X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra sprobuj z testami za kilka dni. Jednak beta chyba lepszy wynik by ci dala. Z tego co wiem to nie musisz isc rano. Dziewczyny p roznych porach dnia chodzily. Popytaj moze u siebie w laboratoriach.

    Aneczka mozliwe, ze owulka wczesniej. Dzialajcie, dzialajcie :)

    Patrycja jak tam dzis u ciebie? Juz troche mniej nerowow i stresu?

    Zuzia, Martika, Zetka jak wasze samopoczucie? Jak minela nocka?

    Powodzenia wszystkim ,ktore pisza prace! Mi sie udalo w 3 tygodnie, tylko trzeba do tego przysiasc! Wam tez sie uda!


    Martika jak dlugo babcia bedzie w szpitalu?

    Morwa a twoj tesc ju do domu tak?

    Moja mama tez byla pare dni w szpitalu i dzis podobno ma wyjsc. Oby!

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do tesciowych, to chyba weikszosc ma jakies przeboje. Ja kiedys strasznie sie przejmowalam, denerwowalam i wkurzalam. Teraz zmienilam podejscie- niech sobie mowi co chce a i tak nie uda jej sie wyprowadzic mnie z rownowagi. Co prawda widujemy sie tylko jak jestesmy w PL, czyli 2 razy w roku :) ale na razie to dziala!

    Madlene jak wam fajnie, ze jedziecie! Na pewno sie wyszalejecie!

    Zetka staraj sie robic sobie przerwy w pracy, chocby na 5 min aby wyprostowac nogi. Przejdz sie po korytarzu, do lazienki itp. Lepsze to niz nic. Ale nie przemeczaj sie!

    She, Kotowa, Nusia co wy dzis robicie?

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Agatka, żeś się rozpisała :D Co się z mamą działo? Mam nadzieję, że już wszystko ok i dzisiaj wyjdzie.
    Babcia to pewnie jeszcze poleży. Miało robione jedno badanie narazie wyszło, że ma przewężenie żył. Nie wiem co jeszcze mają w planach robić, niby tate sobie przypomniała, ale ogólnie to straszne durnoty gada.

  • Sandraaa Koleżanka
    Postów: 32 1

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika czy Twoja Babcia jest po udarze?

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika a no rozpisalam sie :) Musze wszystkie was nadrobic. Moja mama ogolnie dosc powaznie chora, a tym razem zaczelo sie od przeziebienia, potem bakterie w moczu i kilka innych rzeczy. Porobili jej szereg badan, usg jamy brzusznej, rtg pluc, dali antybiotyk i dzis ma isc do domu. Ehh. Oby szybko jej sie polepszylo.

  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej fakt u mnie już mniej nerwowo, @ już się spoznia 2 dni, dzisiaj już brzuch nie boli. Wczoraj trochę w pachwinach bolało. Chyba jednak jest fasolka :)

    Dagn lubi tę wiadomość

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra, nie, nie miała udaru, było podejrzenie o stan przedzawałowy, ale powtórzyli badania i okazało się, że nie.

    Ooo patrzecie jaka nowość, Patrycja zaczęła wierzyć :p

    Agata, 3mam kciuki, żeby wszystko było ok :)

    Ja jeszcze w łóżku, ale przed 13 mam być u doktorka, zobaczyć co u dzidzi :)

    agata83 lubi tę wiadomość

  • Sandraaa Koleżanka
    Postów: 32 1

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika myslalam ze to udar bo moja Babcia leży juz 2 tyg po udarze w szpitalu.

    Ja sie chyba wybiorę na betę w czwartek bo psychicznie nie wytrzymam.
    I na pewno wstawię tu zdjęcie żebyście pomogły mi odczytać wynik.
    Oczywiście jeśli@ nie przyjdzie.

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    U nas od 10 minut śnieg! !! Aż ciężko uwierzyć chociaż w koło juz biało.

    Patrycja najwyższy czas :)

    Witam się z Wami.kochane i odezwę się później!

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka moja teściowa w sobotę dopiero pojechała. Ale ja ją ignorowalam to prawie nie zauważyłam. Chociaż odzyskalam mój SALON :P

    A moja owulka to różnie. Raczej później niż wcześniej. Czasem 18 dc a nawet 23dc. Więc wciąż cierpliwie czekam :)

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey Dziewczynki, witam się z rana, u mnie dziś piękna pogoda, słoneczko świeci, jakby wiosna miała przyjść :)

    Monika witaj wśród nas :)

    Martika powodzenia u lekarza, daj znać co tam u dzidzi słychać :)

    Cigaretta miłego dnia na praktykach :) będzie dobrze :)

    Agatka dużo zdrówka dla Twojej Mamy! Oby się lepiej poczuła!
    A ja dzisiaj mam zamiar domek posprzątać, bo weekend znowu zapowiada się intensywnie, może jak druga kawe wypiję to się zmobilizuję hehe

    idę pranie nastawić :) chociaż tyle póki co haha

    agata83 lubi tę wiadomość

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis mam troche stresa, bo moja poprzednia ciaza zakonczyla sie wlasnie na tym etapie. Dobrze, ze w pracy mam co robic, to nie mysle za czesto o tym. Ale jak tylko oderwe sie od komputera to mysli powracaja :( Mam nadzieje, ze szybko zleci m iczas do poniedzialku, bo wtedy mam pierwsza wizyte u gin.

  • Sandraaa Koleżanka
    Postów: 32 1

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dostalam wlasnie lekko różowego plamienia. Śluz zabarwiony na różowo.
    I co o tym powiedziecie? 36 dc @ spoźnia się 5-6 dni . bedzie @ ? Nigdy nie mialam takiego plamienia nawet przed @

  • Sandraaa Koleżanka
    Postów: 32 1

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do tego delikatny ból brzucha , gorącooo jak cholera , delikatne zawroty głowy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka musisz mysleć pozytywnie, wszystko będzie dobrze z Twoim groszkiem i urodzisz zdrowe, piękne dzieciątko :) te złe myśli odsuń na bok. Może rzeczywiście dobrze że jesteś w pracy bo mniej myślisz...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra mi się wydaje, że to niestety początek @, ale obym się myliła...

  • Sandraaa Koleżanka
    Postów: 32 1

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nie mialam takiego plamienia przed @ . mam nadzieje ze @ nie przyjdzie:(

  • Sandraaa Koleżanka
    Postów: 32 1

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do tego to byla jedna rozowa plamka reszte zauwazylaam przy wycieraniu w toalecie.A teraz sucho i nic nie ma

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia baw się dobrze sprzatajac. Mnie się dzisiaj nic nie chce. Znaczy chce mi się spać.

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra to ja nie wiem, powinnaś iść zrobić bete i będziesz wtedy wszystko wiedziała

‹‹ 145 146 147 148 149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ