będziesz się marywila za parę miesięcy skoro to nic poważnego. Jestem pewna że nic poważnego!

    Zuzia kropek piękny. Pielęgnuje go teraz a za 2 tyg będziesz płakać słuchając szybkiego pukania serduszka :)

    Zuzia.zuzia, She Wolf lubią tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene84 wrote:
    She zaciska kciuki z całych sił żeby fasolka juz się u Ciebie moscila! A reszta będziesz się marywila za parę miesięcy skoro to nic poważnego. Jestem pewna że nic poważnego!

    Zuzia kropek piękny. Pielęgnuje go teraz a za 2 tyg będziesz płakać słuchając szybkiego pukania serduszka :)
    :* :* :* wierzę że tak będzie :)

    Madlene84 lubi tę wiadomość

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej fasolki nie bedzie. Wlasnie sobie grzebnelam i jest krew. Dziwny ten cykl. Zawsze mialam brudnobrazowe plamienia przed @ a teraz ciemno czerwone.....
    Kurcze nie panikuje i czekam na @. Moze FL sie skrocila.

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Zuzia, kciuki:)
    Ceska,dzieki,co u Ciebie?
    A u mnie czasem lepiej czasem gorzej, piersi mnie bola caly czas ale chyba sie juz przyzwyczailam do tego bolu :)
    Zmeczona strasznie jestem caly dzien bym spala :)
    Naszczescie mdlosci nie mam, jedynie czasem zgaga :))

    A jak u ciebie ?:)

    Zuzia.zuzia lubi tę wiadomość

    oar8skjod4lwslof.png
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Raczej fasolki nie bedzie. Wlasnie sobie grzebnelam i jest krew. Dziwny ten cykl. Zawsze mialam brudnobrazowe plamienia przed @ a teraz ciemno czerwone.....
    Kurcze nie panikuje i czekam na @. Moze FL sie skrocila.
    ehhhh :/ a może powinnaś jeden cykl pod monitoringiem zrobić ... nie pamiętam jeśli robiłaś jakie miałaś wyniki progesteronu ( ale chyba dobre tak ?? ) Może jakbyś po @ ze 2 razu usg zrobiła to wiedziałabyś jak to z ta owulacją jest u Ciebie ... w tej polskiej klinice co ja byłam oni mają ofertę monitoringu i tam za jedną wziyte usg płacisz 30 funtów wiadomo że trzeba to 2-3 razy powtórzyć to wychodzi kolo 100 ale może warto zobaczyć jak ten cykl przebiega u Ciebie ... Plamienia to kurde dobra masz te pęcherzyki ale krwawienie tak wcześnie no albo fl faktycznie się skróciła ...

    She Wolf lubi tę wiadomość

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ceska wrote:
    A u mnie czasem lepiej czasem gorzej, piersi mnie bola caly czas ale chyba sie juz przyzwyczailam do tego bolu :)
    Zmeczona strasznie jestem caly dzien bym spala :)
    Naszczescie mdlosci nie mam, jedynie czasem zgaga :))

    A jak u ciebie ?:)
    to dobrze że lepiej :D odpoczywaj i korzystaj kochana poki możesz :) :) :)

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzia raczej nie mam kiedy odpoczywac teraz tyyyle wolnego bylo :D ale jak mysle ze w poniedzialek 9h mam siedzieć na tylku to cos mi sie robi :p

    oar8skjod4lwslof.png
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ceska wrote:
    Zuzia raczej nie mam kiedy odpoczywac teraz tyyyle wolnego bylo :D ale jak mysle ze w poniedzialek 9h mam siedzieć na tylku to cos mi sie robi :p
    :D :D a tam da radę :D

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzia.zuzia wrote:
    ehhhh :/ a może powinnaś jeden cykl pod monitoringiem zrobić ... nie pamiętam jeśli robiłaś jakie miałaś wyniki progesteronu ( ale chyba dobre tak ?? ) Może jakbyś po @ ze 2 razu usg zrobiła to wiedziałabyś jak to z ta owulacją jest u Ciebie ... w tej polskiej klinice co ja byłam oni mają ofertę monitoringu i tam za jedną wziyte usg płacisz 30 funtów wiadomo że trzeba to 2-3 razy powtórzyć to wychodzi kolo 100 ale może warto zobaczyć jak ten cykl przebiega u Ciebie ... Plamienia to kurde dobra masz te pęcherzyki ale krwawienie tak wcześnie no albo fl faktycznie się skróciła ...


    Planowalam monitoring niedlugo. Mysle ze pojde do GP i tak sie skonsultowac zanim bede miala zabieg. Moze mnie skieruja do kliniki nieplodnosci, bo tu po 6 miesiacach niepowodzen kieruja jesli masz ponad 35 lat. A przynajmniej porobia znowu badania.
    Progesteron mialam jakos 21 chyba, wiec to nie to. Moze to te pecherzyki. Kurcze juz mnie to wk.... co miesiac ta sama historia.

    W ktorej bylas klinice?

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Planowalam monitoring niedlugo. Mysle ze pojde do GP i tak sie skonsultowac zanim bede miala zabieg. Moze mnie skieruja do kliniki nieplodnosci, bo tu po 6 miesiacach niepowodzen kieruja jesli masz ponad 35 lat. A przynajmniej porobia znowu badania.
    Progesteron mialam jakos 21 chyba, wiec to nie to. Moze to te pecherzyki. Kurcze juz mnie to wk.... co miesiac ta sama historia.

    W ktorej bylas klinice?
    tooting medical robiłam betę a green surgery byłam na usg :)

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Planowalam monitoring niedlugo. Mysle ze pojde do GP i tak sie skonsultowac zanim bede miala zabieg. Moze mnie skieruja do kliniki nieplodnosci, bo tu po 6 miesiacach niepowodzen kieruja jesli masz ponad 35 lat. A przynajmniej porobia znowu badania.
    Progesteron mialam jakos 21 chyba, wiec to nie to. Moze to te pecherzyki. Kurcze juz mnie to wk.... co miesiac ta sama historia.

    W ktorej bylas klinice?
    domyślam się że Cię to wkurza :/ raz a porządnie powinni się Tobą zająć a tak to taka męka kurde ... To mam nadzieję że Cię skierują tam na pewno więcej możliwości i wszystkie badania za jednym razem podejrzewam a nie tak jak w gp kapią :)

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    green surgery mają lepsze opcje jeśli chodzi o usg i badanie za każdym razem robią Ci kolposkopię z wizją na ekranie plus testy z płynami :) :)
    Tooting ma lepszą ofertę laboratoryjną wyniki masz w ten sam dzień :)

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Zuza. Popatrze na oferte. Ja chodzilam do innej przychodni na Ealing jak bylam w ciazy.
    Musze pomyslec nad tym monitoringiem. Moze w tym
    Miesiacu zrobie i z glowy.

    Masz racje. Od GP sie czegos doprosic to graniczy z cudem.

    Zuzia.zuzia lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Zuzia.zuzia Autorytet
    Postów: 439 357

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Dzieki Zuza. Popatrze na oferte. Ja chodzilam do innej przychodni na Ealing jak bylam w ciazy.
    Musze pomyslec nad tym monitoringiem. Moze w tym
    Miesiacu zrobie i z glowy.

    Masz racje. Od GP sie czegos doprosic to graniczy z cudem.

    :* :* :*

    Kiedy umiera dziecko umiera cały twój świat :-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzinka ale piękny kropek :) niech rośnie zdrowo !:):*

    Ja wzięłam się za nadrabianie zaległości na studia, w maju mam obrone a praca jeszcze nieruszona.. do 20 stycznia mam oddać cz.teoretyczną, nie wiem jak to zrobię. zawsze zostawiam wszystko na ostatni moment, a potem sobie pluję w twarz :/

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Cigaretta, znam ten bol. Ja od lutego zaczynam kolejny semestr. Znowu nauki w cholere

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She a co studiujesz kochana ? :) ja się cieszę, że została mi już końcówka studiowania, ale jak sobie pomyślę o pisaniu pracy to `o maj gad` :D!

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta jak sobie pomyślę ze wkrótce mam zacząć od nowa to tez mi na myśl przychodzi "o maj gad" :)

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene a dlaczego od nowa ? :) nowy kierunek czy wyższy stopień ? :)

‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ